Chegg nasıl çalışıyor? Bir sınavın cevabını orada buldum ama ücretli üyelik istiyor sanırım. Halihazırda üyeliği olan birisi cevaba bakıp bana görüntüsünü atamaz mı? 13.00'a kadar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Poco x3 nfc 'de mi camera 4.3 sürümü yüklü. Bu sürümde uzun pozlama modları var. Benim kullandığım redmi note 9 pro' da ise 4.0 var ve bu uzun pozlama toolları yok. Apk ile yüklemeye çalışsam da "uygulama yüklenemedi" hatası alıyorum. Anladığım kadarıyla bu kamera güncellemeleri miui güncellemeleri ile birlikte geliyor. Acaba benim kamera ne zaman bu güncellemeyi alır? Veya dışarıdan elle yükleme şansı olur mu bunu? Apk yüklemeye çalışınca hali hazırda yüklü olan uygulama için bir güncelleme dosyası olarak görüyor ve üzerine yüklemeye çalışıyor. Mi camera uygulaması da kaldırılamıyor, kaldırıp sıfırdan yüklemek istedim olmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, fiyat performans ürünü bir mikrofon arıyorum. Tercihen hem bilgisayarda hem de cep telefonunda kullanılabilir ama performansı iyi olan her ürüne kapım açık. Kulaklıklı olabilir veya olmayabilir. Bütçe esnek ama önemli olan ürünün fiyat/performans ürünü olabilecek kadar ucuz olması. Öneriler için şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yurt dışından ayakkabı alışverişi yapıldığında vergi ödenmesi gerekiyor mu? Gerekiyorsa oranı nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Madencilik yapılarak kazanılan kripto para nasıl TL veya dolara çevriliyor? Bitcoin cüzdan numaramızı girip paramızı hesabımıza aktaran sistemler falan mı var? Ya da mesela madencilikle kazandığımız kripto parayı btctürk gibi bir uygulamada satıp nakde çevirme yapılabiliyor mu?

#Bitcoin #Ethereum #BTCTurk #kriptopara

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

Dersleri geçmek zaten zordu, şimdi iyice ortalık karıştı. Evvelsi gün bir sınavdan topluca sıfır aldık. Bugün 120 dakikalık başka bir sınavdan yine 0 almak üzereyiz. Tüm sınıf beraber uğraşıyoruz, internet elimizin altında, notlar vs hepsi açık ama olmuyor. Bu derslerde 150-200 kişi arasından 20 kişi geçebiliyor en fazla. Diğer üniversitelerde de durum böyle mi acaba... Derslerden birisi Data Communication Systems diğeri Circuit Analysis. Resmen çözdürecek kimse de bulamıyoruz...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 30

GeForce Now nasıl çalışıyor? Telefondan oyun oynamak mümkün anladığım kadarıyla ama paralı üyelik falan mı gerekiyor gamepass tarzı? Ya da steam/ epic gibi kütüphanelerimizi mi oynayabiliyoruz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni bir mobil uygulamanın ilk dönem maddi sıkıntılarını aşmak için önerileriniz neler? Kullanıcı sayısı artana dek reklam geliri az olacak, premium satalım desem kullanıcı direkt kaçar. Sizce gerçekçi senaryo ne olmalı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9
 • Alpi Atansay @alpi350

  Durum karışık. 1 yıldır mağaza girmiyorum bile. En son bir uygulama yüklediğimde uygulama değil reklam yüklemişim sanki. Her 30sn de çıkan reklamlar nedir ya? Önceden bu kadar reklam göstermiyordu uygulamalar.
  Burada bence Google'nın suçu var. YouTube giderlerini azaltıp program yapımcılara destek verse ortaya çok daha iyi ürünler çıkar. Saçma videoların sayısı azaldığı gibi kaliteli reklamsız uygulamaların sayısı artar. Ama neredeee!!!

 • Papa Emeritus @pope

  Yatırım almak ve kredi çekmek dışında çözüm yok. Uygulama fikrini düşünürken ne kadar yatırıma ve reklam bütçesine ihtiyacı olduğunu da düşünmek lazım bu yüzden. Bu arada uygulama ne iş yapıyor? Direkt linkte verebilirsiniz isterseniz.

 • lterlemez :) @lterlemez

  Reklam geliri bu iş için uygun bir çözüm değil bence de, bu konuda @alpi350'ye katılıyorum. Telefonuma uygulama yüklemiyorum artık. Sadece Here Map, iki bankanın uygulaması ve akıllı saatimin uygulaması yüklü. Özellikle sosyal hesap uygulamalarının hiçbirisini kurmuyorum.

 • qubit @qubit

  "TS olarak bir yatırım sermayesi fonu oluşturuyoruz, az kaldı" demek isterdim ama maalesef mümkün değil.

  Kredi vs. sakat iş. Yarın ne olacağı belirsiz bir dünyadayız. Ne kadar bir başlangıç sermayesi gerekiyor? Rakam da önemli.

Yurt dışından hediyelik ampul/lamba benzeri bir şey almak istiyorum ama adres olarak direk hediyeyi vereceğim kişinin adresini yazmak istiyorum. Bu durumda olası gümrük vergilerini alıcıya hiç farkettirmeden ödeyebileceğim bir sistem var mı? Yoksa her türlü kargo teslimi esnasında mı tahsil ediliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap