Demoksil paylaştı.

#mizahımsı Bazen insan dalıyor, bir alttaki duruma yorum yazabiliyor. Bu da öyle bir şey.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 35

05524121446 numaradan arandım az önce. Google haritalar tarafından aradığını, işletme kaydımın sonlandığını söyledi. İnandırıcı olmak için adres bilgilerini güncellemem gerek deyip adres teyit etti çalışma saatlerini sordu. En son olarakta kayıt süreniz bittiği için konum bilgileriniz kayboldu sizleri bulmak isteyenler yanlış adrese yönlendiriliyorlar , eğer 300 küsür lira karşılığında 3 yıl güncelleme yaparsanız düzelecek dedi. Sonra faturamın onaylı olacağını google Finlandiya'dan bana özel bir şifre geleceğini söyledi. Sizler bu dümenleri zaten biliyorsunuz da ben numarayı özellikle yazdım google da indexlensin, bilmeyen arkadaşlar dolandırılmasın bilgilensin istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eyvah icloud hesabım kilitlenmiş.
Ne yapmalıyım ? Linke tıkladım ama geri gelmedi yardım lütfen !1!!1!11!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyir Bilişim Murat Gamsız ve Ortaklarından plus üyelirine özel kaymağım geldi.
👉🏽 Size de bir plus abonelik , size de bir kaymak lazım 😉

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 24

*****************************Yeni yıl Çekilişi*************************
Yeni yılda sevgili TeknoSeyir üyelerine iyi yıllar dilerim.
Değerli arkadaşlarıma armağan edeceğim başlıca oyunlar;
***Grand Theft Auto V
***Middle-earth: Shadow of War
***Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration
***Cities: Skylines
***Dishonored
***Bioshock Infinite
***Don't Starve Together
***Rocket League
***The Long Dark
***Terraria
Ve 162 tane daha oyun.

-Çekilişe katılmak için gönderiyi beğenmeniz ve en az 1 haftalık üye olmanız yeterli.
-İsimleri yazılı oyunlar Steam üzerinden hediye olarak gönderilecektir. Kazanan arkadaşlar steam hesaplarını yazmalı ve profillerini *gizli* konumdan çıkarmalıdır.
-Diğer oyunlar steam key'i olarak verilecektir.
-Çift hesapla katılmak yasaktır.
-Son katılım https://saatkac.info.tr/Turkey baz alınarak 01:30 dadır.
-Sonuçlar gece 2 civarında açıklanacaktır.
-Sonuçlar muhteşem değerli sandalye sever noterlerimiz gözleminde gerçekleşecektir.
-********
-/Çekilişe katılanlar çekiliş kurallarını kabul etmiş sayılır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 145

Bu ne iştir yahu!
10 gibi işten eve geldim aldım pizzamı oturdum Netflixten; Yüzüklerin efendisi : yüzük kardeşliğini açtım izliyorum, saat 12 yi geçti yeni yıla girdik pat film kesildi. Sayfayı yeniledim hata oldu diyor. Ana sayfaya gittim arama kısmına yazıyorum 3 film de listelenmiyor. Filmi izlerken yayından kalktı. Yüzüklerin efendisi bile yoksa neden 3 senedir para ödüyorum bu gereksiz platforma ki ?
#Netflix

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20
Demoksil paylaştı.

Çekiliş sonuçlandı katılanlara Teşekkür Ediyorum teknoseyir.com/durum/808568
**YENİ YIL ÇEKİLİŞİ**
****@demoksil 'in KATKILARI İLE****
Yeni yıla bilgisayar başında girecek arkadaşlara müjde, 90 Kişiye 90 adet steam oyun keyi veriyorum.
Katılmak için beğenmeniz yeterli
Son Katılım: 31.12.2017 -- 23:59
Sonuçları Yılbaşı gecesi 1 gibi açıklayacağım
-Çekiliş güncellendi 3 key 13 key oldu şimdide 18 oldu @demoksil sağolsun 75 den fazla key yolladı 90dan fazla key oldu 🙂 daha çok bulursam daha çok vereceğim
HEDİYELERİ STEAM ÜZERİNDEN MESAJ YOLUYLA VERECEĞİM O YÜZDEN KAZANANLAR SONUÇLAR AÇIKLANDIĞINDA STEAM PROFİL LİNKLERİNİ BANA YOLLAMAK ZORUNDASINIZ 🙂
/Çekilişe katılanlar çekiliş kurallarını kabul etmiş sayılır
Çift hesapla katılmak yasak
Üyelik tarihleri 1 günlük olanlar kazanamaz
sonuçlar açıklandığında kazananlar belirlenen saate kadar bana ulaşmazlarsa yedek arkadaşlara vereceğim

#steam #çekiliş #bedavaoyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 46

Hepsiburada tarafından PC ANKARA firması olarak satış yapan firma Xiaomi Mi 10000 mAH powerbank ürününü sahte ürün olarak yolladı. Kağıda da ürün orjinaldir yazılmış birde 😆
Arkasında ki yazıda çinde üretilmiştir gibi türkçe ibarelerinin altında birde kingpoint.com.tr adresi var. Kingpoint kimdir mi ile ne alakası vardır bilmem ama daha belirtilen site aktif bile değil. Göz göre göre bu şekilde hepsiburada dan ürün nasıl satabiliyorlar anlamış değilim. Faturayı da yedek parça olarak yazmış. Neden bu şirketler efendi gibi adabıyla iş yapmıyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16
 • Hasan ilker Com @ilkercom

  samsung note 4 pili aldım orjinal yazdığı halde sahte geldi. iade ettim samsung sitesinden aldım. bu tip ürünlerde satıcı hb olsa bile güvenmeyin.

 • bosu @bosu

  Yani şimdi 2 dolarlık ürünü kdv dahil 80 TL'ye mi aldınız ? Hepsiburada dan ürün nasıl satabiliyorlar diyorsunuz, bir kere hepsiburada'nın haberi yok ki durumdan. Yani hepsi burada bir satıcıya şunu demiyor; kardeşim mal satacaksan önce bana örnek numune göndereceksin sonra satacaksın, hoş bunu dese bile orjinalini gönderirler hepsine, müşteriyede sahtesini 😛 İşte para böyle kazanılır bu ülkede heytt beee....

  • Ahmet Tokyüz @atokyuz

   Malı kontrol edemese bile böyle bir durumda direkt olarak adamı sistemden çıkarıp, orijinal ürünü temin ettirip ceza ödetmesi gerekiyor ki yarın öbür gün bunu yapmaya yeltenecek adam yapamasın.

  • bosu @bosu

   @atokyuz Peki ya tam tersi olsa ve "alıcı" bilerek ve kasten iftira atsa "satıcıya" deseki orjinal olan mala, bu orjinal değil ?? Bu işin içinden nasıl çıkılır ?

   Büyük ihtimal yapılan şikayetler yalan olsun yada doğru olsun satıcıların hepsiburada ya dedikleri şey: abi mal orjinal ! - biz orjinal satoyoruz ! alıcı dolandırıcıdır !

  • Ahmet Tokyüz @atokyuz

   @bosu Sana gönderilen malı aracı kuruma yollarsın incelenir ve neticesinde bir karar verilir. Bunun için farklı farklı yolları izlersin, bunun için satıcıyla irtibat kurmadan aracı kurumla bir kanal üzerinden görüşüp durumu izah edersin, onlarda bu malı bu şekilde senden isterler ve incelemesini yapar, o maldan bir tane daha gerekirse sipariş verilir müşteri gibi aynı mal gelecektir yüksek ihtimal. Sana gönderdikleri malı kabul etmeyecek değiller sonuçta, burada sorumluluğu aracı alacak başka yolu yok. Ben aracıyım, karışmam diyorsa kullanmayacağız.

 • Baby Blue @digitalanimal

  hepsiburada'da satıcı denen adam 149 bin liraya don lastiği satıyor, buna mı şaşırdın 🙂

 • Demoksil @demoksil

  Ona mı buna mı şaşırıyorsunuz diyen arkadaşlar ben şuan şaşırıyorum. https://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-p-TELSARJXIAOMI10000?magaza=PC-Ankara
  Ürün bu linkte ki ürün. Ben bu ürünün 928 yorumu var ve ilk fark eden ben miyim ?
  Ürün öyle kendi kutusunda falan de gelmedi. Hee hata bende kim satıyor yorumlar nedir diye bakmadan xioami yazdığı için aldım. Ama bu benim sorunum da değil gözümden kaçmış olabilir ama 928 yorum yapılmış ürüne hb. sahte olarak satılmasına izin veriyorsa bu hb. nın sorunu. satan firmayı saymıyorum bile.

  • bosu @bosu

   Hepsiburada şimdi öyle bir sözleşme - kontrat - anlaşma yapmıştır ki .. Farklı satıcıların sattığı mallar üstünde hiç bir yasal sorumluluk bile kabul etmiyordur. abi adım gibi eminim buna.