Doğrudan Microsoft Sitesinden, Güncel Windows 10 ISO İndirme Yöntemi

Daha önce de paylaşılmıştır illa ki, hatırlatmakta fayda var. Masaüstü üzerinden siteye girip indirmeye çalışırsanız sizi "İndirme Aracını" yüklemeniz için zorluyor. Ancak kullandığınız browser'ın geliştirici konsolundan görünümü mobil cihaz olarak değiştirirseniz size iso indirmek için çeşitli menüler sunmaya başlar. Genellikle bu konsola F12 tuşu ile erişebiliyorsunuz. Aşağıdaki linke girdikten sonra F12 ile konsolu açıp sayfanın üstündeki cihaz listesinden bir model seçmeniz ve sayfayı yenilemeniz yeterli.

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10/

Sürüm, dil ve 64-32 bit seçimlerini yaptıktan sonra iso inmeye başlar. Yayınlanan sürümlerine ve tarihlerine de şu linkten ulaşabilirsiniz;
https://docs.microsoft.com/en-us/windows/release-health/release-information

#Windows10 #WindowsISO #Win10

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

230 bin adet taş plak albüm arşivi paylaşılmış. Türkçe kayıtlar için:

https://archive.org/details/georgeblood?&and%5B%5D=languageSorter%3A%22Turkish%22

78rpm Records Digitized by George Blood, L.P. : Free Audio : Free Download,...

Newest uploads! Auto-78-twitter.  Through the Great 78 Project the Internet Archive has begun to digitize 78rpm discs for preservation, research, and discovery with the help of George Blood, L.P.....
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kar arabalarının hepsine kamera takmış ankara belediyesi 🙂

https://kartakip.ankara.com.tr/kamerali-araclar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16

Cuma günü kaydedilen podcast ile birlikte toplam 500 haftalık gündem değerlendirme sayısına ulaşıldı. 500 . Kolay değil. Emeğinize sağlık.

https://tsopenteam.github.io/gundem-rapor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şöyle bir şey varmış, diske bu aracı yazdırıyorsunuz, içine attığınız iso imajları usbden boot edebiliyor, birden çok ekleyip çıkartabiliyosunuz, hangi isoyu boot etmek istediğinizi soruyor. İğrenç anlattım ya videoya bakın kafanızda oturacak.
Videodakine benzer başka araçlar da varmış, ben ilk defa rastladım, kullanan deneyen oldu mu, olmadıysa işine yarayabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=DLKkDcShfFI

This USB Toolkit is All You Will Ever Need

This USB Toolkit is All You Will Ever Need ►►►SUBSCRIBE for more: https://www.youtube.com/user/Britec09?sub_confirmation=1 This USB software is a must-have b...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

@gamsizm
Son gündemde bahsi geçen tüm gündemler arasında arama yapmak konuşulanları bulmak detayına gitmek gibi özellikler " https://tsopenteam.github.io/gundem " web uygulamasında mevcut.
Hatta kısa bir süre önce tüm gündemleri tarayıp text olarak ayıran bir servis tasarlamıştım ama vakit bulamadığım için tamamlayamadım. Sohbetiniz çok hoşuma gitti en kısa zamanda bitirip kullanımınıza sunacağım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

🎻Bir şarkının vokalsiz halini istiyorsanız; https://www.remove-vocals.com/
🎙Bir şarkının enstrümansız halini istiyorsanız: https://www.acapella-extractor.com/
🔃MP3 veya WAV halini maksimum 80 MB olacak şekilde yüklüyorsunuz ve dönüştürülmüş halini indiriyorsunuz.

www.Remove-Vocals.com - Make karaoke instrumentals for free (7/week).

Remove vocals from any song & get the instrumental karaoke track using state of the art AI. FREE (7/week) & no registration.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Python için arayüzleri tasarlarken visual studio'daki gibi fare ile şekillendirme ve itemleri sürükleyebileceğimiz bir araç var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap