Normalde temel ihtiyaçları (yağ,şeker,deterjan, vb.) ürünleri stoklu alırım.Marketle haşır neşir olamamak için Ve uzun zamandır da almıyordum ki taki eşim beni ihtiyaç var diye uyarana kadar. Bu gün markete gideyim dedim 4 kg deterjan 2 kğ yağ 5 kg un 1-2 kg tavuk bir kaç markarna derken aldıklarım için 342 tl ödedim. Hayretler içerisindeyim. Daha geçen sene bu aylarda bu paralara 3-4 aylık ihtiyacımızı alırdım. Şimdi ise bir kaç haftalık..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Meclise bakar mısın arkadaş sözde milletin vekilleri ama daha millet adına bir tane olumlu yasa veya indirim geçirdiklerini onayladıklarını görmedim. Ama zam yada bindirim varsa anında geçiyor onaylıyorlar mecliste yazıklar olsun!!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün başımdan gelen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum,şehirlerarası bir yolda ortalama hızım 90 km ile ilerliyorum.Yaklaşık trafik lambasına uzaklığım 500 mt civarı yeşil lamba yanım sönmeye başlayınca yetişebilmek için hızımı 130 km üzerine çıkardım.(Acelem de yoktu) Yalnız tam o esnada sağ şeritte ki bir araç beni fark etmeyerek çok yavaş bir şekilde kavşağa resimde gösterdiğim gibi sola dönmeye başladı ve artık benim şeridimden dönmeye başlamıştı. Erken farketmem sonucu yaklaşık 30-40 mt kayarak 1 mt kala durabildim. Abartmadan söylüyorum o an ne kadar sert frene basmışım ki ayağım bir saat ağrıdı. O anda dikkatim dağınık olsa veya geç fark etsem çok değil 10-15 sn geç kalsam fren için olacakları düşünmek bile istemiyorum. Çok kötü şeyler olacaktı belki. Ve eşimde 6 aylık hamile.. Burada neredeyse kimseyi şahsen tanımadığım halde buranın samimiyetini sevdiğim için neredeyse tek takip ettiğim yer olduğu için sizlerle paylaşmak istedim,lütfen hız yapmayın 5 dk zaman kazanacağım diye acele etmeyin, gömleğiniz bozulacak diye kemer takmamazlık yapmayın (2 dklik yere bile gitsem kemeri takarım)..Kurallara uymaya çalışın. Dün başımı yastığa koyduğumda gözlerimden yaş gelmiş eşim öyle diyor ve ben o an aklımdan eğer orada kötü birşey olsaydı neler olacağını ve kendimi hiçbir zaman affetmeyeceğimi düşünüyordum. Araç kullanırken can taşıdığımızı karşımızdaki araçlarda da hayatlar olduğunu unutmamalı kimin haklı kimin haksız olduğunun bir önemi olmadığını bilememiz gerekiyor. Lütfen çok dikkatli olalım...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Çok değil 2014'e geri dönmek istiyorum...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

iphone x kasa üstten 1mm açılma yapmış içinde beyaz birşeyler gözüküyor ne düşürdüm ne vurdum nede ezdim ne olacak şimdi. Başına böyle bir durum gelen var mı ? Telefon garantili

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba az önce başıma bir olay geldi,başkasının başına gelebilir diye bilgi vermek istedim. N11'de bir mağazadan yeni nesil yazar kasa siparişi verdim. Piyasa da 900-1000tl civarında olan cihaz mağazada 850tld ye artı kupon falan derken 755tl geldi. Sonrasında mağaza aradı vergi levhamı,imza sürkümü,anne kızlık soyisminin ilk 2 harfini,aileden birinin tcsi ile birlikte istediği e-mail adresine göndermem gerektiğini söyledi. Bana çok garip geldi,hemen muhasebecimi aradım durumu anlattım kesinlikle verme dedi Yetkili servisi aradım ardından oda bunlara gerek yok bilgilerinizi alıp istediği her türlü dolandırıcılıkta kullanabilir dedi. hemen bir bahaneyle iptal edip almaktan vazgeçtim. 100-200 fazla verip bildiğim esnaftan alıcam,kaş yapalım derken göz çıkarmayalım..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

Ailenizde vodafone redli varsa yararlanın derim. 2000 dk 1000sms 15 gb 63 tl (aile indirimi ile)
#Vodafone

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 17

7 kasım da yeni kimlik için başvurdum . bugün sabah kimliği teslim ettiler. Çok şaşırdım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni taşındığım muhitte alt yapı yok malesef ne yapacağımı şaşırdım, keyften ziyade ihtiyaçtan çok gerekeli internet, Mobillere baktım 20 gb 99 tl gibi fiyatlarda geziyor hem gb bakımında hemde fiyat bakımından çözüm değil başka nasıl bu durumu çözebilirm?önerisi veya fikri olan ??

BeğenFavori PaylaşYorum yap