@gamsizm
Son gündemde bahsi geçen tüm gündemler arasında arama yapmak konuşulanları bulmak detayına gitmek gibi özellikler " https://tsopenteam.github.io/gundem " web uygulamasında mevcut.
Hatta kısa bir süre önce tüm gündemleri tarayıp text olarak ayıran bir servis tasarlamıştım ama vakit bulamadığım için tamamlayamadım. Sohbetiniz çok hoşuma gitti en kısa zamanda bitirip kullanımınıza sunacağım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

🎻Bir şarkının vokalsiz halini istiyorsanız; https://www.remove-vocals.com/
🎙Bir şarkının enstrümansız halini istiyorsanız: https://www.acapella-extractor.com/
🔃MP3 veya WAV halini maksimum 80 MB olacak şekilde yüklüyorsunuz ve dönüştürülmüş halini indiriyorsunuz.

www.Remove-Vocals.com - Make karaoke instrumentals for free (7/week).

Remove vocals from any song & get the instrumental karaoke track using state of the art AI. FREE (7/week) & no registration.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Python için arayüzleri tasarlarken visual studio'daki gibi fare ile şekillendirme ve itemleri sürükleyebileceğimiz bir araç var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PİYASADA PAHALIYA SATILAN KALİTELİ BİR SU ARITICIYI BELEŞE YAKINA GETİRMEK.

PİYASADA PAHALIYA SATILAN KALİTELİ BİR SU ARITICIYI BELEŞE YAKINA GETİRMEK. 
Başlıklı yazım umarım ümmetin fakir bırakılmış  evlatlarına faydalı olacaktır.

Malumunuz  dostlar sularımız klorlandı kirlendi, şu oldu bu oldu. Eh içme suyuna para da yetiştiremiyoruz diyorsanız. Şimdi su arıtmayı günümüz şartlarında hesaplı ve bilindik ve kaliteli marka filtreler kullanarak  nasıl yaparız buna değineceğim.

Şu üstte görmüş olduğunuz kapalı sistem denilen(bu gördüğünüz dışında bir de temiz su deposu oluyor başka bir şeyi yok) su arıtıcıdır. Şimdi nasılki toplanmış bir bilgisayarı markalı olunca değerinin çok üstüne alıyorsak aynı bunda da böyle . Misal şu altta gördüğünüz cihaz böylece 1200TL ye satılıyor
Peki bu cihazın asıl işlev gören parçaları omnipure gibi piyasadaki markası belirsiz ürünlere nisbeten biraz daha güven veren bir marka olmasına rağmen http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/bms-tezgahustu-su-aritma-cihazi-filtresi-4lu-set-omnipure-vontron-266035506 (linktede görüleceği üzere 180 lira)  Yani işlemciyi ekran kartını filan 180 e bitiriyoruz beyler. kasası yok diye fiyat 1000lira birden düşüyor.

Şimdi biz bu filtreleri aldık diyelim 180 lira buna membran(osmos denen şeyin) kabını da ekleyelim o da  10 lira birşey . Buna hortumlar kelepçeler filan ekledik mi taş çatlasa 250TL tuttu. Depo koyup koymamak da keyfinize kalmış oluyor. Alırsanız o da 70 lira .Gerisi bunlara uygun bir yer bulup güzelce monte etmek ustalığı da siz yaptınız mı. 300TL ye markalı kaliteli su arıtıcınız hayırlı olsun.

Bunu hazır alsaydınız 1300TL idi. Ben kurguyu kaliteli bulduğum piyasada yer edinmiş alttaki arıtıcı modeli (en alttaki link) üzerinden kurguladım; filtrelerin inline olan ve markalı filtre kullanan bir modeli baz alarak bu kurguyu yazdım. Farklı alternatifler düşünülebilir elbette... Kasası olmayan bir pc toplamış gibi olduk kısaca, ama zaten bu filtreleri görünmeyen bir dolaba koyacağımız için sorun yok , ısınma yapmıyor sonuçta bunlar pc gibi 🙂
http://www.bmsanadolu.com/Content4.asp?m1=1&m2=2&m3=1&m4=1

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 32

Facebook'ta beğeni ve yorumlar topluca nasıl silinir?

Facebook hesabımda bulunan en alakasız yorumu evirir çevirirler de haksız yere mahkemelerde hatta daha kötüsü hapislerde çürürüm korkusuyla 5 - 6 aydır paylaşımlara yorum atmayan ben, bu gün de tüm facebook da ki geçmiş beğenileri ve yorumları an itibarıyla sildim. Terör örgütü propagandası yapan biri değilim. Sadece bu davanın başka davalara emsal oluşturabileceği için böyle bir yola başvurdum.

Kaynak: https://tr.sputniknews.com/turkiye/201902281037930829-facebook-like-hapis-cezasi/

Facebook'ta beğeni ve yorumlar topluca nasıl silinir?

Facebook beğeni, yorum silme eklentisi: https://chrome.google.com/webstore/detail/social-book-post-manager/ljfidlkcmdmmibngdfikhffffdmphjae

Eklentiyi kullanmak için;
1) Facebook profilinize girip "Hareketler Dökümü" butonuna tıklayın.

2) Hareketler dökümü sayfasına gittikten sonra eklenti ikonuna tıklayın.

3) Eklenti penceresinde yorum ve beğenileriniz silinmesini istediğin year (yıl) ve Month (ay) kısmında select all (tümünü seç) diyerek eklentiyi tüm beğenileri ve yorumları silmeye ayarlayabilirsiniz. En sonda delete (sil) butonuna basarak eklentiyi çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

4) Artık yapmanız gereken tek şey sırtınızı yaslayıp beğenilerin ve yorumların silinmesini beklemek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap