Selamlar arkadaşlar.

Yeni bir ev aldık, müstakil, hatta epey de borca girdik. 🙂 Dileyen herkesin olması temennisiyle.

Bununla alakalı sormam gereken bir şey var. Şimdi bu evin elektrik hattı, evin içinden geçen su borusu hatları, internet hattı vs. bunların planını belediyeden alabilmem mümkün müdür? Yani bu tür tesisat planları belediyede var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 31

Merhabalar. Evimizde bahçedeki ışıkları açan bir adet düğme var. Ben bunu haftalık, her gün saat 18.00'den sonra açılsın şeklinde ayarlamak istiyorum. Yani düğme her zaman açık konumda kalacak ama ışıklar belirlediğim saatte açılacak. En ekonomik çözüm nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. Arkadaşlar ikinci resimdeki gümüş yere giren şeyin adı nedir? (Merak edenler için Grande Punto aracın teyp soket girişleri orası) Oradan güç almam gerekiyor, kabloyu resimdeki gibi bir şey aracılığıyla sabitlemeliyim yoksa durmayacak.

İlk resimdeki şase kablosunun temas ettiği vidanın altında gümüş sac gibi duran metalin adı nedir?

Şimdiden çok teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir sahibinden ilanında şu ifadeyi gördüm: "...sadece yağ soğutucu patlaması arızası nedeniyle üst kapak işlem gördü."

Bu ifadeden anlamam gereken şey nedir? Motor üst kapağı mı? Önemli bir şey mi? Dert edilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Evin önünde turuncu fiber kablo çekilmiş. 2-3 metre deste yapılıp bırakılmış. Acaba evde kullanılacak aşamaya ne zaman geçer ki? Daha kutulama vs. birkaç ıvır zıvır süreç daha var sanırım. Bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Arkadaşlar bugün sattığım araca (yani araç plakasına) 4 gün önce ceza kesilmiş. Fakat ben aracı bugün sattım. Dolayısıyla e-devletten cezan var mesajı gelmiş ama ben sorgulayamıyorum cezayı, araç artık benim üzerime olmadığı için. Acaba bu ceza yeni sahibine mi devroluyor? Nasıl oluyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15

Eldeki altınları (çeyrek, bilezik, 22 ayar gram vs.) ne şekilde en kayıpsız şekilde nakite çevirebiliriz? En mantıklı KADSİS gibi geldi ama sizce daha kayıpsız bir yöntem var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Selam. Aramızda Türk Telekom Prime üyesi olup Biletix kodunu paylaşmak isteyen olur mu acaba?

https://www.turktelekomprime.com/biletix-ayricaligi

Prime Biletix Ayrıcalığı| Ayrıcalıklar | Türk Telekom Prime

Türk Telekom Prime’la Çarşamba günleri Biletix’ten 400 TL’ye kadar yapılan tüm bilet alışverişlerinde %30 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evrensel Araba Koltuğu Geri Kanca Askı Çanta Tutucu Kafalık Montaj Kancası...

Evrensel Araba Koltuğu Geri Kanca Askı Çanta Tutucu Kafalık Montaj Kancası Depolama Organizatör Araba Iç Aksesuarları-Siyah : Amazon.com.tr: Bebek
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Rj0lnir @rj0lnir

  Çok ilginç gerçekten. Satıcı "yongchunxianchengyudianzishangwuyouxiangongsi" görünüyor ama fiyatta bir değişiklik yok;
  Sipariş Özeti
  Ürünler: 18,14 TL
  Kargo ve Paketleme Ücreti: 0,00 TL
  Teslimat tarihi 22 Haziran-7 Temmuz 😁

Arkadaşlar merhaba. Bosch WQG241A0TR model bir kurutma makinesi aldık, şu anlık memnunuz fakat makinede yeni fark ettiğimiz, önceden olup olmadığından emin olamadığımız bir cızırtı sesi var. Normal midir? Herhangi bir programda çalıştırırken, 1-2 dakika sonra devreye giriyor bu cızırtı sesi. Önceden var mıydı yok muydu, emin olamadık.

Endişelenmemiz gereken bir durum mudur? Muhtemelen programı çalıştırdıktan 1 dk. sonra devreye giren bir sensör vb. bir şeyle alakalı gibi duruyor. Çünkü tambur dönmeye başlıyor, sadece çamaşır sesi oluyor fakat 1-2 dakika sonra bahsettiğim cızırtı sesi kendini gösteriyor. Ne olabilir bu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap