Merhaba arkadaşlar hanım evdeki hoover çamaşır makinesini beğenmiyor, çamaşırları güzelce yıkayıp hakkını vereçek bir çamaşır maknesi almak istiyorum. Neleri tavsiye edersiniz...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 50

Bugün hanıma elma 15 pro aldım ekran da 120 fps yi neden göremiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Merhaba arkadaşlar, bundan 1 ay önce eşime Turkcell den yeni hat aldık ancak hat 2.el kullanılmış numaraya aitmiş. İlk başlarda fazla üzerinde durmak istemedim ancak bu durum baya canımı sıkmay başladı nasıl bir yol yöntem geliştire biliriz nerelere itiraz edebiliriz...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

Acer Nitro 16 AN16-41 Amd Ryzen 7 7840HS 16 GB 1 TB SSD RTX 4060-8 GB Freedos...

Acer Nitro 16 AN16-41 Amd Ryzen 7 7840HS 16 GB 1 TB SSD RTX 4060-8 GB Freedos 16" FHD 165 Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QLLEY.001

...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevgili dostlar evim de LG oled48a16la 48 tv var ancak ses sistemi son derece kötü film izlemek için iyi değil, bende yeni bir ses sistemi almak istiyorum, ne alacağıma karar veremiyorum.
Tv altına koyulan soundbar mı alsam yoksa harman kardon aura studio 3 alsan bilemiyorum.Tek istediğim ev de kablo karmaşası olmasın tavisyeleriniz nedir...?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar Harman Kardon AurStudio 2 gibi kaliteli çevresel ses veren ancak çok pahalı olmayan başka bir model hoparlör bakıyorum, genelde film ve müzik dinlemek için alacağım tavsiyeleriniz nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Annem içli köfte yapmak için kıyma makinesi istedi ancak daha önce tecrübe etmediğimiz bir klasman ve cihaz kullananlar hangi ürünleri tavsiye edersiniz...?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 20

Philips Airfryer 5000 Serisi Xxl Connected Hd9285/96 Wi-fi Pişirme Tepsisi Ve...

Philips Airfryer 5000 Serisi Xxl Connected Hd9285/96 Wi-fi Pişirme Tepsisi Ve Izgara Plaka Hediyeli yorumlarını inceleyin, Trendyol'a özel indirimli fiyata satın alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mutfak için minimum 32" tv arıyorum internet özelliği youtube için olsun istiyorum yorumlarınız nedir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

A2 ehliyetim var ancak motosiklet için çok tecrübem yok hangi motosikleti tercih edebilirim. Tavsiyeleriniz marka model olarak ne düşünüyorsunuz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Karamel Galaxy @karamel-galaxy

    Yeni başlanacaksa vites derdi olmadan motor-trafik ilişkisini öğrenmen için pcx tarzı bir motor öneririm. Ayrıca ilk motorunuzda illa düşeceksiniz, yada düşüreceksiniz o kesin, bu yüzden çok para verip bişey almayın derim tecrübe edininceye kadar. Performans istiyorsanız vitesli motorları tercih edin. Konfor için otomatik.