Selamlar,

Müzik dinlemek için ses seviyesi düşük olmayan bir kulaklık tavsiyesi alabilirmiyim? Kablosuz olması tercih sebebi, 4 bin'i çokta geçmezse süper olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,

Motosikleti satıp araba aldım ama İşe gidip gelmek çile haline geldi. 7 km'lik yolu neredeyse 1 saatte gidiyorum trafik yüzünden. Bisiklet almaya karar verdim hem spor yapmış olurum diyorum ama 5bin ile 50bin arası bisiklet çeşitleri var.

130 kilo birisi için F/P olarak hangi bisikleti almak lazım? Şehir içinde kullanıcam biraz dayanıklı olması lazım kilodan dolayı. Jant büyüklüğü, vites çeşitleri falan hiç anlamıyorum daha. Önerisi olan var mıdır? Model önerisi de alabilirim, Bisiklet çeşitleri hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

Selamlar,

Amazondan 2 siparişim var kargo olarak kolay gelsine vermişler bu sabah saat tam 8'de sms atmışlar işyeriniz kapalı olduğundan teslimat yapamadık sonraki iş gününde tekrar geleceğiz diye.
Ben sanmıyorum ki sabah saat 8:00 da teslimat için birisi gelsin. Gelse bile güvenlik var oraya da bırakabilirlerdi. Yada arayıp bana durumu sorabilirlerdi. Bu günü geçiştirmek için otomatik atılan bir mesaj mı acaba?
Kolay gelsin nasıl bir firma kullanan var mıdır burada?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,

Samsung Galaxy Tab S7 FE alıcam, Pazarama sitesiyle amazon arasında 400 tl fark var. Amazondan almak mantıklı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

Selamlar,

PC'ye ikinci disk almak istiyorum. Genel arşiv amaçlı alttaki resmini attıklarım işe yarar mı?
Fiyatları aynı skalada hangisini alayım?

Seagate BarraCuda 2TB 7200RPM 256MB Sabit Disk
Wd Blue 3.5 Sata Iıı 6gb/s 256MB 2 Tb Hard Disk

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benzine, motorine zam beklentisi gördüğümüz bir site vardı? Neydi acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,

Son zamanlarda araç bayilerine (renault,fiat,dacia) giden var mıdır? Araç bulunuyor mu yoksa karaborsa mı hala?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Selamlar,

Bu pahalılıkta miktar komik gelebilir ama 250-300k bandında ayağımı yerden kesecek çok masraf çıkarmayacak hangi araba alınır? Yakıt için lpg mantıklı mıdır?

Normalde motorcuyum ama kamp gezi vs. için eşim motordan korkuyor haliyle böyle bir ihtiyaç doğdu. Fikir verebilecek var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
 • emrebn @emrebn

  Alfa romeo 156 ya da 147 tercih ederdim. 8 tane hava yastığı vs güvenli bir araba. Yakın bi arkadaşım kullanmıştı bir süre içi de çok güzeldi ayrıca hız sabitlemesi dijital kliması vs gayet donanımlı bir araba. Ankara'da yaşıyoruz usta/malzeme konusunda da hiçbir sıkıntı olmadı.

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Bir de Ford'un kendi Connect'ine benzeyen ama sadece binek olarak üretilen bir modeli var. Model aklıma gelmedi bir türlü, o da güzel ama temiz bulmak lazım. Türkiye'ye nadir geldi.

 • Seto Kaiba @seto-kaiba

  Bende 2008 Kangoo var hocam. O fiyat bantlarında. Yakıtını hiç hesaplamadım ama epey ekonomik. 4 yıldır kullanıyorum ve en ufak bir sıkıntı çıkarmadı bana. Seçenekleriniz arasına eklersiniz belki diye söylemek istedim.

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  1.0 ile 1.4 motorlar en tasarruflu motorlar, tecrübe ile; çok tecrübeli değilim ama 2009-2013 arasında (2009'da 11 yaşında idi) Citroen Saxo 2 1.4L ve 2013'den beri de Ford Focus 1.0L kullanıcısı olarak, optimum değerlerinde kullanıldığında oldukça tutumlu oluyorlar.

Selamlar,

Yeni taşındığım eve internet bağlatıcam vdsl destekliyormuş 73mbit, en son millenicom kullanmıştım bir sıkıntı yoktu ama iptal ettirene kadar çok zorluk çektim. Bir insanla görüşme yapmanız olanaksız. Dertsiz tasasız önereceğiniz firma var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap