bayramda amazon ya da hepsiburada'dan ssd alsam pazar gününe kadar gelir mi dersiniz? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#akış bir sorum olacak.

1066 mhz 8 gb ram mi, 1333 mhz 6 gb ram mi?
işin aslı elimde bir adet 1066 mhz 4 gb ram, ayrıca 1333 mhz 4+2 gb ram var.
bu 1066 mhz olan 4'lük rami 1333 olan 4 gb ile kullansam sanırım totalde 1066 mhz hızında çalışan 8 gb ramim oluyor. hangi türlü kullanmam daha avantajlı bunu merak ediyorum.

#teknoyardım, #donanım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

dolar düşerken bu godaddy neden zam yapıyor? 1 yıllık yenileme ücreti 77 lira olmuş.
#akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

aranızda @leventp 'nin de oynadığı the meg filmini izleyen var mı? #akış #sinema

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım
hanımlar beyler, aranızda İŞKUR eğitimlerine katılmış birileri var mı acaba?
günlük harçlık şeklinde 35 lira ödenecek deniyor, sanırım bu ay sonunda toptan veriliyor ama nasıl veriliyor merak ediyorum. elden mi, yoksa bi banka hesabı mı açıyoruz, sizin tecrübeleriniz nelerdir acaba?
bir de öğrenciye farklı işsize farklı mı ödeniyor, zira ben otobüs biletini indirimli kullanabilmek için az önce aöf kaydı yaptım ikinci üniversite olarak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • D.Taşpınar @epalo

  Banka hesabı istiyorlar Ziraat Bankası'ydı galiba ay'ın sonu yatıyordu.

 • Orcun @orcun

  Ben işgarantili kurslarına gittim 6 ay kadar sürdü kursu veriyor birde aylık ödüyor tabi asgari ücret bu da ziraat bankası hesabına yatıyor yoksa da açtırtman lazımdı. Ha ama sözleşme var ola ki diyelim kurs bitti verdikleri işe gitmedin sana ödediği parayı geri alıyorlar bilgin olsun. Çünkü millet öyle dolandırıyormuş da haberin olsun, devlette böyle bir önlem almış verilen iş ne olursa nerede olursa olsun 1 sene mi ? 6 ay mı ? öyle bir süre gitmen mecburiymiş.

  • Cihan Çetinkaya @cetinkaya

   6 aylık yazılım egitimine başlayacagım istanbulda. niyetim zaten o işi yapmak. teşekkürler bilgilendirdigin için. eğitimin adında "iş garantili" lafı geçmiyor ama başarılı mezunlar zaten kısa sürede iş buluyor. en az 6 ay çalışılması lazım diye duydum ben de.

  • Orcun @orcun

   @cetinkaya İş garantili değilse o zaman tabi onun olayını bilemiyorum. Ben firmanın devlette işkurda açtırttığı kurs'a gittim, kursta mesela meslek lisesindeydi, cnc öğrendik falan baya liseli talebe gibi gidiyordum. Sonra işte kurs bitti firmanın sağladığı işe direkt girdim. Ama mesela bende biraz torpil oldu ben meslek lisesi mezunu değildim, düz lise hatta açık liseydi orada yardımcı oldular sende gidersin vs. vs. birde tanıdık çıktı arkadaş sağolsun öyle iş halloldu. Yoksa kursa falanda gidemeyecektim.

aylardır üşendiğimden ilan açmadığım sıfır ve #ikinciel harddiskleri satmaktan vazgeçtim. satsam yenisini alamıyorum sıfırları uçmuş durumda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #dolar hanımlar beyler, şu gençlerin kuruşlarla otelde kaldığı videoyu bulup link atacak olan var mı rica etsem? birine gönderecektim cepten bulamadım bi türlü. google'a ne yazacağımı da bulamadım, gençler otel dolar vs yazınca bi şey çıktığı yok türkiyenin geleceği yazınca da 2071 çizgi filmi çıkıyor :))

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bin lira civarlarına kadar mümkün oldugunca küçük android telefon bakıyorum.
tavsiyesi olan varsa beklerim #akış #teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

az önce 2 domatese 3,73 lira ödedim, şahitlerim var #akış domates incelemesi mi yapsam ne yapsam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9