"Ben, manevî miras olarak hiçbir âyet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevî mirasım ilim ve akıldır. Benden sonrakiler, bizim aşmak zorunda olduğumuz çetin ve köklü zorluklar karşısında belki gayelere tamamen erişemediğimizi, fakat asla taviz vermediğimizi, akıl ve ilmi rehber edindiğimizi tasdik edeceklerdir. Benim Türk milleti için yapmak istediklerim ve başarmaya çalıştıklarım ortadadır. Benden sonra beni benimsemek isteyenler, bu temel eksen üzerinde akıl ve ilmin rehberliğini kabul ederlerse, manevî mirasçılarım olurlar."

Gâzi Mustafa Kemal Atatürk | Cumhuriyet Bayramı açılış konuşmasından, 1933

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. OneDrive için paralı üyelik alacaktım. Fakat sonra aklıma öğrenci e-postaları için ücretsiz olduğu geldi. Bir iki baktım ettim ama sanki normal OneDrive'dan farklı gibi. Alan adı bile farklı. Normal Microsoft sign-in ekranından giriş de yapamıyoruz üniversite e-postasıyla.

Ne dersiniz, parayla OneDrive üyeliği mi (60-70₺) yoksa eğitim için olan ücretsiz versiyon mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 20 / 21

Atatürk Üniversitesine posta yoluyla dilekçe yollamam gerekecek. PTT'ye gittiğimde dilekçeyi ne olarak yollamam doğru olur? Mektup gibi küçük zarfa koyarak mı yoksa daha farklı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Kız arkadaşımla Ege sahillerini arabayla dolaşacağız fakat Booking olmadığından gecelik konaklama işi için uygun çözüm bulamadım. Fiyatlar epey uçuk. Sizin kullandığınız veya önerebileceğiniz bir site/uygulama var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

Acaba inanarak mı böyle yazıyorlar yoksa dalavere yazdıklarının farkındalar mı? https://m.sabah.com.tr/yazarlar/gunaydin/sb-mevlut_tezel/2019/01/04/turk-telekomdan-enflasyonla-mucadeleye-destek/amp

Türk Telekom’dan enflasyonla mücadeleye destek

Türk Telekom’dan enflasyonla mücadeleye destek
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Telefonda not almaya kullanmak için kalem arıyorum ama Note serisi kalemleri olmuyormuş. Yani kapasitiften farklı bir olay varmış. Bana dokunmatik bir kalem önerebilir misiniz kaliteli ve önceden mümkünse deneyimlediğiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aliexpress 11.11 indirimlerinde o güne özel indirimli ürünleri "preorder" etmezsek o güne özel fiyattan alamıyor muyuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Arda Zeytin @ardazeytin

    pre order özelliği olanları alamazsın o kadar düşük fiyata. Kırmızı 11.11 işaretlileri aynı fiyat olacak. Chrome kullanıyorsanız AliPrice eklentisini tavsiye ederim. Bazı ürünler indirimde gözükse de avantajlı değil. Kim indi kim çıkardı tarihsel grafik görebiliyorsunuz.

Hiç fena değil. (Gear Sport)

BeğenFavori PaylaşYorum yap