https://www.hepsiburada.com/bosch-sgs4ikw61t-6-programli-bulasik-makinesi-pm-HBC000014BRBY

Bu bulaşık makinesini aldık ancak hangi bulaşık deterjanı kullanmalıyız, hangi ürünü tavsiye edersiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Araç süpürgesi tavsiyeniz varmıdır? Kullanıp memnun kaldığınız bir ürün.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Honor band 6 bileklik aldım ancak herhan gibibir sebepten dolayı bluetooth bağlantısı kesildiğin de yeniden bağlanmıyor. Oysaki Mi Band 4 bağlanıyordu. Honor için ne yapabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar amerikadan aldığım aero xe laptop için türkçe klavye karekterleri nasıl uygularım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar kamplar için tüplü ocaklardan almak istiyorum ama daha önce hiç bir tecrübem olmadı hangi model daha tasrrufludur acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Arkadaşlar robot süpürge arayışım devam ediyor, şuan aklıma yatan Roborock S7 modeli var acaba onu alma şu daha güncel bunu al dediğiniz bir model var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Outrun @outrun

    Bende de S6 MaxV modeli var çok memnunum.

  • Demoksil @demoksil

    Bende de S7 MaxV var bende çok memnunum. Tavsiyem; kesinlikle MaxV serilerinden birini alın, hatta otomatik çöp toplayıcılı modellerden almanız daha iyi olacaktır. Robot süpürgeye öyle bir alışıyorsunuz ki bezen temizliği unutuyorsunuz. Haftada 2 kez temizlik yapıyor, bazen çöpünü boşaltmayı su doldurmayı falan unutuyorum. Keşke bütcem daha da el verseydi otomasyon setiden alsaydım, hiç unuttum derdimde olmazdı.

  • Distor @distor

    Bana çok gereksiz geliyor. Makineyle hemen geçiliyor her yer. Arada bir az uğraşmamak için değecek masraf değil. Zaten küçücük şeyler doğru düzgün emmiyor. Normal makineyle her yeri tek hareketle bile geçsen ondan iyi temizler.

Yeni laptopum Gigabayte Aero 5 XE 12700h ve 3070ti 4K amoled modeli bilgisayar şarj da takılıyken bir problem yok ancak pil ile kullanmak istediğim de hiç zorlatacak birşey yapmasam dahi mavi ekran veriyor, sebebi ne olabilir? #muratgamsız

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9