Bu adam başarılı olursa devamı gelir, teknoseyirin durumuna benzer bir durum

YouTube'un haksızlıklarından bıkan Philip DeFranco'dan riskli hamle [Video]...

YouTube'un büyük içerik üreticilerinden Philip DeFranco, platformun haksız tutumundan yılarak kendi video platformunu müjdeledi. DeFranco kapsamlı bir haber platformunu izleyicilerle buluşturacak.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ankara'daki sel felaketinin yeni görüntüleri ortaya çıktı

Cumartesi günü Ankara Mamak'ta yaşanan sel felaketine ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Güvenlik kamerası kayıtlarında bir anda bastıran yağmurla gelen selin önüne ne kattıysa...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

mac masaüstünü paylaşanlarda bir şey dikkatimi çekti, mac dünyasına yabancıyım görmedim de kullanmadımda.
o klasörler nedir öyle mavi kocaman,ekranı kaplıyor, fontlar msdos gibi. linux un gnome arayüzü vardır, 20 sene önce kullanılan gnome arayüzünü hatırlattı. çağ dışı resmen. amacım tartışma başlatmak değil gördüm tespit yapıyorum. appleboylar çullanmasın üzerime 🙂
#benimmasaüstüm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14

#OtoSeyir
#elektrikliotomobil
#ElektrikliAraçlar

Dizelde ciddi düşüş var; Avrupa'daki otomobil satış verileri elektrik...

Avrupa Otomobil Üreticileri Birliği'nin yayınladığı veriler, 2020 yılında beklenilen elektrikli otomobil bombardımanı öncesi kullanıcı eğilimlerine ışık tutuyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

ya bu yurt içi kargoya noldu? dün öğlen kitap siparişi verdim bugün sabah elimdeydi. bu kadar hızlı olamaz bir problem var.. 🙂 en erken gelecek hafta salı çarşamba bekliyordum, ya da bana ulaşamazlar diyordum. böyle de bir garip oluyor. gerçekten iyileşmemi var bana mı denk geldi bilemedim. kargosuna ulaşabilen adam modundayım. mutluluk gülücük vs..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11