Yurtiçi Kargo ile kargolandığını görünce hayda demiştim ama #TeknoSeyirKupa siparişimi ilginç bir şekilde hemen ertesi gün kapıma getirdiler. Normalde imkansız, bi hafta bekleyen siparişim olmuştu. Şube ile aramda yarım saatlik mesafe var 20 dk da bu soğukta otobüs bekleme çilesi çekecektim, keşke hep böyle hizmet verseler.

Kullanmayı düşünmüyorum ama kupa gayet kaliteli, ne de olsa bir Murat Gamsız Adi Ortaklığı ürünü 😀

Sonraki kupa tasarımları için acaba bir yüzü logo diğer yüzü #ts olan bi kupa olsa mı diyorum.

#inadınayerlikupa #akış #HaberinizOlsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış cs:go dünya şampiyonası finalinde türkiye-arjantin maçı var. boşverin futbolu, 11-0’dan 14-16 yendik ilk mapi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış

burada diğer sitelerin ismini vermek doğru olur mu bilmiyorum fakat, başka bir forumun yaklaşık 10 yıllık aktif bir üyesiyim. buraya geçen sene üye oldum fakat yeni yeni kullanmaya başladım. henüz diğer site kadar büyük olmamasından mıdır bilmiyorum fakat çok daha samimi geldiğini söylemem lazım. özellikle incelemeleriniz ve lafınızı esirgemeyişiniz, önceden yazılmış yapay bir metin olmadığı hissini veriyor. başarılarınızın devamını dilerim, inşallah uzun ömürlü olur.

site yöneticilerinden tek isteğim düzgün bir ikinci el & dükkan sistemi yapmaları. (ama yaparken referans sisteminin iki taraflı olduğuna emin olun lütfen, diğer sitenin en büyük eksikliği) örn. teknoseyir bardakları da @teknoseyir kullanıcısının dükkanında olsun. bahsettiğim sitede 300’e yakın referansım var fakat halen dolandırıcılarla baş edemiyoruz. sanırsam gözüme çarpan tek eksik bu şimdilik. kolay gelsin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

#teknoyardım #yardım

herkese selam. asus laptopum var, harddiski sıfırlamıştım, sonra fark ettim ki dvd sürücü bozulmuş. 4 part recovery dvdsi mevcut. evde bir tane de masaüstü pc var. acaba diyorum, bu recovery dvdlerini kullanarak laptopa nasıl format atabilirim. veya masaüstündeki dvd sürücüyü laptopa bağlayabilir miyim, deneyen oldu mu. orijinal win 7 serialini bilsem hiç uğraşmaz usbden de atardım ama el mahkum. fikri olan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5