İyi akşamlar. 13 proda makro modunu manuel yapabiliyor muyuz?
Birde resimleri çektikten sonra bir düzeltme yapıyor bunun ayarı kapatılabiliyor mu?
Teşekkür ederim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

İphone 13 pro'da şarjın çok gittiğini düşünüyor musunuz? İlk başlarda mı değişiyor zamanla mı artar bence şarjı çok gidiyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar ahali, fp tavsiye edeceğiniz en fazla 1000 TL ye kadar bluetooth hoparlör tavsiyeniz olursa paylaşırsanız çok sevinirim. Saygılar selamlar. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar iphone 13 pro Turkcellde 32500 iphone 14 ise 31000 sizce bu senenin 14'ü mü ? Yoksa geçen senenin 13 prosu mu?
Not: ikiside 128 GB'tır. #iPhone #Apple #iPhone14 #iphone13pro

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 22

İyi bayramlar, iphone 8 plus ın ölmüş pilini orjınal bataryayla degıstırsem (1250 TL) batarya ömrü tekrar uzar mı? Böylece 2 yıl daha kullanabılır mıyım?
Not: Telefon 5 yıllık ama gayet iyi
#iPhone8Plus #Apple #telefon

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Arkadaşlar bisikletin selesi için pedli taytlar mı mantıklı yoksa jelli seleler mi ? Ürün tavsiyelerinizi linkle paylaşırsanız çok sevinirim, teşekkürler. #tsbisikletkulübü #Bisiklet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
 • Burak Özkes @burakozkes

  İkisi birden daha iyi ama günlük hayatta o tayt zor, en kötü seleye alın birini alacaksanız

 • Hasan ilker Com @ilkercom

  Bisiklet sürmek rutin haline geldiğinde zaten fazla rahatsız olmuyorsun. ilk başlarda veya uzun süre ara verince rahatsız eder. bir de binmeden önce pişik kremi sürersen daha rahat olur. sonrasında da terli kalmadan hemen duş almak daha mantıklı.

  Jelli seleler sürüş esnasında çok oynuyor. mtb veya şehir bisikletinde bir seviye ama yol bisikletinde hiç olmaz. O yüzden mecbur tayt alacaksın.

 • MH. @mhcycle

  uzun sürüş yapacaksan tayt yoksa kısa mesafeyse şehir içi bırak toto alıssın seleye jelli kılıflar faydası yok.

 • Echo @echo

  Kendi tecrübeme göre sele rahat olmamalı. Bir süre sonra alışılıyor. Seleyi sadece destek olarak kullanıyorum. Genelde tek ayağımın üzerinde seleye mesafeli sürüyorum. Daha az yoruluyorum daha verimli geliyor.

Corsa e'de (2015 model) airbag göstergesi sarı olarak yanıp araç biraz mesafe alınca ya da süre geçince sönüyor bunlar ne anlama geliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar babama telefon alıcam kendisi facebooktan youtubedan video izler telefonla konusur oyun falan oynamaz. Gönlüm evlat olarak m52 diyor ama aslında oyun falan oynamayan performans istemeyen kullanıma bu kadar fazla vermeyede gerek yok düşüncesi aklımdan çıkmıyor. Ne yapmalıyım ne tavsiyenız olur? Herkese teşekkürler. #CepTelefonuFotoğrafçılığı #ceptelefonutavsiyesi #telefontavsiyesi #M52

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar robot süpürgelerde 4000 TL 'ye düşen bir şeyler var mıdır? Hazır anneler günündeyiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap