1000-2000₺ aralığında kulak içi TWS kulaklık olarak ne önerirsiniz? Xiaomi Flipbuds Pro, Huawei Freebuds 5i, Galaxy Buds 2, Jabra Elite 4 ve Elite 4 Active olası seçenekler. Özellikle Jabralar ve Galaxy Buds arasında kaldım ama Samsung telefon kullanıcısı olarak aynı marka kulaklık söylendiği kadar avantaj sağlıyor mu ve iki farklı Jabra arasında hangisi daha tercih edilesi bilmiyorum. Kullanıcısı olarak sevdiğiniz ve sevmediğiniz tarafları neler? Sadece müzik dinlemek için ses kalitesini önceleyerek bir kulaklık bakıyorum. Farklı modellere de açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Wise'ın artık Türk lirası ile işlem yapmamasından dolayı mevcut TL hesabındaki parayı yurt dışındaki bir banka hesabına döviz olarak göndermek ve yurt dışında kart ile harcama yapmak için en uygun çözüm nedir? Revolut'u inceledim, o da Türk lirası ile para birimi dönüştürme yapmıyor. Ziraat Bankası kartını kullanırken %9 gibi yüksek bir oranda komisyon alıyor, alternatif olarak ne önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Blender'da modelleme yapıp .blend dosyasını 3DS Max için uygun olan .max formatına nasıl dönüştürebilirim? #TeknoYardım #pc

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Birkaç gün önce bağladığımda sorun yaşamamıştım ama şu an PC'yi HDMI kablosuyla TV'ye yansıtmak istediğimde kabloyu takınca TV bağlantıyı algılayıp HDMI 2'ye geçiş yapmayı öneriyor ama seçtiğimde görüntü alamıyorum. Windows'ta yansıtma bölümünden yinele ya da sadece iki ekran gibi bir mod seçince de tekrar sadece bilgisayar ekranı moduna dönüyor. Windows Update'ten ve Intel Driver & Support Assistant'tan tüm güncelleştirmeleri yükledim. Sorunun kaynağı ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarımda 5-6 oyun yüklüydü, torrent olanlar C\Games'te, bir oyun da Steam'deydi. Bu crack'li oyunlardan birini silince çoğu oyunun yüklü olduğu Games klasörünün tamamen silinmiş olduğunu gördüm. Orijinal olanda sorun yok şu an. Geri yükleme de yaptım, klasör geri geldi ama oyun dosyaları silinmiş durumda. Sorun ne olabilir ve nasıl kurtarabilirim bunları? İnternette biraz araştırma yapınca virüs kaynaklı olabilir yazıyordu, ben de Windows Defender'ı devre dışı bırakmıştım birkaç gün önce ama şu an tarama yapınca bir şey bulamadı, gerçi dosyalar silindiğinden de olabilir bir ihtimal. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşmamıştım hiç.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Galaxy S20 FE'de adaptif (otomatik) parlaklığı açınca ekran ışığı sürekli azalıp artıyor, ortamdan bağımsız olarak. Aldıktan sonra güncelleme yapınca böyle oldu. İnternette bunun gibi çok şikayet var, canlı desteğe de başvurdum ama geri dönüş yapmadılar henüz. Bir çözümü var mı bu sorunun?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mobil için, YouTube videolarını MP3 ya da daha küçük boyutlu bir ses formatına dönüştürüp indirebileceğimiz bir uygulama, site var mı? YouTube Go'daki yaklaşık bir saatlik videoyu 5-10MB'ye çevirebilirsem çok güzel olur, videoları daha çok podcast tarzında dinlemek için kullanıyorum bu aralar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Twin Peaks'i eski bölümlerini izlemeden yeni sezonundan başlasam konuya yabancı kalır mıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PS Store'de Thief ve Sleeping Dogs: DE 15'er lira. Alınır mı? #Oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fallout 4'te Pip Dog'u nereden bulacağız? 🙂 Zamanında bir yerde kalması gerekiyordu sanırım, ondan sonra daha karşılaşmadım. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap