İhtiyacı olan varsa fiyat uygun gibi.

https://twitter.com/KEnginar/status/1721639866234961989

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

Windows 10 ve üstünde Anydesk ve ya Teamviewer olmadan da ekran paylaşımı yapabiliyoruz. Windows + CTRL + Q tuş kombinasyonu ile aşağıdaki pencere açılıyor.
Yardım almak isterseniz karşıdaki kişiden kod talep ediyorsunuz yok eğer siz yardım edecekseniz aşağıdaki butonu kullanıp kendi kodunuzu karşıdaki kişi ile paylaşabiliyorsunuz.
#PratikBilgi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android Tv için uygulama tavsiyesi: Jio Pages. Tv arayüzü için dizayn edilmiş, videoları akıcı gösteren bir tarayıcı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen 30 gün (belki daha az) yapay zeka resim işlerinden 390 usd kazandım total. Upworkten aldım genelde işleri. Lora modeli yaptım 5 tane. 700ü aşkın resim ürettim farklı müşterilere. Bi kaç kişiye danışmanlık bile yaptım. 😂
Gittim 24GB 4090 aldım geçen hafta borca girip yüklü bir. 3060 ile bir resim üretirken ortalama şu an 8 resim üretebiliyorum dakikada, kendi bilgisayarımda model eğitimi de yapabiliyorum artık🦥 (4090, Ryzen 2600 + b350m de çalışıyor bu arada😂) #garabetpc #stablediffusion #yapayzeka

İş yapmak isteyenlere tavsiyem güzel bir instagram sayfası yapın ve işlere başvururken ekleyin mutlaka. Oradan yakalıyorum genelde işleri.

Stable Diffusion ile bir proje(uygulama, web app vs.) yapmak isteyen yazılımcı varsa mutlaka iletişime geçelim...

Bedava sdxl modeli eğitmek isteyenler için faydalı link: https://youtu.be/JF2P7BIUpIU?si=NIuGKAXsmHyPUQ5r

Ücretsiz stable diffusion ile resim üretebileceğiniz en kapsamlı site de bu: http://www.tensor.art (günlük 100dü sanırım ücretsiz limit.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

Kenarda dursun, format atarken işinize yarayacak bir kaç ipucu var.

The Perfect Windows 11 Install

Setting a clean Windows 11 is difficult with all the built-in bloat. This guide fixes all that to give you a clean system that is easy to manage.Website Guid...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hala bilmeyen varsa hani iOS'da airdrop vardı ya hah işte artık Android'de de nearby share var. Windows uygulaması da şurada -> https://www.android.com/better-together/nearby-share-app/
yapıştırın 😀

The New Nearby Share App for Windows | Android

Wirelessly share photos, documents, and more between Android devices and Windows PCs by downloading the Nearby Share for Windows App.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

kamerayi gokyuzune tuttugumuzda gordugumuz yildizin ne oldugunu soyleyen bi uygulama onerir misiniz android icin

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Excel'de aralarında boşluk olan satırları doldurmak için pratik bir yöntem.
Özellikle ikincisi işime yaradı.
#excel

BeğenFavori PaylaşYorum yap

yayın yaparken iki pc kullanmak için linkini verdiğim capture cihazı aldım. amazon.com dan yorumlarına baktım, herkes olumlu görüş bildirince bende aldım. gerçekten muhteşem çıktı cihaz. 1080@60 capture ediyor, üstelik sesi de capture ediyor. capture card almayı düşünen varsa tavsiye ederim.

https://www.amazon.com.tr/dp/B08PYN2PW2?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details

Video kayıt kartı, USB 3.0 HDMI USB C ses yakalama kartı, 4K 1080P60 Capture...

Video kayıt kartı, USB 3.0 HDMI USB C ses yakalama kartı, 4K 1080P60 Capture C tipi adaptör cihazları, oyun canlı akış video kaydedici, Windows Mac OS sistemi vb. ile uyumlu : Amazon.com.tr:...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

SCRCPY android cihazlarda root olmadan görüntü aktarımı ve bilgisayardan yönetim için kullanılan bir yazılım. 2.0 versiyonu ile birlikte ses aktarımını da desteklemeye başlamış.

Kurulum için

https://teknoseyir.com/blog/scrcpy-ile-android-telefonu-pcden-yonetme

https://news.itsfoss.com/scrcpy-2-0-release/

Open-Source Android Mirroring App Scrcpy 2.0 Adds Audio Support

You can finally record your Android devices in real-time with audio forwarded to your computer with the new upgrade to scrcpy.
BeğenFavori PaylaşYorum yap