Satılık Galaxy Watch 46mm - SATILDI

Merhaba arkadaşlar.

SATILDI: 5 ARALIK 2020

Halihazırda 4 aydır kullanmakta olduğum Samsung Galaxy Watch 46mm akıllı saatimi, klasik Casio Edifice saate geçtiğim için satmak istiyorum. Cihaz yaklaşık 4 aylık. Samsung Türkiyeden gelen sıfır kapalı kutu değişim cihazı. Bu nedenle garantisi yok. Çünkü garantiye giden ve değişim kararı verilen diğer saatimin garanti süresi bitti. İstenirse o cihazın faturası da içeriğe eklenecek.

Ekranında tek bir çizik yok, alındığı günden itibaren cam ekran koruyucu takılı şekilde kullanıldı.Halen üzerinde cam ekran koruyucusu bulunmakta, hiçbir kabalık oluşturmuyor. Kasası temizlik açısından 9/10 alır. Her türlü özelliği çalışır vaziyette. Şarjı standart bir kullanımda (yani bildirimler açık, titreşim açık, Bluetooth/Wi-Fi açık, ekran parlaklığı neredeyse sonda) çok rahat 4 günü çıkartıyor.

Kutu içeriği alındığı günkü gibi duruyor. Kısa kordon, uzun kordon var. Bunlara ek olarak benim Aliexpressten aldığım ve saati klasik bir metalik saate çeviren paslanmaz çelik bir kordon da bulunuyor. (Paslanmaz çelik kayışın linki: https://www.aliexpress.com/item/4000180602869.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.501a4c4dezqU9K) Ayrıca bir tane daha cam ekran koruyucu var.

Android cephesinde en gelişmiş özelliklere sahip akıllı saat diyebilirim. Saat üzerinden telefon konuşması yapma, SMS mesajları görme ve yanıtlama, uygulama bildirimlerini görme ve yanıtlama, gelişmiş sağlık takibi vs. birçok özellik bulunmakta. İnternet üzerinde "Galaxy Watch 46 mm" olarak aratabilirsiniz.

Fiyat olarak 850₺ olarak düşünüyorum. Almayı düşünen arkadaşlar buradan veya akyiloglu@gmail.com adresi üzerinden iletişime geçebilirler. İzmir içinde elden teslim edebilirim, diğer şehirler için önce havale sonra kargo şeklinde yapabiliriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple MacBook Pro 15' 256GB, 16GB RAM, i7 (MPTR2TU/A) | SIFIR, GARANTİLİ

SATILDI (21.06.2018)

Türkiye Apple Store'da satılmakta olan en güncel modeldir. Detaylı bilgi ve teknik özellik isteyen arkadaşlar: MPTR2TU/A model koduyla arama yapabilirler. Türkiyede satılan ve Türkçe klavyeli cihazdır.

Hediye olarak gelmiştir ve hiç kullanılmamıştır. (Zaten halihazırda 2012 MacBook Pro retina kullanıyorum.) Kutu üzerindeki jelatinleri dahi sökülmemiştir. Dolayısıyla cihaz açılmamış ve kullanılmamıştır. Nasıl bir mağazadan sıfır cihaz alıyorsanız aynı şekilde sıfır cihaz ile karşılaşacaksınız.

Fatura vs. bulunmaktadır. (10.999₺ üzerinden kesilmiş Türkiye Apple Store faturasıdır.) Apple Türkiye sitesinden sorgulama yapıldığında 20 Ocak 2020'ye kadar garantisi bulunmaktadır. Ciddi alıcı arkadaşlara seri numarasını fotoğraf olarak yollayabilirim.

Cihaz için istediğim fiyat 9.200₺. Pazarlık çok makul miktarda vardır, ölücüler lütfen yazmasınlar.

İzmir ve Ayvalık için direkt elden teslim edilir, gelip görüp sonra ödeme yapabilirsiniz. Diğer şehirler için önce havale/EFT sonra ürün şeklinde yollayabilirim. Güven konusunda sıkıntı yaşamanıza gerek yok, daha evvelden buradan birçok Nintendo ve Apple ürünü satmışlığım var. Ayrıca elimden hemen çıkarmak için Türkiyedeki en uygun fiyattan 200₺ aşağısına koyuyorum. Pazarlık yapmaya gerek kalmayacak şekilde fiyatı belirledim.

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Satılık New Nintendo 3DS | R4 Gold kart

Konsol satıldı. (5 Kasım 2016)

Selamlar arkadaşlar. Yaklaşık 15 günlük New Nintendo 3DS konsolumu satıyorum. Konsol sıfırdan farksızdır. Üzerinde en ufak bir kılcak çizik bulunmamaktadır. Sıfır kapalı kutuda nasıl cihaz çıkıyorsa, kozmetik vs. olarak o durumdadır. Orijinal kutusukullanım kitapçıkları ve 6 AR sanal gerçeklik kartı ile gelecektir. PAL (Avrupa) cihazdır. Yanında orijinal şarj adaptörünü, DS oyunlarını 3DS'te oynamanızı sağlayan R4 Gold 2016 kartını da satıyorum. Bilenler bilir orijinal kutu içinden şarj adaptörü çıkmaz, sizin ayrı olarak almanız gerekir. R4 Gold kart da kurulumu yapılmış ve en son versiyon yüklü şekilde, içinde normalde olmayan 1 GB'lık hafıza kartı ile gelecektir.

New Nintendo 3DS, kalemi ve 4GB'lık hafıza kartı ile, sıfır kondüsyonda, temizlik ve kozmetik açısından 10/10 puan alacak durumdadır. Sormak istediğiniz her türlü durumu yorum yazarak veya bilgi@biadam.net adresine e-posta ile sorabilirsiniz.

  1. New Nintendo 3DS (konsol, 4GB Toshiba microSD, kalem, kullanım kitapçıkları, 6 AR sanal gerçeklik kartı, orijinal kutusu içinde)
  2. Nintendo orijinal şarj adaptörü
  3. R4 Gold kart (2016 versiyon, içinde 1 GB hafıza kartı ile)

Sadece şarj adaptörü ve R4 karta verdiğim para 100 lira. Ben konsol da içinde olmak üzere tümüne 700 lira istiyorum. Konsol 600 liraya gelecek şeklinde düşünebilirsiniz. Ayrı ayrı satış kesinlikle yok. İzmir'in her yerinde elden teslim sağlayabilirim. Şehirdışına önce havale/EFT sonra kargo şeklinde gönderebilirim.

  

   

   

   

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap