Birkaç gün önce bağladığımda sorun yaşamamıştım ama şu an PC'yi HDMI kablosuyla TV'ye yansıtmak istediğimde kabloyu takınca TV bağlantıyı algılayıp HDMI 2'ye geçiş yapmayı öneriyor ama seçtiğimde görüntü alamıyorum. Windows'ta yansıtma bölümünden yinele ya da sadece iki ekran gibi bir mod seçince de tekrar sadece bilgisayar ekranı moduna dönüyor. Windows Update'ten ve Intel Driver & Support Assistant'tan tüm güncelleştirmeleri yükledim. Sorunun kaynağı ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarımda 5-6 oyun yüklüydü, torrent olanlar C\Games'te, bir oyun da Steam'deydi. Bu crack'li oyunlardan birini silince çoğu oyunun yüklü olduğu Games klasörünün tamamen silinmiş olduğunu gördüm. Orijinal olanda sorun yok şu an. Geri yükleme de yaptım, klasör geri geldi ama oyun dosyaları silinmiş durumda. Sorun ne olabilir ve nasıl kurtarabilirim bunları? İnternette biraz araştırma yapınca virüs kaynaklı olabilir yazıyordu, ben de Windows Defender'ı devre dışı bırakmıştım birkaç gün önce ama şu an tarama yapınca bir şey bulamadı, gerçi dosyalar silindiğinden de olabilir bir ihtimal. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşmamıştım hiç.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Galaxy S20 FE'de adaptif (otomatik) parlaklığı açınca ekran ışığı sürekli azalıp artıyor, ortamdan bağımsız olarak. Aldıktan sonra güncelleme yapınca böyle oldu. İnternette bunun gibi çok şikayet var, canlı desteğe de başvurdum ama geri dönüş yapmadılar henüz. Bir çözümü var mı bu sorunun?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mobil için, YouTube videolarını MP3 ya da daha küçük boyutlu bir ses formatına dönüştürüp indirebileceğimiz bir uygulama, site var mı? YouTube Go'daki yaklaşık bir saatlik videoyu 5-10MB'ye çevirebilirsem çok güzel olur, videoları daha çok podcast tarzında dinlemek için kullanıyorum bu aralar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Twin Peaks'i eski bölümlerini izlemeden yeni sezonundan başlasam konuya yabancı kalır mıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PS Store'de Thief ve Sleeping Dogs: DE 15'er lira. Alınır mı? #Oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fallout 4'te Pip Dog'u nereden bulacağız? 🙂 Zamanında bir yerde kalması gerekiyordu sanırım, ondan sonra daha karşılaşmadım. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fallout 4'ün Call to Arms görevinde, Proceed to Control Room bölümünde kaldım. Düğmeye basıp asansöre binmem gerekiyor fakat ya açılıyor ve girilmiyor, ya da hiç açılmıyor. Çağırınca "Psycho has worn off." yazıyor ve orada kalıyorum. Ne buradan çıkabiliyorum, ne de eski kayıtlardan devam edebiliyorum. Burayi geçemezsem en baştan başlamam gerekecek. Bu arada nerede olduğunu bilmediğim için Pip-Dog olmadan geldim. Teşekkürler şimdiden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PS Store'de Need for Speed: Rivals (Complete Edition) 22TL. Normalde Project Cars düşünüyordum ama fiyatı uygun geldi. Önerir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Witcher 3, Türkçe altyazıya sahip olmamasıyla beni hayal kırıklığına uğrattı. Zaten beklediğim gibi de değilmiş. Almak isteyen varsa GittiGidiyor'da 90TL'den satıyorum. TeknoSeyir'e özel ücretsiz kargo. #akış
http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/the-witcher-3-wild-hunt-ps4-255560331

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 34