arkadaşlar masaüstü bilgisayar için bluetooth alıcı ihtiyacı duydum. amacı xbox one kontrolcüsünü kullanmak. önerisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi mibox kullanan arkadaşlar iptv kullanılabiliyor mu cihazda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • demigod @demigod

  taaa geçen sene ilk ürün geldiği zaman KODI üzerinden TurkVod kullanmıştım Turkcell TV+ 'a geçenece değin ve fakat hiç kullanışlı gelmemişti. lakin cihazdan tamamen bağımsız şekilde bana KODI'nin kullanımı -ki PC'de de birebir aynısı- ve TurkVod'un kanal indeks sistemi lüzumsuz şekilde karışık ve kullanışsız geldi. yoksa o ücretli/korsan IP TV seçkilerini kullanmayı düşünenler ya da kullananlar varsa onlar farklı fikirler beyan edebilirler de.

  bana kalırsa kanal ve özel salon/gösterim indeksini düzgünce kotaran ve kumandayla basit kullanım noktasında Turkcell TV+ çok daha başarılı.

 • mevlutyy @mevlutyy

  Evet rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hatta kanal geçişleri baya iyi. Program olarak Lxtream tavsiye ederim.

arkadaşlar akılsız televizyon için ucuz yollu bir android box arıyorum. önerileriniz var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

dün akşam 21:00 sularında yaptığım millenicom fiber başvurusu bugün 18:00 itibariyle tamamen kullanıma açıldı . en son bu hızı kablonette yaşamıştım tebrikler gerçekten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu an türk telekom altyapısı ile alabileceğim en iyi internet servisi hangisi. Turknet için pek iyi konuşmuyorlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

superonline'nin hg255s modeminde port açamıyorum. statik ip var ama olmuyor. nedenini bilen birileri var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • alipektas @alipektas

  Yanlış hatırlamıyorsam "root" kullanıcısı ile oturum açmak gerekiyordu.

  • İsmail Abi @yabancakali

   öyle gibi görünüyor. ama bunların yaptığı ayıp o kadar zamandır uğraşıyorum resmen çocuk gibi önümüze oyuncak koymuşlar bir işe yaramıyor.

  • Orcun @orcun

   @yabancakali Başka modemlerde olmuyordu. Kuzenin superonline fiber aboneliği var. Birtane afedersiniz çöp modem vermişler 2.4 ghz üstünden 30 mgbit üstünü alamadık. Band değiştir 40 mhz yap şu bu hepsini denedim olmuyor ama kuzen 50 mgbitlik paketi 9 aydır kullanıyor. Yani 50 parası öde 30 kullan. Arıza kaydı açıyormuş eve adam geliyormuş ethernetten bakıyormuş hızda sorun yok deyip gidiyormuş. Dedim okey at bu modemi başka alalım ? denemiş bir ara başka modem tplink mi ne ac destekli vs. arayüzde giremedim ki diyor internet için kullanıcı adı ve şifreyi superonline vermemiş vs. zaten yasak demişler bizden başka modem çalışmaz vs. vs. e dedim router yapalım ? o zaman kesin olur değil mi ? gittik beraber güzel bir tplink router aldık, 4 antenli vs. ac destekli tabi fişek gibi, router modunda direkt modemden ethernet kablosuyla bu router'ı çektik. Bu sefer hız 5 mgbit 10 mgbit vs. ya nasıl olur ? 5 ghz ac bağlısın modeme 433 mgbit hız diyor ama internet sürünüyor. Arıza kaydı bıraktırdım dedim o arada gel bizde deneyelim belki router bozuk ? bende 50 mgbit kablonet bağladık cayır cayır hızda sıkıntı olmadı router taş gibiydi. Neyse yetkili geliyor bakıyor diyor ki bu olmaz araya modem router takamazsınız yasak anca pc'e takabilirsiniz demiş ve gitmiş. Ne oldu cezasını ödedi taahhüdü vs kapattırdı gitti kablonet aldı kullanıyor benim gibi ekstra router taktı canavar gibi devam.

2 tane 23" monitörü yan yana koymak için 2li vesa masa monteli stand lazım. fiyatı uygun şekilde tavsiyesi olacak var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir android telefondan ios telefona whatsapp yedeğini nasıl alabiliriz bilgisi olan var mı? 1-2 tane program gördüm ama onlarda ücretli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap