#akış #Udemy “TeknoSeyir takipçilerine özel kampanya! Tüm kurslar 1 Aralık 2017’ye kadar 25 TL!”

BeğenFavori PaylaşYorum yap

türk telekom faturasızdan faturalıya geçiş kampanyası kapsamında 4 gb 1000 dk 1000 sms 19 lira’ya onay vermeme rağmen şimdi fark ettim ki beni 8 gb 1000 dk 1000 sms 29 lira olan pakete geçirmişler. 12 ay taahüt olduğu için bu fiyatlar söz konusu. telefonum dandik oldugu için 8 gb kullanmam imkansız benim. sizce düzeltilebilir mi bu sorun? #akış

edit: müşteri hizmetlerinden aradılar konuşuyoruz şimdi.

edit2: yaklaşık 20 dakikadır telefondaydım, meğer beni yanlışlıkla geçirmişler başkası yerine, düzeltmek için aramışlar ama tekrar faturasıza geçmeyi bekleyeyip sonra tekrar 4 gb için aranmayı bekleyeceğim için mağduriyet oluşmaması adına bana özel %15 indirim ile 8 gb 1000 dk 1000 sms paketini 12 aylığına 23 liraya hattıma tanımladılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

shiftdelete youtube kanalından neden hiç haz etmediğimi bir kez daha hatırlatan video. başkaları adına üzülmek. #akış (ikinci dakikasından sonrasına bakmadım)

edit: video kaldırılmış, açıklama videosu koymuşlar: https://www.youtube.com/watch?v=8tYMOmojfgA

iPhone X İÇİN 19.000 TL ÖDEDİK 💰 😍 DÜNYADA İLK! 👊

https://shiftdelete.net/iphone-x-kutu-acilisi iPhone X kutu açılışı videomuzda, 3 Kasım'da resmi olarak çıkışını yapacak en güçlü iPhone modelinin kutu içeri...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 25

daha önce bilgeadam’a işkur destekli bilişim uzmanlığı eğitimi için cv bırakmıştım, ama daha sonra sayısal bi bölüm bitirmediğim için kabul edilmemiştim (bu iş için doğmuş olsan dahi etiket) az önce tekrar aradılar veri analizi ve raporlama için uygunsunuz düşünür müsünüz dendi. istanbul bakırköy şubesi verecekmiş eğitimi. ben reddetmemekle birlikte ankara’da oturduğumu eğer yazılım eğitiminden olumlu dönüş alsaydım kalacak yer ayarlamış olduğumu belirttim. eğer veri analizi ve raporlama eğitimi düşünen istanbulda oturan üniversite mezunu arkadaşlar varsa bilgeadam bakırköy şubesini bi yoklasınlar derim. #akış

edit: eğitim çalışma bakanlığı ortaklığıyla veriliyor. muhtemelen ücretsiz hatta burslu. bilgeadam eğitimleri lüks sayılır normalde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

elimdeki aküsü bitmiş tunçmatik güç kaynağının akülerinin bağlantı kabloları aşırı oksitlenmiş olduğu için sökemedim, elimde kaldı. acaba bu kabloları nereden alabilirim?
#akış #teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#superonline faturası 10 gündür düzelmedi halen. ben de ödemedim. babamın cebine mesaj gelmiş. eğer 258 lirayı ödemezsek internet kesilecekmiş, borcu ödeyince de 24,90 açma kapama bedeli yansıtılacakmış. şimdi mecbur 258 lirayı ödememiz mi gerekecek bu nasıl iş anlamadım. normalde 89 gelmesi gerekiyordu sistemsel bir hata yüzünden kota aşım bedeli yansıtmışlar 100 küsür lira. #akış #TeknoYardım #HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Corsair Carbide Serisi 200R 550W Midt ATX Kasa + Corsair VS Serisi 550W Güç Kaynağı
Gigabyte B85M-D3H Intel Anakart
Intel Pentium G3220 Soket 1150 3.0Ghz 3Mb Cache 22nm İşlemci
Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 128Bit DX12 Ekran Kartı
Gskill 2x4GB Rripjaws DDR3 1333Mhz CL9 1.5V Çift Modül Ram

evdeki masaüstü özellikleri böyle. ekran kartını yeni aldık sayılır ama kayda değer bi fps drop oluyor, hiç beklediğimiz gibi çalışmıyor. sizce bir sonraki yapmam gereken güncelleme nedir ve en uygun fiyatlı bu işten nasıl çıkarım? şimdiden teşekkürler.

#akış #teknoyardım #pctoplama

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 17

on gündür #superonline faturası ile uğraşıyorum. hiç bir kota yok diye 25 mbit fiber platin pakete 89 liradan taahhüd verdik, 3. ayda fatura 258 lira geldi. fatura kesildiği gün bilrdirdik, sistemsel problem varmış kotasız paket kullanıclarına sanki kotayı aşmış gibi ekstra ücret yansıtıldığını problemi çözmeye çalıştıklarını söylediler. faturayı ödemeyin düzelince bildireceğiz size dediler halen tık yok.
#akış #HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

aranızda açıköğretime yeni kayıt konusunda bilgili olan var mı acaba? bir kaç sorum olacak #akış #açıköğretim #yardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

night king bey diyeceksiniz #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap