BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Kazakistan’ın Mangışlak bölgesinde yeni bir #dedekorkut nüshası bulunmuş. Vatikan ve Dresden nüshalarından daha eski olduğu söyleniyor. Yeni bulunan yazmalar Ötüken Neşriyat tarafından sadeleştirilecek ve bu yıl içerisinde yayımlanacakmış.

https://kayiprihtim.com/liste/13-dede-korkut-destani-salur-kazanin-ejderhayi-oldurmesi-hakkinda-bildigimiz-her-sey/
https://kayiprihtim.com/haberler/dede-korkut-kayip-destan-ozel-baskiyla-geliyor/
https://t24.com.tr/haber/dede-korkut-un-ucuncu-nushasi-bulundu-icinde-kayip-13-destan-da-var,818752

13. Dede Korkut Destanı "Salur Kazan’ın Ejderhayı Öldürmesi" Hakkında...

Yeni bulunan Dede Korkut nüshası, Salur Kazan’ın Ejderhayı Öldürmesi boyunu bizlerle buluşturdu. 13. destan hakkında her şeyi anlattık.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#dijitalmedya ve haberin asıl konusu #instagram özelinde; hangi tabakaya ait olursa olsun (haber konusu zengin olarak addedilen genç kuşak) toplumu nasıl dönüştürdüğünü anlatan güzel bir #röportaj olmuş.

https://journo.com.tr/rich-kids-of-turkey-direnis-mi-ozenti-mi

Rich Kids of Turkey: Direniş mi, özenti mi? - Journo

Rich Kids of Turkey adlı Instagram hesabında zengin ailelerin çocukları varlıklarını sergiliyor. Dünyadan Türkiye'ye yayılan akım doktora tezi konusu oldu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#chucky olarak bildiğimiz Child’s Play’in yeniden çevriminin ikinci fragmanı yayınlanmış. Günümüz korkularına uygun olarak Chucky artık Buddi adında ve yazılımla kontrol edilen bir oyuncak olmuş. Chucky içine ruh giren oyuncakken, şimdi ise bug’lu yapay zeka 😂

https://youtu.be/PeHNLikDiVw

CHILD'S PLAY Official Trailer #2 - (2019)

Time to play. The full trailer for Child’s Play is finally here. From the producers of IT comes a modern reimagining of the horror classic. Child’s Play hits...
BeğenFavori PaylaşYorum yap