Bu https servisinin derdi nedir anlayan var mı denemediğim kalmadı düzeltemedim.
#teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu serverlerın kaderi mi bu? Sen bu kadar insana hizmet et, gecen gündüzün olmasın, canını dişine takıp çalış. Sonra seni merdivenin altında, toz içinde bıraksınlar…

Bugünde senin için içelim 🍻

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vay anam, sonumuz hiç iyi bir yere gitmiyor 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

GÜNCELLEME: 128 GB olanını aldım. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

64 GB, Type C ve Type A ucu olan bir USB bellek arıyorum. Şu ürünü buldum. Bunu alma, şunu al diyeceğiniz bir ürün var mı?
https://www.amazon.com.tr/dp/B0842P231G

SanDisk Ultra 64GB Dual Drive Luxe Type-C 150MB/s USB 3.1 Gen 1, Gümüş :...

SanDisk Ultra 64GB Dual Drive Luxe Type-C 150MB/s USB 3.1 Gen 1, Gümüş : Amazon.com.tr: Bilgisayar
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 21

https://twitter.com/seymasahinecz/status/1538611081886711809

Eczanenin yerini bulamadıysan kadının suçu ne ? Cebinde akıllı telefon var aç bak adım adım yönlendiriyor telefon zaten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 17
 • Rj0lnir @rj0lnir

  Haklı iken (adresin yanlış tarif edilmesi sonucu yaşanan olumsuzluk) haksız duruma (bağırıp çağırma, mülke zarar, hakaret) düşmüş. Malesef böyle düşünce özürlü sayısı oldukça yüksek. Konuşarak anlaşmak da mümkün değil zira örnekteki gibi hiddetlendikleri zaman hiçbir şekilde laftan anlamıyorlar. Tek çare kaba kuvvet kalıyor ki o zaman da siz suçlu duruma düşebiliyorsunuz. Halbuki 2 tane çaksan kuzu gibi melemeye başlardı dengesiz.

 • KeLBoY @kelboy

  Arkadaşlar, ben eczacıyım aslında, corona başlamadan önce dükkanı devrettim de rahatladım.. Senelerdir ödeme yapmayan devletiydi, sürekli hata yapan ve ilaçlardan haberi olmayan doktoruydu, kendini bi bok sanan egolu hastasıydı, bu videodaki hapçı ve alkolik manyaklarıydı, devletin hastanede alması gereken muayene ücretlerini hastadan tahsil etmesiydi, eczaneye gelen egolu tipleriydii vs.. Özellikle son senelerde eczacılık iyice bitmişti, ben de az uğraşmadım böyle ayılarla, kapattım kurtuldum.. Bu güzel meslekleri bu hale getirenler utansın..

 • linuxhead @linuxhead

  nette böyler oçlara görüp görüp yükleniyorum birgün patlayacam bana denk gelirse.

 • cgdincer @cgdincer

  Hiç sekmiyor bu body yapanlarda hep bir zeka geriliği oluyor.

  • KeLBoY @kelboy

   hauahau hem öyle hem de çok kas yaptım, asarım keserim herkesi döverim havalarındalar. Bir kaç sene evvel, bizim bisiklet grubunda aynen böyle bi eleman vardı, hem kaslı hem de bizimle bisiklete biniyo arada bi.. Bu çocuk bi gün bisiklet turuna geldi, ortada güneş yok bir şey yok, güneş gözlüğü takmış.. Biz ne alaka bu gözlük filan dedik, abi sorma dedi bisiklete binerken Bahçelide bi taksici bunu sıkıştırmış, bu da ben kaslıyım maslıyım havalarındayken taksici bunun ağzını gözünü kırmış, gözler mosmor aehaeh ne gülmüştük ya 😂

  • Joe @joe

   zeka geriliği olduğu için başka yerden insanları etkilemeye çalışıyorlar. Body, kick box neyim nerde sakat tip buralarda.

Adam o kadar haklı ki. Patates bile kurtarmamış karpuz işine girmiş. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11
 • steelfiist @steelfiist

  üniversite iş bulma kurumu değildir. hayat tecrübesidir.

 • motac @motac

  Zaten eğitim düzgün olsa işsizlik böyle olmazdı. Üniversite akademik tecrübedir hayatla ilgisi yok onu ailede almak gerekiyor. 18 yaşına kadar sıfır sorumlulukla gelmiş kişiye hayat tecrübesi için bol şans 🙂 ayrıca bazı alanlar Temel bilimler hariç doğrudan meslektir.

 • mrmetalhead @mrmetalhead

  Universiteye girmek mezun olunca isin garanti demek degil maalesef.

 • kirazerik @kirazerik

  ABD'de orta seviyede bir üniversitedeki eğitimde öğrenciden beklenilen Türkiye'de öğrenciden beklenilse idi. Şu anki mezunların 95% ı mezun olamazdı. Zerre abartmıyorum. mezunum diye kimse kasılmasın ondan dolayı. Türkiye'de tıpçılar sıkı çalışır, sınavlardan bir iki ay önce hukukçular çalışır. gerisi en fazla vize veya finalden bir iki hafta önce başlar. Yurtdışında düzgün üniversitelerde öğrenci gece 10lara kadar kütüphanede veya odasında problem setleri çözmek veya essay yazmakla uğraşır sınavlar ve final projectler ayrı mevzu daha. ekmek köfte kimse acitasyon yapmasın.

  • Burhan @epsilon

   Yurtdışını bilmiyorum ama Türkiye'de ezber yapabiliyosan çok kolay geçebiliyorsun dersleri. Ne bi arge var ne bişe lise düzeyinde eğitim veriyorlar.

  • kirazerik @kirazerik

   @epsilon merak etmeyin o ezberi de yapamıyorlar, ondan zaten analiz sentez gibi aşamalara geçemiyoruz. ezber kötü bir şey değil bazı eğitim materyallerinin ezberlenmesi lazım. üniversite lise gibi bir yer değil. ciddi konular öğreniliyor ve hocalar karışık kavramları youtuber gibi eğlenceli hale getiremez. çünkü eğlenceli değiller. yurtdışındaki drop-out haftası öncesindeki dersleri izliyor bizim gençler bak ne kadar eğlenceli diyorlar. ama sonraki haftalarda okuma listeleri problem setleri geliyor. anlaşılması ve ezberlenmesi gereken kavramlar geliyor.
   müfredatın çok tekrarla öğrenciye anlatılmasını bizim öğrenciler bak ezberletmedi anlamamı sağladı diye yorumluyor. hayır o da ezber öğrencinin yapması gereken tekrarı hoca yaptırıyor çünkü öğrencinin çalışmayacağını biliyor. ve birim zamanda öğrenilen eğitim materyali azalıyor. sonuç karpuzculuk.

Şu logoyu 3d hale getirebilecek var mı? vectorel hali de var png hali de var elimde.Ama istediğimiz duvardaki gibi yapmak. @awsalli o yazan arkadaşlara her türlü dosyayı verdim ama geri dönüş yapmıyorlar.Yapabilir misin acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#amazonprime #primevideo #PrimeGaming

Arkadaşlar dısney türkiye pazarına giriş yapınca amazonda atağa kalktı şuan prime video çok kaliteli netflix tadında yerli filimler var yeni gelmeye başladı belki haberiniz olmayabilir ve yerli içerikler çoğalmaya da devam ediyor aylık 7.90 fiyatı inşallah bozmazlar bakmanızı tavsiye ederim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asla şaşmaz, Avusturyada fiyatına bakmadan kahveleri içerken türk genci aç kalsın yeter ki bizim düzenimiz bozulmasın. Ülkenin kötüye gitmesi işlerine gelen bir grubun oy vermeye hakkı da olmamalı gurbetçilerin oy hakları sonraki seçimden sonra derhal ellerinden alınmalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9