Tövbeler olsun. Atlar mı tepicek beni 😱😱 @at

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13

Beyler dedem internet hızım düştü dedi ne yapayım ? #Nokia #nostalji

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

BTC 20000$ olur hemen alın üzülmeyin dedi 🤪 #Bitcoin #cyrptocurrency

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben aslında hiç ses etmem ama damarım azdı yine. #KonuDışı
https://youtu.be/9QQKxLPuwEo

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Nuri Karakaş (Argo Navis) @nkarakas

  Her defansında adamın gözlerine bakarken içimde birşey kıpırdıyor. Her defasında bakmıycam diyorum ama yine kendimi tutamayıp gözlerinin içine bakıyorum içim bi tuhaf oluyor. Tarif edemiyorum.

 • Cenker Tekdemir @cnkr

  kardeş foşik misin ya

  şaka bir yana videodakiler birden milliyetçi Atatürkçü oldu ama herşey bir yana bu adam çok değil sağlıklı şekilde 10 yıl daha yaşasaydı bu ülke her anlamda dünyada onde gelen ülkelerden olabilirdi

  • Nuri Karakaş (Argo Navis) @nkarakas

   Her defasında dile getiriyorum bunu ama hass***tir diyorlar bana. Kesinlikle haklısın 10 yıl yahu 10 yıl bir ülkeyi ne hale düşürüyor.Ülkeyi bitiren etkenlerden biri olan Marshall yardımı gibi bir paketi hangi delikanlı Mustafa Kemal’e teklif edebilirdi.

  • lterlemez @lterlemez

   Ben bu konuda biraz daha farklı düşünüyorum. Ne sevgili Ata’mızın ne de takipçilerinin pek farkı olmayacaktı. Atatürk’ün İnönü’den çok da farklı davranmayacağını düşünüyorum. Bir kere Almanya’nın yanında savaşmazdı ama Müttefik Devletlerinin yanında da savaşmayacaktı. Bırakın teçhizatı, mühimmatı, savaşacak asker bile kalmamıştı neredeyse. Mekanize savaştan bir haber ordumuzun, sıfır hazırlıkla ikinci bir savaşı kaldıramayacağının farkındaydı Atatürk. Kaldı ki her iki tarafta (Mihver ve Müttefik), savaşın sonlarına doğru ihtiyacı olan teçhizata ve mühimmata tam olarak kavuşmuştur ki Almanya üretim aksaklıklarından Amerika ise hazırlıksız yakalanması ve coğrafya olarak çok uzakta olması nedeniyle çok zorlanmıştır.
   Atatürk’ün tek farkının, bu karışıklıktan istifade ederek, bir çok teknolojide know-how yapabileceği düşüncesindeyim ki, alabilse bile ne kadar uygulama fırsatı bulurdu bilinmez. Dönem çok kötü bir dönem, arka arkaya iki savaş yaşamış bir ülke ve toparlanmaya fırsat bulamadan üçüncü bir savaşın ortasında kaldı ki ayağımıza kadar da geldi. Yunanistan, özellikle bayağı çekti bu durumu.

  • Erkann @erkann

   @lterlemez Sene 2018 olmuşken İnönüyü savunmak :S Adam bariz bir şekilde ülkenin içine etmişken nasıl Atatürk ile kıyaslayabiliyor hatta aynı şekilde davranabileceğini söyliyorsunuz anlamıyorum.

  • lterlemez @lterlemez

   @erkann; İnönü’yü savunmuyorum, dikkatinizi çekerim. İnönü dönemine göre yapabildiği en iyi şeyi yaptı. Marshall’ı %100 kabul etmek ve diğer bazı kararlar tabi ki hata ama o dönemde siz de pek farklı hareket etmezdiniz diye düşünüyorum. Çünkü o dönemde çoğu sınıra, sınırın gerçek sahipleri değil başkaları karar verdi. Tepenizde doyumsuz ve aç gözlü bir Sovyet Rusya’sı var ve onca savaşa ve antlaşmaya rağmen gözü boğazlarda. Kaldı ki onca sene sonra Afganistan’a saldıran bir Sovyet Rusya’sından bahsediyoruz. Hatta ve hatta koskocaman bir Orta Doğu ve İsrail problemi var hala.
   Atatürk’ümüz gibi nadide bir insanın bile ucu ucuna elde ettiği büyük başarıyı devam ettirememeleri hata mı, evet hata ama koşulları da göz önünde bulundurmak lazım.

 • Chell @alperenxx

  Bunun orjinali vardı da eleman sayfasını kapattı gitti yok oldu 🙁 o on numaraydı bu çok uzun.

 • Erkann @erkann

  Şarkı bayağı iyiymiş ha sağolasın. 😀

Sen ki koskoca Nikola TESLA’nın torunu kafayı çek yılbaşı gecesi , sonra gel burada ki polislere yakalan. Güler misin ağlar mısın ? 😆 Birde demiş ki ” Yılbaşında kafayı çekip TR’ye geldim. Federaller beni enseledi. Sonra da dedem doğrudan akım projesini gerçekleştirdi” ne demiş anlamadım ben. 😆 Trakya havası işte içip içip sapıtıyorlar. (Trafolara kaçan kedi bu olmasın ?)
#NikolaTesla #Edirne #AlkollüArabaKullanmayınBenzinliArabaKullanın #Akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İos 11 çok güzel. Gelsenize ! 😉 😆

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni cicim geldi. Artık 6’lı riglere son. 😆

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

Bu iki oyun alınır bence. Kısa olarak baktım gözüme çarpanlar bunlar.
http://store.steampowered.com/app/403640/
http://store.steampowered.com/bundle/3293/Sniper_Elite_Complete_Pack/
#Steamyazindirimleri2017

BeğenFavori PaylaşYorum yap