Chrome eklenti kullanıyormusunuz? Önemli bişeyler varsa yükleyeyim. Bende resimdekiler kurulu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kombi arızası için armut'tan usta çağırdım yorumları gayet iyiydi hatta fiyat olarak çok makul yaptığını falan da yazmışlar. Neyse geldi 2 parça arızalıymış bunlar değişmesi gerekiyor dedi toplam 630 tl'ye olur dedi. Dedim ustam düz 600 yapalım yok şöyle pahalı parça böyle pahalı peki dedik mecburen sıcak su akmıyor banyo yapamıyoruz mecburuz yani.

Şimdi internetten bakıyorum parçalara NTC Sensör dediği 105 tl - Su akış şalteri dediği 110 tl bizim kombinin. E arkadaş be insaf be 1 saatlik iş için 400 tl işçilik almazsın be.
Sen ustasın sende kazanıcan ama bu başka bişey ama ya. İşte bu yüzden hiç bir ustaya-yabancı birine güven kalmadı kimse de.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12
 • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

  Şimdi yarın bir deneme yapıcam, çamaşır makinesi rezistansını ve amortisörlerini sipariş verdim bugün geldi. Usta fiyat olarak bunlar için 700 tl fiyat vermişti. Youtube'dan değişimine baktım, erişmesi biraz sorun, normalde usta adamım, elimden mekanik işler gelir. Bana parçaların maliyeti 92 lira. Bakalım batıcaz mı çıkacaz mı görücez 🙂

 • Housedakitopal @housedakitopal

  Asgari ücret arttı, haliyle işverenin kârının düşmemesi için işçilik bedeli de arttı.

  Mümkün mertebe çözülebilecek sorunları kendimiz halletmeye çalışıyoruz uzun süredir. Ev parça/alet takımı doldu 😀

 • Barış @baris1

  Bu tip insafsız durumlarla karşılaşabiliriz diye duruma el atıp çamaşır makinesini tamir ettik. Çamaşır makinesi sıkma yaparken yürüyordu bildiğin. Makinesyi kopmle dağıttık. Kardeşimle birlikte süspansiyonları değiştirdik çözdük. Şuan sorun yok.

 • christian bale @christian-bale

  Annemlerin lg tvnin ledleri patlaktı bir seneye yakındır. geçenlerde fiyat aldım 1000 lira dediler gittim 250 liraya internetten ledleri aldım kendim taktım video izlye izleye.

#KonuDışı

Ben artık saldım ya internete girmeye korkuyorum sürekli kötü haber geliyor her yerden. Valla mutlu güzel bir habere hasret kaldım. Enflasyon, pahalılık, mülteci sorunu, kadına şiddet, insanımızın fırsatını bulduğu anda karşıdakini dolandırma potansiyeli, başımızda ki yetkili kişilerin dalga geçer gibi insanın yüzüne baka baka yalan söylemesi, ülkenin parsel parsel satılması vs vs.

Gerçekten bıktım artık ne yapıcam bilmiyorum hiç bir şey duymak istemiyorum artık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı

Selamlar,

Sigarayı bırakmak için nikotin bantı kullanan var mı? 2 günde bir paket içen birisi için faydalı olur mu? Bi çok şey gibi hurafe mi bu ürünler de?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Selamlar,

Bu yemeksepeti ne yapmış ya, istesen bu kadar kötü bir tasarım yapamazsın cidden. Bi yemek söyleyeyim diye sitesine girdim çok çok kötü abi ya. Gayet anlaşılır olan sistemi çorbaya çevirmişler. Kendilerini bitirmek için emin adımlarla ilerliyorlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,

Bu youtube neden 1080p olarak ayarladığım videoları sürekli 360p ye düşürüyor başka videolara geçince? Çözümü var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Selamlar,

Wow shadowlands oynayan varmıdır, yaz sonuna kadar bir boşluğum var bu ara mmo'ya sarayım diyorum. Oynayan arkadaşlar önerir mi? Oyun içi içerik o kadar çok ki gözümü korkutmuyor değil. Ayrıca token kasarak gametime da alabiliyormuşuz. Fakat her halükarda oyuna başlamak için min. 600tl para yatırmak zaruri.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aklıma takılan bişey var ben şimdi ülkemde göçmen istemiyorum diyince ırkçı mı oluyorum arkadaşlar? Mantıklı bi yorum yapabilecek var mı?

Emin olamadım konu buraya uygun değilse silebilir yetkili arkadaşlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Selam,

Fiyat karşılaştırma ve alarm eklemek için hangi siteyi kullanıyorsunuz? Epey sitesinin arayüzü hoşuma gidiyor benim ama diğerleri nasıldır kullanan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8