nfc'li telefon almak istiyorum fakat ucuz modeller artık ucuz değil ve her modelde nfc yok, alcatel 3x, gm9 plus, nokia 3.1 plus tarzı modeller var, ne dersiniz? #teknoyardim #akis #ceptelefonutavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14

#teknoyardım #akış #kulaklık #ceptelefonutavsiyeleri

arkadaşlar müzik için değil de telefon görüşmeleri için kullanılacak kaliteli bluetooth kulaklık var mı acaba tavsiye edebileceğiniz? teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

alcatel 1s alınır mı sizce
#teknoyardım #akış #ceptelefonutavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • bparker @bparker

  Şimdi ben alınır derim ama buradaki kitlenin çoğunluğuna göre alınmaz herhalde. Ben aldım. İşlemcisinin performansı SD439 ile Helio P22 kadar olmasa da onlardan çok aşağı kalır da değil. En azından Helio A22'den daha iyi. (Bunu okuduklarıma dayanarak söylüyorum.) Arka kamerası GM 8'in kamerasından daha kötü, daha grenli ama çok kötü değil. Ön kamerasında flaş var, artısı bu. Telefonun pusulası yok. Ben almadan önce var sanıyordum. Ayrıca jiroskop da yok. Bir de hiçbir yerde yazmıyor ama telefonda Glonass var. Ayrıca dokunmatiğinde biraz tuhaflık var. Mesela Firefox'ta bir linke basarken üst veya alt satırdaki linki açıyor, böyle bir sorun var. Onun dışında iyi. Bootloader kilidi normal yollardan açılamıyor ama 4pda forumundakiler bootloader kilidini açmanın yolunu bulmuşlar. Yani treble rom'lar kurulabilir. Benim için yeterli.

hızlı şarj cihazlarının ısınması normal midir?
hepsiburada satıcısından xiaomi hızlı şarj cihazı aldım yeni, alev alev yanıyor.
#akış #teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar ankara'da işini hakkıyla yapan, kazıklamayacak tecrübeli bir telefon tamircisi önerisiniz varsa beklerim. şarj problemi olan bir cihazım var şarj soketi problemi oldugunu sanıyorum. notebook tamiri yapan yer de bakıyorum ayrıca. #teknoyardım #ceptelefonutavsiyesi

edit: Cihazlar: Lenovo P1M, Xperia Ray, Sony Ericsson W995, Dell 15R 5521, Asus N61JQ

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#teknoyardım

sizce 49 liraya satılan ürün orijinal midir? hepsiburada kendisi 69'a satıyor.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-hizli-sarj-adaptoru-type-c-qualcomm-3-0-hizli-sarj-aleti-p-HBV00000P423R

Xiaomi Hızlı Şarj Adaptörü Type-C Qualcomm 3.0 Hızlı Şarj Fiyatı

Xiaomi Hızlı Şarj Adaptörü Type-C Qualcomm 3.0 Hızlı Şarj en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  27 Kasım 2019, Çarşamba
  yanıyor
  ürün şarj ederken ısınmıyor yanıyor adeta. güvenli değil.

  Satıcı güven vermiyor yani birde böyle yorum okuyunca bir bende işkillendim. Birde yani kablosuyla verecekse o paraya nasıl oluyor ? 49 tl satıyor e hb yüzde 10 alsa kendisi ? bu adam 45 liraya faturasıını kes git kargola vs. ne kadara aldı ne kazanıyor ? Hani şöyle bir olay var, şayomi de bilenler bilir kaçağı boldur. Ama bu kaçakları 3 5 lira kar etmek için satanların bazıları kılıfını kutu içeriğini cepliyor. Mi 9t mesela kutudan bu şarj aleti ve kablosu çıkar, ama kaçak satılanlara bak sadece cihaz yada yanında dandirikten şarj aleti ve kablo verir kutusunu bile vermez. Niye diye sorarsın abi kaçak der geçer ama cepliyordur çakal onu da 40 50 artık kaça okutursa hesabı satıyordur. Hani aklıma bu ihtimal geldi.

dostlar redmi note 8 incelemesinde 18w hızlı şarj özelliği bulunduğu söylenmiş bu cihazla uyumlu bir şarj cihazı ve type-c kablo almam gerekiyor. ürün tavsiyeleriniz varsa beklerim. kablonun da 18w desteklediğine emin mi olmam lazım yoksa herhangi bir type-c iş görüyor mu? teşekkürler.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

#teknoyardım

allah rızası için şu itunes'tan pc'ye nasıl müzikleri aktarıyorum bi türlü beceremedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım

Ankara'da, notebook anakartı ve ekran kartı konusunda deneyimli, dürüst, tecrübesine güvenebileceğim tamirci, servis, -boş vakitlerinde tamir işiyle uğraşan mühendis, tekniker de olur- birileri varsa alırım bir tavsiyenizi. zira internetteki yorumlara yeterince güvenmiyorum.

Ankara'da ikamet ediyorum ama çok çok gerekirse İstanbul'a da gidebilirim bu iş için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

selamlar. en fazla 3000 lira bütçeyle, alınabilecek en iyi telefon Galaxy A70 midir? önerilere açığım.

#akış #TeknoYardım #ceptelefonutavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5