Arkadaşlar bisikletin selesi için pedli taytlar mı mantıklı yoksa jelli seleler mi ? Ürün tavsiyelerinizi linkle paylaşırsanız çok sevinirim, teşekkürler. #tsbisikletkulübü #Bisiklet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13
 • Burak Özkes @burakozkes

  İkisi birden daha iyi ama günlük hayatta o tayt zor, en kötü seleye alın birini alacaksanız

 • Hasan ilker Com @ilkercom

  Bisiklet sürmek rutin haline geldiğinde zaten fazla rahatsız olmuyorsun. ilk başlarda veya uzun süre ara verince rahatsız eder. bir de binmeden önce pişik kremi sürersen daha rahat olur. sonrasında da terli kalmadan hemen duş almak daha mantıklı.

  Jelli seleler sürüş esnasında çok oynuyor. mtb veya şehir bisikletinde bir seviye ama yol bisikletinde hiç olmaz. O yüzden mecbur tayt alacaksın.

 • MH. @mhcycle

  uzun sürüş yapacaksan tayt yoksa kısa mesafeyse şehir içi bırak toto alıssın seleye jelli kılıflar faydası yok.

 • Echo @echo

  Kendi tecrübeme göre sele rahat olmamalı. Bir süre sonra alışılıyor. Seleyi sadece destek olarak kullanıyorum. Genelde tek ayağımın üzerinde seleye mesafeli sürüyorum. Daha az yoruluyorum daha verimli geliyor.

Corsa e'de (2015 model) airbag göstergesi sarı olarak yanıp araç biraz mesafe alınca ya da süre geçince sönüyor bunlar ne anlama geliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar babama telefon alıcam kendisi facebooktan youtubedan video izler telefonla konusur oyun falan oynamaz. Gönlüm evlat olarak m52 diyor ama aslında oyun falan oynamayan performans istemeyen kullanıma bu kadar fazla vermeyede gerek yok düşüncesi aklımdan çıkmıyor. Ne yapmalıyım ne tavsiyenız olur? Herkese teşekkürler. #CepTelefonuFotoğrafçılığı #ceptelefonutavsiyesi #telefontavsiyesi #M52

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar robot süpürgelerde 4000 TL 'ye düşen bir şeyler var mıdır? Hazır anneler günündeyiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

m52 veya m22 için indirim bekliyorum ama olmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar babama telefon hediye edeceğim. M52 yi 5000 e düşmüşken alamadım. Beklemeli miyim 5000 için sizce? Yoksa m22 vs tavsiyeniz var mı? #telefontavsiyesi #Samsung #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

İyi akşamlar. Bir konu var güvenlik kamerasından kayıt izlemek için harici monitör mü götürmek lazım? Evdeyi laptobu götürsem vga veya hdmi ile bağlasam izleyebilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar, 3 uçlu şarj kablomuz bozuldu. 1 Yıl idare etti diyebilirim. Şimdi yeni kablo alıcaz type c ve apple lightning giriş elzem tavsiyeniz var mı?
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00YRWJ5HQ/ref=ox_sc_act_image_2?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1 bununla beraber bulabilirsem type c to lightning dönüştürücüyle mi kullansam diye düşünüyorum..?

Baseus Cafule Special Edition, Şarj & Data Aktarım Kablosu, Kırmızı -...

Baseus Cafule Special Edition, Şarj & Data Aktarım Kablosu, Kırmızı - Siyah, 1 m, 5 A, USB Type A & USB Type C, Flash/Hızlı Şarj : Amazon.com.tr: Bilgisayar
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar ceviz ağacı ahşabımda şöyle bir ayrılma oluştu yapıştırmak için tavsiyeniz var mı? Şişmemesi önemli ahşaba zarar vermeyecek tavsiyeniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap