İlk mobil oyunumuz Android platformu için yayında!
Tap the Dice

Gameplay:
https://youtu.be/oM1GmKvp4Ng

Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.PayamGames.TaptheDice&hl=tr&gl=TR

Nasıl Oynanır:
Aynı işaretlere sahip üç bloğu birleştirerek en yüksek skora ulaşmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken renkleri değil üzerindeki işaretler aynı olan bloklara odaklanmamız gerekiyor. 🙂

Hobi olarak boş zamanlarımızda ortaya böyle bir şey çıkardık. Önerileri burada paylaşabilirsiniz. Google Play’de 5 yıldızla birlikte olumlu yorumlar yaparak destek olursanız sevinirim. 🙂

Tap the Dice - Google Play'de Uygulamalar

2021'in blok eşleştirme oyunu!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

3 aylık memurum. Jilet cildime hiç gelmiyor. Traş makinesi almayı düşünüyorum. Ne tavsiye edersiniz? Philips One Blade Pro düşünüyorum. Ama jilet kadar 0 almıyor diyorlar. Zannediyorum hiçbir makine jiletin yerini tutmaz ama jilet kullanmayı sevmiyorum ve cildim de sevmiyor. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 36

2013 sonu 13" rMacbook Pro cihazım şu sıralar aşırı ısınıyor ve fan deli gibi çalışıyor. Hatta arada bi kaç saniye donmaya başladı. Termal macunu yenileyip fan temizliği yapayım diyorum. Sizce çözüm olur mu? F/P macun ne önerirsiniz? Arctic MX-4 düşünüyorum ben.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hanifi Payam @hanifipayam

  Uygun tornavida setim var. Biraz sıkıntılı farkındayım ama altından kalkarım diye düşünüyorum. 🙂
  Bu arada macun fiyatları uçmuş gitmiş.

 • Suicide @suicide

  @orcun zikkimin peki, sirf su yuzden hayatta apple urunu almam. Ulan vidadan ne istiyorsun da kirk cesit farkli sey takiyorsun makineye. Fujitsu nun gozunu seveyim neredeyse vida sokmeden her yeri aciyorsun genelde. uyuz firmalardan biri de asus, aldigim gun iade etmistim bu yuzden.

 • Hanifi Payam @hanifipayam

  @suicide Hayatımda çok fazla Apple cihazı kullanmadım açıkçası. Hatta hiç iPhone'da kullanmadım. Ama bu Macbook bu güne kadar kullandığım en sorunsuz ve kaliteli cihaz oldu. Yaklaşık 5. yılı ve ilk ciddi sorunu bu macun meselesi oldu. Ha vidasısıydı, sökmesi takmasıydı sıkıntılı, o ayrı mesele.

  @orcun 4gr macunu 90-100 liraya alacak zamanlara ne ara geldi yaa. 😀 Şu an en mantıklı çözüm MX-4 gözüküyor fiyat/performans olarak.

Bu nasıl olabiliyor?
Bazı cümleler anlamsız olsa da enteresan bi durum. Google Translate'de Somali dilinden Türkçe'ye çeviri yaparken art arda "pe pe pe ..." şekinde yazınca bazı garip(!) söylemler çıkıyor. Bi Instagram sayfasında görüp saçma buldum ama deneyince gerçek olduğunu fark ettim.
Not: Her pe'nin arasında iki boşluk olması gerekiyor.
Not 2: Sorumun cevabı yorumlarda... 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

Komedi dizisi tavsiyesi olan?
Chuck'ı izlemiştim zamanında. Böyle nerd komedisi tarzında olursa daha iyi olur. Bi de Netflix'te olsa tadından yenmez. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 21

#NFS #Payback 104 TL'ye düştü PS Store'da. Ne diyorsunuz alınır mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#Satılık #hometech #tablet
Dostlar elimde sıfır jelatini dahi açılmamış Hometech Wi 11c marka/model ikisi bir arada (tablet + notebook) cihaz var. İhtiyacım olmadığı için satıyorum. Fiyatı uygun tutuyorum bu nedenle. Fiyat 600 TL.

Cihaz linktekiyle aynı fakat bendeki 32 GB.
https://www.hometech.com.tr/urun/wi-11

BeğenFavori PaylaşYorum yap

150 TL'ye kadar arka aydınlatmalı, kaliteli klavye önerisi olan? Mekanik olmasına yada uçmasına kaçmasına gerek yok. Sadece günlük kullanım için rahat ve kaliteli bi klavye arıyorum. Klavye + fare set olsa daha iyi olur ama fareyi ayrı da alabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap