Sizce bu doğru mu? Gerçekten durum iş beğenme mi yoksa şartların ağırlığı ve ücretlerin düşüklüğü mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 41

Disneyde yayınlanan Obi Wan Kenobi dizisini izledim gerçekten müthiş olmuş tavsiye ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar güzel bir kulak içi bluetooth kulaklık önerir misiniz? Bayadır teknolojiyi takip etmediğim için uzak kaldım. Bütçe 1000 TL @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar s22 Plus ve s22 ultra arasında kalsaydınız hangisini alırdınız? 2-3 bin TL farkla büyük modeli almak mantıklı mı sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar kargoİST adında bir kargo şirketi ile işiniz oldu mu? Nasıldır bilen var mı? Kitap alacağım firma bu şirket veya ptt kargo ile gönderiyor kararsız kaldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  Bir kez kullandım kitap alırken. Geç getirmesi dışında bir sorun yaşamadım.

 • Orcun @orcun

  Benim şahsi deneyimimi göre ptt kargo 1 milyar basar. İlk defa hayatımda bu kargoyla bana birşey gelmeye çalıştı diyelim. Kurye evi bulamadı, bulamamış. Adam beni arıyor tarif ediyorum bulamıyor. Şubesi nerede belli değil, birtane izmride buca da güya varmış ama konum yanlış, telefonla ulaşıyorsun sistemden bakıyor diyor bornovadaki şubemizde orası nerede diyorsun kapatıyorlar yüzüne ohooooooooooooooooooooo yani hayatımda bu kadar sıkıntılı bir kargo deneyimim hiç olmamıştı. Ürün gelmedi tabi ki ne oldu ? iade talep ettik iade oldu aynı ürünü başka satıcıdan almak zorunda kaldık. + 1 hafta da safi vakit kaybı + 6 gün de paranın iade edilmesi derken totalde 15 güne yakın bu saçmalıkla ve siniri stresi ile uğraştım.

 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Cuma yola çıkan sipariş, bugün teslim edildi. Siteleri dışında sorun yaşqmqdım.

Arkadaşlar steam de bahar indirimleri ne zaman olur bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Börü 2039 u izleyen var mı? Dizide anlamsız bir şekilde insanlar robot gibi konuşmaya çalışıyor. Aşırı samimiyetsiz geldi. Sizce nasıl olmuş dizi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar sizce ülkemizin en yaşanılır yeri neresidir il ilçe? Tecrübeleriniz neler diyor? 😅

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

Arkadaşlar tablet kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız marka modeli nedir? Siz olsanız hangi tableti alırdınız? Son zamanlarda Samsung s6 lite ile Huawei arasında gidip geliyorum (kalemden dolayı).

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
 • toroskartali @toroskartali

  Hocam ipad çok sınırlı değil mi? Ben çok fazla içerisine video ve PDF Atacam birde Google çeviri gibi şeyleri çok kullanacağım. İçerik tüketirken bu sınırlı oluşu keyif kaçırır diye korkuyorum aslında

 • Kemal Güvenç @ooze-away

  Dosya aktarma konusunda şunu diyeyim: App Store üzerinden indirebileceğiniz Documents adında bir dosya yöneticisi var. iTunes ile bu uygulamaya istediğiniz dosyayı atabilirsiniz. Ayrıca eğer bilgisayar ile iPad aynı Wi-Fi ağında ise iTunes iPad'i görüyor. Böylece kablosuz olarak da dosya transferi yapabilirsiniz. Eğer iTunes'da bir sıkıntı çıkarsa da sadece Documents uygulaması ile de (iTunes olmadan) kablosuz olarak dosya transferi yapabilirsiniz.

 • kemal @calimera

  @ozturka Miui kullanım anlamında bir problem çıkartmadı. Gördüğüm kadarıyla telefona göre daha temiz. Hız akıcılık gibi konularda başarılı, ekranı ikiye bölme olayı uygulamaların büyük çoğunluğunda kullanılıyor. Yazılımın bekleme durumundaki pil tüketimi konusunda pek beğenmedim. iPad o konuda kesinlikle daha iyi. xiaomi.eu romunu bekliyorum ben açıkçası o zaman çok daha kullanışlı olacaktır.
  Donanım kağıt üstünde iyi bunun karşılığını veriyor mu diye soracak olursanız evet. ekran, hız pil ses gibi konularda gerçekten iyi. Ama aksesuar konusunda Türkiye'de hiç aksesuarı yok denebilir şu an için.

 • omerfidanoglu @omerfidanoglu

  @toroskartali Hocam notability'de pdf üzerine not bile alabilirsin. Almışken ipad almak lazım bence.