Beyler silinen programları geri getirme uygulaması ararken bilgisayara virüs girdi. Şaka gibi. İnternette dolaşırken virüs giriyor ya.
Neyse kendi kendine birşeyler yüklemeye başladı bilgisayar vs hemen kapattım modemi. Kendi kendine hala chrome açıp bir yerlere bağlanmaya çalışıyor ama internet kapalı olduğundan bir şey yapamıyor. Nasıl temizlerim ben bunu. İnterneti açarsam milyon tane şey yükleyecek belli. Windows defender a erişimi de kapatmış açamıyorum Windows defender ı. O ayı bir rezillik zaten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler bu ne ya. 1TB diskim nereye kayboldu benim, 800gb fotoğraf albümüm vardı.
Windows10 indirdi bilgisayar. Bir baktım flashımı bu hale getirmiş hiçbir şey onaylamadan etmeden. Sistem geri yükleme yaptım düzelmedi. Biçimlendir diyemem fotoğraflar var. Sağ tık yaptığımda WD MY Passport olduğunu görüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9
 • menajer @menajer

  @fatihy Sormadı Fatih'ciğim, direk en az 4gb yer lazım diye uyarısı vardı sadece. Altında da ISO kurmak ister misin diye seçenek.

 • Fatih @fatihy

  @menajer şimdi üşenmedim windows 10 indirme şeysini açtım baktım.
  usbye kurmak için açılan sayfada hangi sürücüye kurmak istiyorsunuz diye bir ekran geliyor. o ekranda bilgisayarında takılı olan sürücüleri gösteriyor. Sürücülerin isimleri ve hangi harf atanmışsa onuda gösteriyor. Burda tek eksik tekrar bir onay isteseymiş iyi olurmuş dakat halen programda bir sorun yok.

 • menajer @menajer

  @fatihy Ben de diyorum ki, BİÇİMLENDİRİLECEKTİR ibaresi yok. Kayıt yetini ben seçmedim demiyorum. USB'ye kaydeti seçtim zaten.

 • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

  @menajer bunun için burada bizimle kavga etme 🙂 malesef burada hata senin böyle şeylere kalkışmadan önce en azından ön bilgiye sahip olman gerekir ufak bi araştırma yapsan ya da buraya sorsan mutlaka birisi söylerdi dikkat et diye

  şimdi yapacağın şey kendinle, microsoftla ve başkalarıyla kavga etmeyi bırakıp recovey çözümlerine odaklanmak

  benim önerim EaseUS ve Recuva

Windows 10 indirme aracı tamamlandığında hiçbir şey yapmadan onay vs. harici 1tb lık DİSK'imin adı ESD-USB oldu ve 32gb a düştü boyutu. Neler oluyor? Tüm fotoğraflarım ondaydı. 800gb civarı. @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

USB ile Win10 kurulduğunda hemen key istiyor mu? Yoksa denememiz için bir süre veriyor mu? Aşağıda sürekli Wİndows'u Etkinleştir yazısı çıkıyor mu etkinleştirmesek?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Format atacağım bilgisayara, Win8.1 kullanıyorum hala. Sizce Win10'a geçsem mi? Bilemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

#CSGO
Oyun içi parayla oynanan ünlü bahis/kumar sitesi CSGO500 kapanmış 😀
( Evet oyun içi para gerçek parayla alınıyor fakat saçma yani 😀 ) O kadar iddia varken Türkiye'de..

BeğenFavori PaylaşYorum yap