Merhaba milagron adlı siteden daha önce alışveriş yapan var mı istediğim bir ayakkabı modelinin son numarası kalmış durumda fiyatıda uyguna geliyor ama siteyi ilk defa duyuyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Öncelikle iyi bayramlar sevgili teknoseyir ahalisi, son zamanlarda kullandığım braun 3 serisi tıraş makinasından artık istediğim verimi alamıyorum bunun için tekrardan tıraş makinesi arayışına girdim.
Sıfır tıraşa en yakın ürünü almak istiyorum sakal yapısı olarak sert bir sakalım var. One Blade ve One Blade pro arasında kaldım bu cihazların aralarında ki tek fark yanında gelen ayarlanabilir başlık mı yoksa motor gücü olarak pro versiyonu daha mı güçlüdür? Son olarak sizin tavsiye ettiğiniz başka bir ürün var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tws kulaklık bakıyorum bütçe max 500tl. Gözüme edifier 3xs modelini kestirdim firmanin ses üzerine yoğunlasmış bir firma olmasi incelemelerde ses kalitesinin f/p olarak üst seviye olması gibi artıları var. Edifier turkiye sitesinde şuanda indirimde 420tl sizce alınır mı ne dersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Zalman km-500 kailh red switchli mekanik klavyemde 1-2 tuşta basmama zor basma sorunu yaşıyorum elektrik süpürgesi,üfleme ve temizleme yöntemlerini denedim ama hala devam ediyor nasıl çözebilirim veya switch değiştirebilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Delta servise Mi Handheld Vacuum Clenar 1C süpürgemi göndermiştim geçen dün alt tarafta bulunan toz haznesinin kapağı yerinden çıkmıştı not bırakıp belirtmeme rağmen kapağı yerine takmak yerine benden 700TL para istediler sözde kırılmış ve komple değişmesi gerekiyormuş. Gerek yok geri gönderin dedim garantiye giden ürün için kargo ücreti çıkarmışlar 23tl... Geri gelen ürünün kapağınıda evde uğraşıp geri taktım nasıl olsa servis tutanağına garanti dışı yazdıkları için. #deltaservis

BeğenFavori PaylaşYorum yap

kodi ile beraber turkvod gibi eklentiler kullanan arkadaşlar varsa bir sorum olucak bu tarz eklentilerde film arama yok mu acemisiyim babama dublaj film izlemesi için indireyim dedim fakat film aramayı bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ahali uyduda bir sorun var trt haber ve bir kaç kanalda yayın izlerden arada " görüntü ve ses yok / şifreli kanal uyarısı " diye bir hata geliyor ve hemen gidiyor haliyle izlenen şeyi baltalıyor anlık bile olsa nedenini bilen var mıdır? nasıl çözeriz? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben böyle rezil uygulama görmedim hayatımda mi box s almıştım yakın zamanda annemler için duydukları dizileri izleyemiyorlar diye işimiz puhu tvye düştü şahsiyet izlemek için böyle aptal bir uygulama görmedim normalde netflix açıkken ben pcde 1080p video izliyorum kardeşim oyun oynuyor nette sıfır sıkıntı ama bu puhutv ye girince 480pde takılıyor donuyor ki herkes çözünürlüğü düşürdüğü halde. En sonunda aklıma stremio geldi orda varmış takılmadan daha yuksek kalitede izledik.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

mi box s cihazıma telefonla bağlanmak istiyorum ama chromecast çalışmıyor telefon mi box s cihazımı görmüyor mi boxtaki chromecast uygulamasını kaldırıp tekrar yükledim sorun çözülmedi acaba nedeni ne olabilir? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap