https://www.youtube.com/watch?v=-cHiZIoKEDs

Arkadaşlar laptop alacağım sizce exper RaMMonsteR v12.6.1.3 modelini tercih etmeli miyim? Mesut Çevik önermiş.

Exper İyidir! Mesut Çevik - donanimhaber.com Genel Yayın Yönetmeni

donanimhaber.com Genel Yayın Yönetmeni Mesut Çevik, iyi bir dizüstü bilgisayardan beklentilerini anlatıyor. #experiyidir
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

F/P kralı dizüstü | Dolara meydan okuyor! iLife Zed Air X, tam öğrenci işi

Fiyatlar dolar kuru nedeniyle değişebilirler.8GB modelhttps://www.trendyol.com/ilife/i-life-zed-air-cx5-intel-core-i5-5257u-8gb-256gb-ssd-windows-10-home-15-...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 26

@orcun Hocam senin anladığın konular ilgili bir sorum olacak. Aracımla bir kaza geçirdim sonucunda sol ön farı yan sanayi olarak satın aldım. Yan sanayi farda far motoru olmadığı için far yükseklik ayarı yapamıyorum. Bu kısmına tamamım fakat araçta daha öncesinde viraj farı özellği vardı. Şu anda o özellikte çalışmıyor. Far motorunun bulunmamasına buna sebep olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Hatırlayanlar? #nostalji

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kulaklık amfileri ses seviyesini arttırmak dışında sese herhangi bir derinlik kazandırabiliyor mu? Zamanında creative sound blaster'ın omni modelini satın almıştım ve ertesi gün satmıştım. Benim deneyimimde ses kartının uygulamasından yapılan ince ayarlar ve ses seviyesindeki yükselme dışında herhangi bir farklılık hissedememiştim. Ayrıca ses seviyesi artarken kalite de bir o kadar bozuluyordu. Sanırım omni modeli daha çok 5+1 tarzında ses sistemleri için tasarlanmıştı. Tabii ki kullandığım ses kartı usb girişli ve görece düşük kaliteliydi. Kartı test ettiğim kulaklık ise sennheiser hd 518di. Aranızda fiio'nun herhangi bir modelini kullanan var mı? Var ise sennheiser hd 518 modeli gibi bir kulaklıkta sese etkisi ne kadar olur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Daviance @daviance

  518 var bende 6 yıldır , düz realtek ile kullanıyorum amfiye gerek yok bu model için , gerçi ben müzik setinin çıkışını kullanıyorum oda fark eder.

 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Kulaklığın gerçek gücünü görmeye başlıyorsun. Benzer şekilde kabloda çok etkili oluyor. Ses seviyesi dışında, yükses seste bozulmayı engelliyor. Elektrik hattından kaynaklı gürültüyü (noise) engelliyor. Lambalı olanların, ses daha iyi deniyordu. Deneme şansım olmadı.

 • altalena @altalena

  Ben bir ara heves edip Asus Xonar AE almıştım. Kulaklık Sennheiser Game One. Onboard ses kartına göre kıyaslıyorum. Ses kartının hazır profilleri var müzik, oyun vs diye, onların oluşu net bir şekilde fark yaratıyor. Flatta iken ses seviyesini daha da artırmak dışında fark sezemedim.

  Mikrofon kalitesini bayağı etkiledi olumlu yönde, dip sesler kesilebiliyor. Sesi daha da netleştiriyor, yazılımdan ayar çekilebiliyor. Sesten ziyade bundan memnun kaldım.

  Bunun dışında o kadar araştırdım ettim, net bir sonuca ulaşamadım açıkçası. Spotify, Apple müziğin kalitesinin hakkını verebilecek bir kulaklık/ses kartı ikilisi gayet yeterli, fazlası için (flac) gerek yok çünkü fark yok (hissedilebilir düzeyde fark yok*).

TeknoSeyir

This is "TeknoSeyir" by teknoseyir on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Levent Abinin astroloji ile ilgili yorumlarına bayılıyorum 😀

https://twitter.com/leventp/status/1439851357163462658

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türkiye koşullarını ve cihazın 2.el de yaşayacağı değer kaybını bir kenara bırakırsak;
1.İphone 13 Pro Max
2.Xiaomi Mi Mix 4 (12 GB)
3.OnePlus 9 Pro (12 GB)
4.Samsung Galaxy S21 Ultra (16 GB)
5.Samsung Galaxy Z Flip 3 (8 GB)
Bu 5 cihazdan hangisini tercih ederdiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 22