steelseries mouse kullanıp dpi ayarlayabilen var mı? yazılım üstünden değiştiremiyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xbox 360 controller almam lazım kablosuz ama güvenip alamadım orijinalini nerden bulurum acaba

BeğenFavori PaylaşYorum yap

xcode ile basit bir ios app yazdım fakat çıktısını alamıyorum nasıl yapabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

itopya'dan alışveriş yaptım, kargo numarası verdiler ama sorgulayınca hiç veri çıkmıyor. sadece ad-soyad ve adres yazıyor. şuraya gitti - şuradan geliyor aktarmada falan bunlar yok. acaba kargo numarasını alıp kargoya vermediler mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Bende 49ub830v lg smart tv var. Bu cihaz uydudan sinyal alamıyor. Başka cihazlar aynı hattan sinyal alıyor. Büyük ihtimalle içindeki alıcı bozuldu. Başına gelen ya da çözüm sunabilecek olan var mı? Olmadı uydu alıcı almak zorundayım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar netflix vb. için kullanılacak bir android tv box ihtiyacımız var. xiaomi mi box pahalı geldiği için daha uygun 200 tl civarında tavsiye edebileceğiniz bir cihaz varsa çok makbule geçecektir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

arkadaşlar babam dronelara merak sardı. hazır evdeyiz dışarı çıkmamıyoruz bütçeyi çok sarsmadan 200-300 liralık gibi bir fiyata biraz yukarı aşağı oynayabilir bir kit arıyorum drone yapmak için. amacımız vakit geçirip eğlenmek. rc ile ilgilenen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar masaüstü bilgisayar için bluetooth alıcı ihtiyacı duydum. amacı xbox one kontrolcüsünü kullanmak. önerisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi mibox kullanan arkadaşlar iptv kullanılabiliyor mu cihazda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • UnicornKnight @unicornknight

  taaa geçen sene ilk ürün geldiği zaman KODI üzerinden TurkVod kullanmıştım Turkcell TV+ 'a geçenece değin ve fakat hiç kullanışlı gelmemişti. lakin cihazdan tamamen bağımsız şekilde bana KODI'nin kullanımı -ki PC'de de birebir aynısı- ve TurkVod'un kanal indeks sistemi lüzumsuz şekilde karışık ve kullanışsız geldi. yoksa o ücretli/korsan IP TV seçkilerini kullanmayı düşünenler ya da kullananlar varsa onlar farklı fikirler beyan edebilirler de.

  bana kalırsa kanal ve özel salon/gösterim indeksini düzgünce kotaran ve kumandayla basit kullanım noktasında Turkcell TV+ çok daha başarılı.

 • Joe @joe

  Paralı yayını nerden alıyorsunuz ? Tavsiye edebileceğiniz var mı

 • alaria @alaria

  @mevlutyy hocam peki bu play storeda olmayan uygulamalrin apk kurma olayı nasıl oluyor? Markette bit downloader buldum o da çalışmıyor? Flash diskle oluyor mu?