#Github #WhatsApp internet trafiğinizi whatsapp üzerinden tünelleyebileceğiniz ilginç bir proje.

https://github.com/aleixrodriala/wa-tunnel

GitHub - aleixrodriala/wa-tunnel: Tunneling Internet traffic over Whatsapp

Tunneling Internet traffic over Whatsapp. Contribute to aleixrodriala/wa-tunnel development by creating an account on GitHub.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hybrid @hybrid

  İyi çalışıyor gibi eğer gif'i hizlandırmadıysa.

 • Suicide @suicide

  sınırsız WhatsApp paketi ile cok guzel ikili olur bu 🤣

  ek: zaten o amacla yapmis 🙂

  • LOOP @loop

   O nasıl çalışır?
   Farklı metin mesajlarına veya dosyalara ayırdığı karakter miktarına bağlı olarak, WhatsApp metin ve dosya mesajları yoluyla TCP ağ paketleri gönderir .

   WhatsApp tarafından varsayılan olarak zaman aşımına uğramamak için mesaj başına 20.000 karakterle sınırlıdır, şu anda wasocket.js'de sabit kodlanmıştır . Birden çok test yaptım ve aşağıdaki her şey, çok fazla mesaj göndermeniz nedeniyle yasaklanmanıza neden olabilir ve 80.000'den fazla mesaj zaman aşımına uğrayabilir.

   Bir ağ paketi sınırın (varsayılan olarak 20k karakter) üzerindeyse, etkinleştirilmişse dosya olarak gönderilir. Ayrıca, birden çok ağ paketi önbelleğe alınırsa, aynı kriterleri kullanır.

   Dosya mesajları ikili dosyalar olarak gönderilir, TCP yanıtları bir sınırlayıcı ile birleştirilir ve veri kullanımını azaltmak için brotli kullanılarak sıkıştırılır.

   TCP soket yanıtlarını gruplandırmak ve bir mesajda maksimum miktarda veri göndermek için önbelleğe alır , böylece mesaj miktarını azaltır, hızı artırır ve yasaklanma olasılığını azaltır.