Birkaç parça kışlık kıyafet alacağım ama internetten almak zorunda olmak biraz kısıtlıyor. Var mı son zamanlarda alıp beğendiğiniz ürünler? En önemli amaç sıcak tutması. Polar, hırka, sweatshirt, kazak benzeri ürünler arıyorum, mont değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sony a6000 fotoğraf makinesi aldım. Double exposure yapmak istiyorum ama bunun için uygulama yüklenmesi gerekiyormuş. Problem şu ki uygulama Türkiye'de kullanıma kapalı. Bu uygulamayı yüklemenin bir yolu yok mudur? #TeknoYardım #yardım #fotoğrafçılık #fotoğrafmakinesi #Sony #sonya6000 #a6000 #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15

Canon markasının eski nesil FD lens serisi varmış. Bu lenslerden nerede bulunur? İnternette pek bulamadım, Facebook'da bile yok

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kredi kartı için ne şartlar aranıyor acaba? Daha önce hiç kullanmadım. Kyk borcum dışında bir borcum yok. Resmi olarak 18 gündür sigortalıyım. Bu şartlarda bana kredi kartı verirler mi, limiti ne olur? Tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilirler mi?

Bir fotoğraf makinesi alalım dedik fiyatlar yükseliyor sürekli. Maaşı bekleyene kadar neler olacağını kestiremiyorum, şimdiden kartla alayım diye düşündüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15
 • cgdincer @cgdincer

  Neredeyse doğan çocuğa verecekler

 • ultrAsosyal @ultrasosyal

  Teşekkürler tüm katkılar için arkadaşlar

 • Filtre @kahve

  Banada vermiyor enpara. En son aradım kadına direkt bana neden kredi kartı vermiyorsunuz dedim kadın kahkaha attı. Yok zaman lazım yok daha önce kredi kartınızın olması lazım bıdı bıdı. E siz vermeyince nasıl kredi kartım olacak dedim kadın iptal 🙂

 • Fikri @fikri

  Kredi kartı, kredi, operatörlerden alınan telefonlar ve Evkur benzeri yerlerden taksitli alınan eşyaların ödeme alışkanlıkları etkiliyor kredi puanını.
  Öğrenciyken vermeleri kolay. Öğrenci ödemezse velisi ödüyor diye düşünüyorlar.
  Çalışıyorsanız maaş bankası verir, eğer önceden ödeme alışkanlığınızda sıkıntı yoksa.
  Hiçbiri vermese bile bloke teminatlı kredi kartı var, belli bir parayı bankaya yatırıp blokeliyorlar. O para kadar limit veriyorlar. Sizin kredi puanı oluştuktan sonra serbest bırakıyorlar parayı. Şubelerden alınabiliyor bir tek. Herkes bilmez ya da bilmemezlikten gelirler, biraz zorlamanız gerek. Kuveyt Türk kolay veriyor diye duymuştum ama deneyimim yok hiç.
  Ufak da olsa limitle başladıktan sonra o limiti kullanıp asla son ödeme tarihini geçmemek gerek. Zamanla yükselir.

İste gelsin mobil uygulamasından bir türlü sipariş oluşturamıyorum. Sepete ürün eklemeye her çalıştığımda "yeni adres ekle" ekranına atıyor otomatik. Adres ekleyip kaydediyorum. Tekrar aynısı oluyo. Girip bakıyorum adreslere, acaba kaydetmemiş mi diye. 3-4 tane kayıtlı adres oluşmuş ama hala adres yokmuş gibi davranıyor. Adresleri silip sipariş vermeden kendim adres eklediğim zaman da değişen bir şey yok. Desteğe de yazdım ama geri dönüş yok. Garip. (cihaz redmi note 9 pro)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şöyle güzel bir motosiklet forumu/sitesi yok mu acaba

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İkinci el fotoğraf makinesi alırken nelere dikkat etmeli? Shutter sayısı düşük olmalı evet ama daha geri planda baş ağrıtacak, can sıkacak şeyler var mıdır, nasıl kaçınmalı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu sabah çektiklerim.

Cihaz Redmi note 9 pro (urynx gcam 7.3).

Snapseed ile makyajlandılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ara ara kendini kapatacak, sonra tekrar açılacak bir ısıtıcıya ihtiyacım var. Duruma göre tavandan kafama sarkacak şekilde monte edebilmeliyim.

10-15 metrekare bir kulübede kalıyorum, tavandan üstüme sarkıttığım şimdiki ısıtıcı dümdüz yanıyor. Ayar kısmından kıssam da hep aynı yanıyor markasız bir şey. Bi de acaba bu ters kullanma pozisyonu cihaza zarar verir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap