Börü 2039 u izleyen var mı? Dizide anlamsız bir şekilde insanlar robot gibi konuşmaya çalışıyor. Aşırı samimiyetsiz geldi. Sizce nasıl olmuş dizi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar sizce ülkemizin en yaşanılır yeri neresidir il ilçe? Tecrübeleriniz neler diyor? 😅

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18

Arkadaşlar tablet kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız marka modeli nedir? Siz olsanız hangi tableti alırdınız? Son zamanlarda Samsung s6 lite ile Huawei arasında gidip geliyorum (kalemden dolayı).

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13
 • toroskartali @toroskartali

  Hocam ipad çok sınırlı değil mi? Ben çok fazla içerisine video ve PDF Atacam birde Google çeviri gibi şeyleri çok kullanacağım. İçerik tüketirken bu sınırlı oluşu keyif kaçırır diye korkuyorum aslında.

 • toroskartali @toroskartali

  Hocam ipad çok sınırlı değil mi? Ben çok fazla içerisine video ve PDF Atacam birde Google çeviri gibi şeyleri çok kullanacağım. İçerik tüketirken bu sınırlı oluşu keyif kaçırır diye korkuyorum aslında

 • Kemal Güvenç @ooze-away

  Dosya aktarma konusunda şunu diyeyim: App Store üzerinden indirebileceğiniz Documents adında bir dosya yöneticisi var. iTunes ile bu uygulamaya istediğiniz dosyayı atabilirsiniz. Ayrıca eğer bilgisayar ile iPad aynı Wi-Fi ağında ise iTunes iPad'i görüyor. Böylece kablosuz olarak da dosya transferi yapabilirsiniz. Eğer iTunes'da bir sıkıntı çıkarsa da sadece Documents uygulaması ile de (iTunes olmadan) kablosuz olarak dosya transferi yapabilirsiniz.

 • omerfidanoglu @omerfidanoglu

  @toroskartali Hocam notability'de pdf üzerine not bile alabilirsin. Almışken ipad almak lazım bence.

Uzun süredir hepsiburada üzerinden alışveriş yapmıyordum bu hepsijet ne leş bir şeymiş ya. 1 haftayı geçti kargolar hala yolda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar bilgisayarda maket projeleri gibi şeyleri çizip kağıda basmak için hangi programı kullanabilirim? Bildiğiniz kolay bir program var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar elimdeki s9+ telefonu verip sıfır A52 alabilirim. Sizce A52 ile takas yapmak mantıklı mı? Telefonda hep içerik tüketen birisiyim en fazlada ayda yılda bir arkadaşlar isterse pubg oynarım o kadar. @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Aman bulduğumuz fırsatın linkini vermeyelim de millet arayıp bulamasın sonra deliye dönsün🤦‍♂️

BeğenFavori PaylaşYorum yap
toroskartali paylaştı.

Dur güzel bir fırsat bulup, ekran görüntüsü alıp paylaşayım. Linkini atmayayım ki belki biri bulur biri alır, yetişir falan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 24