TeknoSeyire bir gün girmedim. 199 ₺ Mi Band 4 kaçırdım 😤

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yuppii ps4 6.50 güncellemesi ile giriş tuşunu daire tuşundan x tuşunu atanabiliyor. Benim gibi NTCS mağduru için sevindirici bir haber 😍

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mi band 2 kullanan biri olarak Mi band 3 de 2 3 haftadır kullanıyorum. Yaşadıklarımı aktarmam gerekirse. Mi band 2 ilk günden çizen biri olarak Mi band 3 20 gündür filan kullanıyorum aynı şartlarda daha ekranını çizemedim. Tasarım ve ekran olarak Mükemmel olmuş dokunma geri bildirimi çok iyi. Mi band 2 çocuk saati gibi duruyordu biraz. Mesajların içeriğini görmek gerçekten güzel olmuş. Uyku takibi biraz daha iyi gibime geldi, Genelde kalktığım zamanı doğru biliyor, Bir dakika bile sapma olmuyor.Bileğini kaldırdığın zaman ekranın açılmaması gibi bir durum daha olmadı. 1 dk arayla nabzı ölçmesi gerçekten güzel olmuş. Genelde bakıyorum spora filan girdiğim zaman yada hızlı hareket ettiğim zaman gerçekten nabız yükseliyor yani doğru olarak ölçüyor.Pil olarak ne yazık ki az gidiyor mi band 2 20 gün herşey açık gidiyorsa bu 10 gün gidiyor. Tabi ne kadar mesaj geliyorsa o kadar değişiklik gösteriyor. Benim kullanımda herşey açık 9 10 gün gidiyor.Bana ne yazıkkı nfc model geldi ve Türkçe sorunu var.Telefonun dilini ingilizce yaptığın zaman bilekliğin dili de ingilizce oluyor yoksa çince. Birde benim gibi minimalist ve takıntılı bir insanız orta tuşun orada ters u gibi bir işaret var. O daha büyük sıkıntı bu sadece NFC modelde var.Cihaza bağlandığım için geri göndermeye üşendim ve böyle kullanmayı tercih ettim.Zaten uzun süredir. Başka sorularınız varsada sorabilirsiniz. Benim aklıma gelenler şuanda bu kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün kulaklığım geldi. Hatta ilk sporumuda yaptım. İlk izlenim olarak mükemmel bir cihaz sürekli kulak içi kulaklık bozan biri olarak bir çok 100 tl üzeri kulaklık deneme fırsatım oldu kablosuz olmasığına rağmen fazla bir fark yok onlardan bass olarak biraz zayıf okadar. 2 saatlik max ses ile dinleme rağmen iphoneda pil %60 gösteriyordu. Çok zorlamama rağmen kulağımdan hiç düşmedi tuşlara dokunma hariç hiç kulaklığı düzeltmedim bile. O kadar terlememe, Islak elle dokunmama rağmen bir şey olmadı hafiften suyun altınada tuttum bir sıkıntı olmadı.ilk izlenim olarak gayet iyi buldum hatta mükemmel iyiki almışım dediğim ürünlerden. Şehirimizin en iyi salonlarından Macfite gidiyorum tanımadığım 3 4 kişi kulaklığı sormak için yanıma geldi. Fiyat olarakta diğer rakiplerinden çok önde. Sorularınız varsa sorabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 30
 • murat şentürk @senturkmurat1999

  Herkes alıyor şunu yahu bana da aldıracaksınız 😀

 • Xanthochroid @xc

  Bu tam kablosuz kulaklıklar bir tek bana mı kullanışsız geliyor yav. Kesintisiz kullanım şarj süresi, kaybolma riski, mikrofon kalitesi, basslar vs vs yüzünden bence iki kulaklık arası kablo olan modeller daha mantıklı bluetooth kulakiçilerde. Ben kafaüstü kullanıyorum, kulakiçi kablosuz lazım olsa bu tarz bir şey alırım şahsen.

  • tolgaaaltas @tolgaaaltas

   Fiyatına göre yaşattığı deneyim çok güzel ve tekinin kaybolma ihtimali bence yok. Kulağa çok sağlam oturuyor. En azında. QCY T1 Pro öyle.

  • Orcun @orcun

   @tolgaaaltas Öyle ama fiziki olarak riski çok büyük, metroya yetiştin bineceksin yada metrobüs vs. hurra kalabalık biri çarptı pat diye düştü ne oldu ? ara ki bulasın. Mimmacık şey uçtu gitti. Hani onu da geçtik pil ömürleri çok az, ben bir takıyorum kulaklığı bazen 7 saat aralıksız müzik dinliyorum. Etrafta birde çalışan birton cihaz var işyerinde fabrikada falan bt speaker koyduk mesela ki kallavi alet jbl'in pahallı birşeyi arkadaş getirdi boyna ya kopuyor ya birşey oluyor telefon yarım metre ötesinde duracak falan. Kulaklıkta mesela denemedik ama onda da kesin kopar birde onu da geçtik bunlar kendileri arasında da kablosuz iletişim kuruyor. Yani 2 ayrı kulaklık telefona vs değil önce sağ veya sol kulaklık bağlanıyor sonra teki de öbür kulaklığa bağlanıyor. Gecikme atlama şu bu yaşanabilir. Ki birton yaşayan bu sorunu yaşayan var. Arada çünkü çok eleman sinyal şu bu var. Arkadaşın dediği gibi ip şeklinde boyna oraya buraya halka gibi geçen kablosuz kulaklıklar daha mantıklı, ama tabi bu işin daha gitmesi gereken çok yolu var. Gecikme, ses kalitesi ve pil ömrü daha emekleme aşamasında. Pil çözülse aslında büyük bir oranda halledilecek ama pil daha çok kötü, tamam 5-6 10 saat gitsin de ben onu kutusuna koyduğumda 5 dkda fullesin. Takıyorsun saatlerce sürüyor bazı modellerde doldurması vs. otobüstesin müziğin ortasında çat gitti aa şarjı bitti dur takayım da şarj olsun yarım saat sonra alıp birdaha takarım falan eziyete dönüyor.

 • harunshn @harunshn

  Hocam bu tip kulaklıkların en büyük derdi konuşma performansı. O konuda umut vaad ediyor mu?

  • Herakles @herakles

   Öyle çok bir konuşma yapmadım sadece sporda arkadaşım aradı. Bende normal bir sesle müsait değilim sonra ararım dedim oda tamam dedi.Tabi salonda 100 kişiden fazla ve yüksek seste müzik çaldığınıda söylenem lazım. Şimdi sen sorunca evde denedim sessiz bir ortam tabi ki gayet iyiydi ben karşıda tarafı rahat duydum karşı taraf beni rahat duydu normal telefonla konuşuyor gibi değil ama çokta kötü değil.

  • harunshn @harunshn

   @herakles 500 lira civarına bir kaç sene önce amazon üzerinden gelen bir model vardı. Konuşma performansı rezaletti. QCY incelemelerinde izlediğim kadarıyla iyi bir konuşma performansı sunmadığı söylenmişti. İş gereği daha çok konuşma yapmak için kullanacağım eğer bu tip bir kulaklık alırsam. İlk aldığım çok acıttı o yüzden tekrarı için temkinliyim. 🙂

O mu ? Bu mu ? Şu mu ? Derken jbl go 2 aldım gitti. Alırım bir HO 😂 Bu arada sorularınız varsa sorabilirsiniz. İlk izlenim gayet olumlu boyutuna göre sesi çok yüksek ve kaliteli çıkıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

Uzun süredir JBL GO serisini almayı düşünüyorum. Fakat bu gün Bime gelen meizu A20 aklımı karıştırdı hangisi daha iyidir acaba. A20 ses çıkış gücü ve fiyatı daha iyi ama ses kalitesi nasıldır acaba. Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Marketlerde ki poşetlerin paralı olmasını sonuna kadar destekliyorum.Hatta parayla olsa bile poşet olmaması taraftarıyım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1 aydır başıma musallat olan bu beladan nasıl kurtula bilirim. Daha önceden başına gelen kurtulan filan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 26