Ankara AŞTİ'den Optimum avm'ye nasıl gidilir? Ankarada yaşamıyorum. Otobüs tercihim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Yurt dışından alışveriş için vergi, gümrüğe takılma gibi olaylar için güncel şartlar neler? Ne alırsam sorun çıkmaz veya kaç paralık alışveriş yaparsam sorun çıkmaz?

Planım toplamda 50-100 liraya powerbank + kulak içi kulaklık almak.

#TeknoYardım #AlışVeriş #AliExpress #Amazon #YurtDışıAlışVeriş #kargo #yardım #powerbank #kulaklik

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

"Tr Camera" isimli bi GCam modu/portu buldum, fotoğraf ve portre modları çalışsa da diğer tüm modlar uygulamayı çökertiyor. Başka sürümlerini araştırsam veya uygulama içindeki ayarlardan varsayılan kamera seçeneğini değiştirsem işe yarar mı? Bahsettiğim ayarlarda Google Pixel modellerinden Asus modellerine kadar epey bi kamera seçeneği bulunuyor. Bu kamerayı kullanan varsa soracağım başka şeyler de var

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, Redmi note 9 pro ile bir türlü burst çekim yapamıyorum. Nasıl yapabileceğimi bilen birisi çıkar mı acaba? Basılı tutuyorum olmuyor, modları da karıştırdım bi türlü bulamadım. Miui kullanıcıları helpp. #redmi #redminote9pro #miui #CepTelefonuFotoğrafçılığı #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Burak Orçan @ultrasosyal

    Kamera ayarlarının içerisindeki "Deklanşör tuşuna basın & basılı tutun" seçeneği "Seri çekim" seçeneğinde. Ama hem ekrandaki yuvarlak deklanşöre basılı tuttuğumda hem de ses tuşlarına basılı tuttuğumda sadece bir fotoğraf çekiyor cihaz. Hızlı şekilde bir kere tuşa basıp, elimi çekip tekrardan basılı tutmayı da denedim yine olmadı.

Uzun ve sancılı bir süreç sonunda Amazon'dan aldığım Redmi Note 9 Pro bugün elime ulaşacak. 5-6 yıldır yeni cihaz almadım. Bu yüzden ilk yapılacak şeyler hakkında önerilerinizi soruyorum. Imei sorgulama, paketi açarken video çekme tarzındaki önerilerinizi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 20

Son 2 gönderimdeki olaylar sonucu MNG kargo sitesine de bir "şikayet formu" doldurup yolladım. Cevabın gönderildiği adrese bir bakınız. Kargonun sağ salim bana ulaşmasına duyduğum inanç giderek azalıyor... Kimlerle uğraşıyoruz böyle yarabbim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir önceki gönderide yazdığım gibi telefon siparişimin tahmini teslimat tarihi çok geç idi. Bunu amazon müşteri hizmetleri ile de görüşmüştüm ve mail ile hızlı ve samimi geri dönüş yapmışlardı. Kargom yola çıkmış ama takip kodunu mng sisteminde sorguladığımda benle alakasız bir şehirde farklı bir kişiye ait teslim edilmiş bir kargonun bilgileri çıkıyor. Durumu yine amazon müşteri temsilcilerine yazdım, "bu tarz hatalar oluyor, ilerleyen tarihlerde tekrar kontrol edebilirsiniz, endişe etmeyin" tarzında bir cevap geldi. Şimdi ben de bu düzelene dek amazon müşteri hizmetlerine sürekli kargonun durumunu soran mailler atma kararı aldım. Kargoda telefonun başına bir iş gelir korkusu taşıyorum ve hiç de haksız sayılmam. Belki ısrarım kargo sürecini de hızlandırır, kim bilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün cep telefonu siparişi verdim. Tahmini teslim tarihi 4-7 Ağustos yazıyor. Bu normal mi? Kargo dediğin 3-4 günde gelir yani... Satıcı amazon, ürün redmi note 9 pro

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 19

Telefon almak için hangi siteleri önerirsiniz? Amazon'dan almayı planlıyorum ama Amazon'un kendisi satmıyorsa ürünü, bu bir risk midir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şikayetvar sitesi ne kadar işe yarıyor? Her firmayla alakalı binlerce şikayet söz konusu, yaşanmış bir sorunu oraya yazarak çözüm üretmek ne kadar olası? Tecrübesi olanlar paylaşabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11