200 bin tl paranız olsa hangi arabayı alırdınız.? Toyota love. ❤️

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 50

Hp 1100 yazıcıdan çıktı alırken önce ekrandaki yazı çıkıyor sonra kendi kendine yazıcının serisini yazan bir kağıt çıkarıyor. Bunu neden yapar acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

m2 ssd ye erfi etmek için 500 tl bütçe oluştrdum ne önerirsiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

Arkadaşlar selam öncelikle konu sormak istediğim soru araç piyasası hakkında ve bekletilerle alaklaı bilgi almak; belirlediğim bir araçve model var ancak selbest piyasada araba ederinin çok üstüne fiyatlara satılıyor,kabaca 50 bin tl fazla... Acaba bu arabaya bu paralar verilir mi yoksa biraz daha bekleyip düşmesi beklenir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  ikinci eli sıfırdan yüksek araç almayın aman da. Bir de arada gerçekten düzgün ve ucuza araç satılıyor ama saniyesinde kapılıyor. Milletin amacı satmak falan değil artık zaten satanların çoğu galerici falan oldu. 50ye alıp 150ye satarım kafasında herkes.

 • kolcu @kolcu

  Belli bir araç çevresinde sabitseniz uygun fiyat bulmanız zor. Mevcut ilanlara erinmeyin teklifte bulunun. %10 kadar düşük fiyat alınabiliyor.

 • kolcu @kolcu

  Uygun fiyat araç alayım derseniz araştırmacı olmalısınız. Güzel araçlar iyi fiyatlara denk geliyor ve 1 2 günde satılıyor.

 • kolcu @kolcu

  Genel fiyatlara dönecek olursak Haziran ayına göre %15 artmış durumda fiyatlar. Ekim ayına göre ise %10 düşmüş halde. Bu şekilde de devam eder pek aşağı salacağını düşünmüyorum. Borç harç alan çok az, kolay kolay kimse malını zararına satmaz.

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-watch-46mm-android-ve-iphone-uyumlu-gumus-sm-r800nzsatur-samsung-turkiye-garantili-pm-HB00000DIQEK

Bu saati almayı planlıyorum, ancak wpc endüktif kablosuz şarj özelliğinden bahsediyor. Bu saatin yanında çıkan kablosuz şarj standı dışında herhangi bir kablosuz stand ile şarj edebilir miyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • sawgent @sawgent

  Hayır. Sadece Samsung telefonlar ve Samsung'un kendi şarj aparatları ile edebilirsin.

 • lterlemez @lterlemez

  Örneğin, kullanmakta olduğum Galaxy Sport kablosuz taşınabilir şarj pilleri ile şarj olmuyor, Apple Watch da şarj olmuyor.

 • Omer @omerf97

  Zor. Ben kullaniyorum oylesine bir qi sarj aleti aldim calismadi bobini buyuk geldi. Cok hassas bir sekilde kenarina koyarsam bazen calisiyor.

 • onimarsynn @onimarsynn

  Şarj konusunu bilmiyorum, ben bu marka ile saat yüzünden nasıl davalık olduğumu anlatayım ona göre alma kararı ver. S2 sport ilk çıktığı zamanlardı aldım bir tane 2019 yılına kadar da çok memnun bir şekilde kullandım. 2019 da saatin bataryası değişmesi gerektiği için yetkili servise götürdüm, saat serviste bir süre durdu sonra tamir etmeden bana geri verdiler. Öyle böyle derken bir yıl boyunca uğraştım ve Ankara'da gitmediğim yetkili servis kalmadı, hiçbirinde tamir ettiremedim. En son zar zor öğrendim bu marka Türkiye'ye akıllı saat yedek parçası getirmemiş, arıza diye garanti dışı gelenlere yüksek fiyat çekip yolluyorlarmış. Elimde bozuk saatle kaldım, sonrasında da dava açtım şu an dava devam ediyor.

R5 3600 işlemciyi termal macunu yeniledim ancak tam yük altında 95 dereceyi geçmiyor ama çok yüksek değil mi? Normal boşta 55 65 arası, sizce bu stok soğutucuyu değiştirmeli mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13
 • urzais @urzais

  Boost açık olduğu müddetçe bir işe yaramıyor.
  Çünkü sorunlu bir voltaj yönetimi var.

 • cicikuş nazmi @cicikus

  yüksek valla benimki %80-90 yükte 65 oluyor (r7 1700x) bence soğutucuyu değiştirin uzun vadede sıkıntı çıkarabilir.

 • Makineci @makineci

  Abi yaz gelene kadar böyle devam et, ev ısınır. Yaz gelince de voltajla oynarsınız.

 • freshmind @freshmind

  Aynı mevzuyu ben yaşıyordum MSI B450 Tomahawk Max ile, bir girdim 1.44'ler, 1.5'lar havada uçuyor.

  Verdiği de hepi topu 100-200 mhz bir şey. En kıl tüy benchmark skorunda %4-6 performans yansıyor ama işlemci yanıyor, ses uçuşta, elektriğin anasını belliyor çok afedersiniz.

  PBO'yu kapattım, Otomatik yükseltmeleri kapattım. El ile 1.3'ün altında kademe kademe vererek 1.24v civarında 4 ghz - allcore olarak verdim değerleri.

  Boşta her iki senaryoda da aynı (sıcaklık-hız değerleri vs) Ancak işlemci 77 derecelerden 60 dereceye geriledi. Fan neredeyse çalışmıyor. 1607 olan C20 skorum 1556 oldu.

  Oyunlarda bir gram fark olmadı. Zaten TV dolayısı ile ekran kartı darboğazı yaşıyorum 4k'da. Derken bir baktım yarı yarıya daha az ses çıkaran, daha az ısınan, daha kararlı belirlediğim frekansta kalabilen, kullandığım uygulamalarda hiç bir şekilde eksiklik hissettirmeyen bir makineye kavuştum.

  AMD'nin x570-b550 öncesi chipsetleri için bioslar rezalet durumda. Senin etin ne budun ne. 65W TDP'li işlemciyi sen nasıl 100-110 watt civarında dolandırırsın.

Gigabyte b450m s2h anakart için f60e bios güncellemesi yaptınız mı ? Bu yeni güncelmmenin içinde acaba access memory özelliği var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Salona bir tane koku makinesi koymayı planlıyorum. Ama bu sürekli biten birşey olmaması lazım. Doldurduğum da en az bir ay gitsin istiyorum. Varmı böyle bir cihaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Bir araç kaç km ye kadar sıfır sayılır? #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 30