Şimdi ismail ozan izcinin yapacağı özel tasarım anahtarlıklar daha bi 10. yıl gibi olacak 😀

Anahtarlık alıp koleksiyon yapmak isteyenler o 96 taneden de almak isteyecektir nasıl olacak ki 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Johan @johan28

  Evet istiyorum 😁 o da kapış kapış gider

  • Osman Öztürk @ptseeker

   @johan28 Para olsa ben de isterdim, hem biri dururdu birini kullanırdık 😀 ama aklımda bi tasarım da yok zaten ve bunu kaptığıma da çok memnunum. Öğrencilikten önceki serileri alamamıştım alabildiğim anahtarlık 10. yıla özel oldu vefa borcu ödemiş gibi hissediyorum. 🙂

   Şu +96 düşündürüyor ama 😀

  • Johan @johan28

   @ptseeker evet şimdi bende 10. Yıl diye aldım ama daha az ve daha özelleştirilmiş bir seri daha da 10.yıl oluyor

 • akke4323 @akke4323

  Şu anahtarlıklar aynı zamanda açacak olacak şekilde tasarlansa 10 numara olacak. Açacak dışında anahtar kullanmıyorum, işlevsel hiçbir özelliği olmuyor zira.

 • ismail ozan izci @asaltek

  Bunu bir değer kaybı olarak düşünmeyin lütfen. Şu şekilde;
  512'lik orijinal seri, değiştirilemez bir set. Bunlar ise daha çok, günümüz tabiri ile orijinal serinin DLC paketi gibi olacak, birer gönül alma.

  Kişiye özel bir üretim olabileceğini ve 2x-3x fiyatla sunulabileceğini ben aylar önce duyurmuştum zaten; kesin değildi tabi, karar verici her zaman TS ekibidir. 20'ye yakın bir adet planlamıştım ve bunun hazırlığını yapmıştım.

  512 adet satıldıktan sonra ise talep karşılanamadığı ortaya çıktı, insanlar bu duruma üzüldü ve kızdı da biraz; bu yüzden bu projenin, orijinal seriden alamayan arkadaşlar için öne alınması kararı bence çok doğru, şimdiden bahsedilmesi de bu yüzden. İlk alanlar bundan da alabilirler tabi ki isterlerse. Ama bu kişiye özel seri, kesinlikle 512'lik serinin değerini düşürecek bir şey değil, bunlara 512 içinde bir numara yazılamayacak. Her bir tasarımın da birbirinden farklı olması için ayrı bir çabam olacak. O yüzden bunlardan ön sipariş verecek arkadaşların şimdiden çizimlerini hazırlamaları iyi olur.

  Bana mesela 512'lik orijinal seri daha cazip, ama bir başkası için özelleştirilmiş olan tercih sebebi de olabilir. Siparişe yetişemeyenlerin de bu şekilde gönülleri alınmış olunacak. Bir değer düşme vb. kesinlikle değil, tam tersi; orijinal seri, 512'lik seri numaraları olan seridir.

  Ayrıca bir de şöyle düşünün; ileride bunun bir üçüncü kişiye satışı durumunda, kişiye özel, yani misâl üzerinde ahmet, mehmet yazan mı, yoksa orijinal 512 mi tercih edilir?