Arkadaşlar mi box s e bluetooth faremin alıcısı taksam bilgisayarda olduğu gibi kullanabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar android tv kullanan varsa deneyimlerini anlatabilir mi? Benim gibi olmak isteyen arkadaşlar içinde rehber niteliğinde olur. Elimde normal internet bağlantısı olmayan bir tv var ona alıp youtubeye falan girmek internette dolaşmak istiyorum. Zaten TV 720p cihazın oynatacağı videolar en fazla 1080p olur. 400 TL'ye alınacak 4GB ramli bir cihaz iş görür mü? #AkıllıTelevizyon #AndroidTV #androidtvbox

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Netfilix'te "Bir Başkadır" adında bir dizi çıkmış. İzlemeyi düşünen varsa bence izlemesin. Çok sıkıcı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gözlüklü kardeşlerim maske takarken buğulanmaya nasıl çözüm buluyorsunuz? Sağlık çalışanıyım gözlükle maskeyi birlikte kullanmak bıktırdı beni. Gözlüksüz de çalışamıyorum radyoloji teknikeriyim görmek önemli. 😥

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 28

Merhaba arkadaşlar, bu kitabı nasıl birisiniz güzel midir?
English Grammar Today (Türkçe Açıklamalı) - Murat Kurt
https://www.kitapyurdu.com/kitap/english-grammar-today-turkce-aciklamali/107773.html

English Grammar Today (Türkçe Açıklamalı) - Murat Kurt | kitapyurdu.com

English Grammar Today (Türkçe Açıklamalı)-MK PUBLİCATİONS- Murat Kurt Öğretmenler Öğrenciler İngilizce öğrenenler YDS KPDS ve benzeri sı
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaş sizce açıktan bilgisayar programcılığı okumak kişiye bir şey katar mı? Hobi amaçlı kodlama ile uğraşmak istiyorum ama nereden başlayacağım, neler yapabilirim hiç bir şey bilmiyorum. Bölümden ekonomik bir beklentim yok. 2. üniversite uygulaması sayesinde sınavsız kayıt yaptırabilirim.
Bölümün ders içeriklerine bakmak isteyenler için link bırakıyorum: https://www.ataaof.edu.tr/Program/DersIcerik/19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • berrram @berrram

  Vaktiniz varsa okuyun belki bir mühendislik kadar çok şey katmaz ama 0 ile 1 arasında da sonsuzluk var ne de olsa. 😀

 • sayit seyhan @seyhansayit

  Açıktan değil örgün olarak okursanız siz kendiniz de bir şeyler öğrenmek isterseniz öğrenecek çok konu var.

 • toolbox @toolbox

  Bu dönem benim son dönemim o bölümde, diyeceğim şu: eğer bilgim artsın diye düşünüyorsanız çok fazla aradığınızı bulamayabilirsiniz, özellikle programlama ile ilgili dersler çok yüzeysel geçiyor ve tedavülde olmayan bazı konular hala kitaplarda mevcut ve soru soruluyor. Tasarım ve grafik ile ilgili dersler ise biraz daha ilgi çekici düzeyde, fakat toplam ödeyeceğiniz paraya internette daha derin ve sertifikalı eğitimler bulabileceğinize eminim, en kötü udemy coursera gibi yerlerden bile yığınla ders satın alabilirsiniz 🙂

 • Özgür @ozgurr

  Sanırım dgsye girip bilgisayar mühendisi bile olabiliyorsunuz benim elektrik enerjisi bölümünden mühendisliğe geçen gördüm hemde boğaziçi mi neydi.

merhaba arkadaşlar Tüketici Hakem Heyeti başvuruları ne kadar sürede sonuçlanıyor bilen var mı? Türk Telekom bıktırdı artık bizi. Aynı site içerisindeki bir yan binaya taşındık ama internetimizi bağlamıyorlar. Alt yapı çalışması var diyorlar 180 güne kadar bekleyebileceğimizi söylüyorlar. Dile kolay 6 ay nedir ya? Bir de önceden verdiğimiz taahhüt 24 ay bu da yasal değil sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Reginald 'Bubbles' Cousins @digitalanimal

  Tüketici hakem heyetine yapılan başvurular, başvuru tarih ve sırasına göre en geç 6 ay içinde görüşülür ve karara bağlanır. Yapılan başvurunun niteliği, başvuru konusu, mal veya hizmetin özelliği gibi noktalar dikkate alınarak, karar süresi en fazla 6 ay daha uzatılabilir.

 • Kanan_Jarrus @kananjarrus

  24 ay yasal değil 12den fazlaaını yapamazlar da pandemi bilmemne derken iyicene uzası süreç, benim martta yaptığım başvuru savunması geldi safhasına bu hafta geçti. Günde 10 kere avukat tacizine uğruyorum.

 • Cenk Akay @cenk_akay08

  Aynı gün fesih edebilirsiniz. Süre falan yok.

 • kontratak @kontratak

  Yasal olarak maksimum 12 ayda sonuçlanması gerekse de bazı ilçelerdeki hakem heyetleri çok ağır aksak çalışabiliyor ve ne yazık ki bu süreyi uzatanlara şahit olabiliyoruz. Kendi tecrübem üzerinden söyleyecek olursam hiçbir başvurumun sonuçlanması 12 aydan uzun sürmedi, 6 ayda sonuçlanan oldu.

  Hizmet sağlayamıyorlarsa tüketicinin hiçbir cayma bedeli ödemeksizin sözleşmeden dönme hakkı var. Bu sırada hâlâ fatura kesiyor olmaları o faturaların legal olduğu anlamına gelmiyor.

  Hizmet sağlayamamalarını geçtim, eğer önceki yerleşim yerinde sağlanan hizmete oranla daha düşük kalitede bir hizmet sağlanıyorsa bile tüketicinin sözleşmeden dönme hakkı doğuyor. EHSİTHY'de şöyle bir hüküm var:

  "Mobil elektronik haberleşme hizmetleri dışındaki taahhütlü aboneliklerde abonenin yerleşim yerinin değişmesi ve taahhüt konusu hizmetin aboneye yeni yerleşim yerinde aynı nitelikte sunulmasının fiilen imkânsız olması durumunda abone tarafından, yerleşim yeri değişikliğinin belgelendirilmesi halinde herhangi bir cayma bedeli ödenmeksizin taahhütlü abonelik feshedilebilir. Bu hüküm uyarınca cihazın abonede kaldığı hallerde işletmeci, cihazın kalan ücretini aboneden talep edebilir."

Herhalde yeni alınan bilgisayarların macununu direk değiştirmek gerekiyor. Benim bilgisayarı temizlerken gördüğüm çok kalın ve her yere taşmış bir macun tabakası vardı. Şu an ilk günkü soğutma performansından daha iyi performans alıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Narutoyu bitirdikten sonra hiç bir anime bana tat vermez oldu. Daha doğrusu naruto kadar temposu hızlı hikayesi güzel bir anime bulamadım. Allah aşkına bana naruto temposunda aksiyonu bol anime önerin

Öneride buluna herkese çok teşekkür ederim hepsine bakacağım sağolun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8