2 tane 23" monitörü yan yana koymak için 2li vesa masa monteli stand lazım. fiyatı uygun şekilde tavsiyesi olacak var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir android telefondan ios telefona whatsapp yedeğini nasıl alabiliriz bilgisi olan var mı? 1-2 tane program gördüm ama onlarda ücretli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bu psu'larda neden cpu kablosu bu kadar kısa? cm master case 5 kasada resmen işkence

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar basit olarak bir linux server'e video izleyebileceğimiz bir player koymak istiyorum. bunu nasıl yapabilirim? biraz araştırdım ama iyice kafamı yaktı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

arkadaşlar bende cm master case 5 pro var bunu otobüsle götürmek istiyorum kutusu yok. ne tarz bir paketlemeyle halledebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kablonet interneti gitmiş olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar turknetin aktif altyapısındaymışız bunun için modem almamız gerekmekte sanırsam hangi modemi önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar xiaomi red mi 5 plus nasıl bir telefon babama almayı düşünüyoruz şu an lg g3 kullanıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    İyidir iş görür. Ama yerleşik uygulamada vs. reklamlar çıkabiliyor.

  • Hamdi @hamdi

    Biraz büyük telefon. Almadan önce mağazalarda bir bakın. Teknosa'da vardı en son. Kameradan üst düzey beklenti yoksa bence fiyatının en iyisi. Yeğene almıştık, reklam vs şikayeti yok. Bilmiyorum reklam felan çıkıyor mu ama kapatıldığını söyleyenler de var.

  • Burhan @epsilon

    Büyük telefon sevmeyen ben bile alıştım. G3 sağlamsa geçmeye gerek yok. Ne fark eder pil ömrü uzun olur hız çok farkedeceğini zannetmiyorum günlük kullanımımda bana biraz yavaş kaldığını hissediyorum ama çok sorun değil. Video çeken birisiyse sesleri memnun etmeyebilir. Kamera güneşli günde iyi ama ois olmaması bulanık çıkmasına sebep oluyor. Genel itibariyle memnun edici bir telefon moto g kullanıyodum arkasından kısa bi süre g2 kullandım g2 den sonra rahatladım çünkü sesi azdı biraz yavaştı bataryası bu kadar iyi değildi.