E devletten pdf olarak indirdim dosya büyük diyor kabul etmiyor bu pdf yi nasıl küçültebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Numara taşıma ile operatör değiştirirken taahhüt sonundan 1 hafta önce yeni operatöre başvurmak mantıklı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Hafta sonu #miniso mağazasına ufak tefek hediyelik eşya almak için uğramıştık. Gitmişken kendime de denemek için #notdefteri aldım. #dolmakalem kullanan ve #not almayı sevenler için #dot serisi dikişli not defterleri oldukça kaliteli. Sayfa kalınlıkları yeterli ölçüde ve mürekkebi arkasına geçirmiyor. #lamy #f uç #kaweco ve #twisbieco #m uç ile denedim. Lamy ve Kaweco'da #parkerquink TwsbiEco'da #jherbin mürekkep kullandım. Cep boy not defteri kullananlar için tavsiye ederim. 3'lü paket fiyatı 16 TL'idi. Online mağazada tükenmiş ancak mağazalarda mevcut.

https://www.miniso.com.tr/dot-serisi-dikisli-not-defteri-3-adet

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Filtre kahve severler toplaşın...

İsveç Gothenburg Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırma, filtre kahvenin sağlık için yararlı olduğuna, hatta ömrü uzatabileceğine ancak kaynatılarak yapılan kahvelerin (Türk kahvesi gibi) kalp hastalığı riskini artırdığına işaret ediyor. 508 bin kişiyle 20 yıldan uzun bir sürede yapılan araştırmanın sonuçları European Journal of Preventive Cardiology adlı bilim dergisinde yayımlandı.

Araştırma heyetinin başkanı, kamu sağlığı ve toplum hekimliği uzmanı Prof. Dag Thelle, "Filtre edilmemiş kahve, kolesterolü artıran maddeler içeriyor. Kahve, filtre kullanılarak bunlardan arındırılabilir. Filtre kullanımında kalp krizi ve erken ölüm olasılığı daha az" dedi. Prof. Thelle, "Çalışmamız, kahve yapma yöntemleriyle kalp krizi ve uzun ömür arasında bir bağ olduğunu gösteren güçlü ve ikna edici bulgular içeriyor" diye konuştu.

#filtrekahve #Kahve #tskahvecileri #kahveseyir #sağlık

Coffee consumption and mortality from cardiovascular diseases and total...

AimThe aim of this study was to investigate whether the coffee brewing method is associated with any death and cardiovascular mortality, beyond the contribution from major cardiovascular risk...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Kendi tasarımımızı T-shirt bastırabileceğimiz en iyi alternatifler hangileri? Böyle hizmetlerin linkini arıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk Apple telefondan günümüze kadar çıkan tüm iPhone modellerinin çıkış fiyatları ve yılları;

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18

HP ram olarak daha önce kullanmadığım bir marka. Gigabyte B450M AMD anakart ile birlikte kullanacağım. Bellek destek listesinde adı geçmiyor alsam sıkıntı yaşar mıyım? #TeknoYardım

https://www.webdenal.com/hp-7eh67aa-8gbx1-3200mhz-ddr4-1r-8-black_995324.html

HP 8gb D4 3200mhz Cl16 7eh67aa Black Soğutuculu

HP 8gb D4 3200mhz Cl16 7eh67aa Black Soğutuculu / 8 GB / DDR4 / 3200 MHZ / PC / CL16 / Var / özellikleri ve özel fiyatıyla Webdenal'da. Şimdi Satın Alın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7