Dikkat! Yüzünüzde gülümseme ve kotanızda 5 MB oyuk açar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

21 Aralıkta Türkiye gümrüğüne giriş yapan ürünüm için hala vergi hesaplanmadı ve başka hareket olmadı. Normalde 1-2 gün içinde vergi hesaplanır, hareket devam ederdi. Sıkıntı mı var? Başka sorun yaşayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İzmirde Canon yazıcımı verebileceğim Canon yetkili servisi yok mu? Resmi garanti altında ama görünene göre sadece İstanbul, Ankara ve Antalyada var gözüküyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

"Ben, manevî miras olarak hiçbir âyet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevî mirasım ilim ve akıldır. Benden sonrakiler, bizim aşmak zorunda olduğumuz çetin ve köklü zorluklar karşısında belki gayelere tamamen erişemediğimizi, fakat asla taviz vermediğimizi, akıl ve ilmi rehber edindiğimizi tasdik edeceklerdir. Benim Türk milleti için yapmak istediklerim ve başarmaya çalıştıklarım ortadadır. Benden sonra beni benimsemek isteyenler, bu temel eksen üzerinde akıl ve ilmin rehberliğini kabul ederlerse, manevî mirasçılarım olurlar."

Gâzi Mustafa Kemal Atatürk | Cumhuriyet Bayramı açılış konuşmasından, 1933

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. OneDrive için paralı üyelik alacaktım. Fakat sonra aklıma öğrenci e-postaları için ücretsiz olduğu geldi. Bir iki baktım ettim ama sanki normal OneDrive'dan farklı gibi. Alan adı bile farklı. Normal Microsoft sign-in ekranından giriş de yapamıyoruz üniversite e-postasıyla.

Ne dersiniz, parayla OneDrive üyeliği mi (60-70₺) yoksa eğitim için olan ücretsiz versiyon mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 20 / 21

Atatürk Üniversitesine posta yoluyla dilekçe yollamam gerekecek. PTT'ye gittiğimde dilekçeyi ne olarak yollamam doğru olur? Mektup gibi küçük zarfa koyarak mı yoksa daha farklı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Kız arkadaşımla Ege sahillerini arabayla dolaşacağız fakat Booking olmadığından gecelik konaklama işi için uygun çözüm bulamadım. Fiyatlar epey uçuk. Sizin kullandığınız veya önerebileceğiniz bir site/uygulama var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

Acaba inanarak mı böyle yazıyorlar yoksa dalavere yazdıklarının farkındalar mı? https://m.sabah.com.tr/yazarlar/gunaydin/sb-mevlut_tezel/2019/01/04/turk-telekomdan-enflasyonla-mucadeleye-destek/amp

Türk Telekom’dan enflasyonla mücadeleye destek

Türk Telekom’dan enflasyonla mücadeleye destek
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6