Arkadaşlar 3440x1440 monitörde #Rtx4060Tİ 16 GB kullanan var mı? Tecrübeleriniz nedir?
FPS tarzında oyunları oynamıyorum pek, o yüzden FPS performansı benim için öncelikli değil, ancak 2D - 2.5D oyunlardaki detaylar benim için önemli. Sanırım sistemi zorlayacak oyunlar Titan Quest, Gauntlet, Destroy All Humans olabilir...
İşlemcim AMD Ryzen 3700X ve 32 GB RAM var.
Ne dersiniz, fikirleriniz, tecrübeleriniz nedir?

#4060Tİ

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba.
Şu tvitteki oyunun adı nedir?

https://twitter.com/TurkiyeXBOX/status/1608839197242040320?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selam,
Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.
1. Türkiye içinde
2. bireysel
3. #S3 destekli
4. bulut #veridepolama alanı sunan
bir #hosting firması var mı? Büyük firmalar ya S3 depolama alanı sunmuyor ya da "sunucu kirala, disk olarak vereyim" diyor. Internet Servis Sağlayıcıların sunduğu depolama alanları aslında veri senkronizasyon alanları. İstediğim senkronizasyon değil, doğrudan dosya/dizin bazında depolama.
Teşekkürler.
#akış #TümAkış #BulutDepolama

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TümAkış #Oyun
Arkadaşlar,
Benim gibi Assassin's Creed serisini kaçırmış birisi bugünü yakalamak istese hangi oyunları hangi sırada oynaması gerekir? (PC ve Xbox olarak)
Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18

Sevgili TS ailesi, Shop4TR sitesinden alışveriş yaptınız mı? Güvenilir bir site midir?
#TümAkış #akış
https://www.shop4tr.com

shop4tr.com

Cheap video games, DVDs and Blu-Rays from shop4tr.com Xbox One, PS4, Switch and PC games at a fraction of the RRP!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar #Asus #Adsl modem üzerinde snmp'yi aktif edebilen var mı? Router'lar üzerinde bu özellik aktif olarak geliyor ancak modemlerde kapalı. İlginçtir ki aşağıdaki dosyalar mevcut:

/usr/etc/snmp
/usr/etc/snmp/snmpd.conf

Hatta /sys/module/nf_nat_snmp_basic de var, ancak ne yazık ki module olarak ekleyemedim ve aktifleştiremedim.

Fikriniz var mı?

Bu arada #asusmodem düşünenlere bir bilgi: 2014 yılı Aralık ayında aldığım DSL-N14U modeme hala güncelleme geliyor. Bravo Asus.

#akış #TümAkış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • deathline @deathline

  @tbalci muhtemelen modeme usb bellek/disk takıp ilgili ihtiyaç duyan uygulama(media server veya dosya paylaşımı) kurulursa çalışacaktır ama arayüzde menüde yok konsol kullanılacak, n17u da virtual server/port forwarding kısmı hariç snmp hiç adı geçmiyor.

  • Tolga BALCI @tbalci

   Selam. Bunları denedim, ancak çalışmıyor. Hatta configure-make-make install ile kurmayı düşündüm, ancak repository'lerde olan paketler MIPS architecture'da compile etmiyor.
   Berbat bir durum: snmp orada, biliyorum, çalıştıramıyorum 🙁

#Superonline #Fiber kullanan ve bunu Asus, TP-Link gibi Superonline'ın verdiği router'lardan başka bir router ile kullanan var mı? Internette Superonline tarafından verilen router'lar ile ilgili çok şikayet var: kullanıcı adı/şifrelerin verilmemesi, verilen router'ların kalitesizliği, router üzerinde ac/n olmaması, LAN port'larının 100 Mbit olması ...

Yakın bir zamanda taşınacağım ve bu konu benim için önemli. Eğer Superonline'ın böyle bir dayatması varsa, o zaman yandım ben...

#akış #TümAkış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 19

Merhabalar. Pro-amatör seviyesinde #AMD #Ryzen kullanan arkadaşlara bir sorum var: #HyperV ile ilgili herhangi bir sorun yaşadınız mı - performans, makinaların beklenmedik şekilde çakılması, uyumsuzluk?
#MCT olan arkadaşlarımızdan AMD kullanan varsa MOC imajları ile bir sorun yaşayıp yaşamadıklarını belirtirlerse benim için şahane bir bilgi olur 🙂
Çok teşekkürler.
#akış #Hyper-V #TümAkış

BeğenFavori PaylaşYorum yap