^ işaretini çıkarabilmek için; Shift basılı iken 3' e iki sefer basıp, daha sonra da silme (backspace) tuşuna bir sefer basmak zorunda kalıyorum. Niye böyle ki?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

45W çıkış gücü olan harici batarya. Baya az bulunuyor bu model.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 25

İşlemcilerdeki açıklara yönelik belki elimizden bir şey gelmiyor. Ama onun dışındaki durumları hâla denetlemek zorundayız. Bana bir şey olmaz dememek gerekiyor. Korsan oyun/yazılım kullanmıyorum. Ücreti dışında film dizi izlemiyor ve indirmiyorum. Buna rağmen durum aşşağıdaki gibi. siz siz olun küçük araçlar yardımıyla sık sık kontroller yapın. büyük hantal virüs yazılımlarından daha verimli olduğuna inanıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13

Mucize ilaç üretilmiş koşun bitmeden

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15

Spark.bg araç paylaşım uygulamasından kiraladığım elektrikli Hyundai Kona.
Daha önce aynı uygulamadan Volkswagen E-up ve Nissan Leaf kiralamıştım; Kona, bu araçlardan çok daha konforlu ve kaliteli hissettiren bir araç.
Elektrikli araç deneyimimde en hoşuma giden şey araçların torku oldu. Gaza bastığın anda, motorun devirlenmesini beklemeden full tork almak güzel bir his. Öte yandan "vites" diye bir kavramın olmaması, benim gibi manuel vites araç tercih eden biri için hayal kırıklığı yaratıyor 🙂
Vitesi düğme ile değiştirmek, freni bırakınca aracın yürümeye başlaması hoşuma gitmiyor, kontrol bende değil de aracın bilgisayarındaymış gibi hissediyorum, bu durum bende huzursuzluk yaratıyor. Otomatik vitesi tercih eden insan da çok ama ben bu konuda biraz daha tutucuyum, otomatik vitesi sevemedim.
Araç satın alacak olsam tercihimi petrolden yana kullanırdım, elektrikli araçların hala menzil sorunu var, bir yere gitmeden önce "menzil yetecek mi? yolda kalır mıyım? geri dönebilir miyim?" diye kafa yorup hesap yapmak çok sinir bozucu. Ayrıca apartman dairesinde yaşayan insanların genellikle arabayı evde şarj etme imkanı yok. "Ben şehirden çıkmıyorum" diyenler veya benzinli aracın yanına ikinci araç olarak düşünenler için iyi bir seçenek olabilir. @electric 'e selam olsun #ElektrikliAraçlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 35
BeğenFavori PaylaşYorum yap