Merhaba,
Windows PC 'me uzaktan bağlantı için Google 'ın https://remotedesktop.google.com/ denen harika bir sitesi var. Bir eklenti ekliyor ve aktif ettiğiniz anda her şey bitiyor kendi mail adresinizle mobil uygulamasına giriş yapmanız yeterli. O kadar kolay ve pratik. Ayrıca Chrome vs açık olmasına gerek yok.
Microsoft 'unda microsoft remote desktop adında bir uygulaması var hani bu işlerden de biraz anlıyoruz modunda biri olarak bile ayarlarını anlayıpta bağlanamadım. Arkadaş sen kendi işletim sistemine bile adam gibi basit pratik bir uygulama yazamaz mısın anlamıyorum...

(Uzaktan bağlantı için çok alternatif var biliyorum ben direkt MS 'nin böyle pratik bir şey yapamamasına şaşıyorum.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şifre ne acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 28

Bir katedralin öykküsü 21 lira. Başından kalkmadan bitirdim. Bitirene kadar 3 kez ağladım harika bir oyun. İndirimsiz dahi alınır ama 21 lira böyle bir oyun için bedava. Sizin kararlarınıza göre şekilleniyor hikaye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

dün akşam saatlerinde Amazon'dan sipariş ettiğim TP-Link UE330 USB 3.0 3-Port Hub ve Gigabit Ethernet Adaptör 2in1 dalgametresi bu gün öğleden sonra tarafıma ulaştı.

https://teknoseyir.com/durum/1244923

az önceye değin devam eden balkon karantinası ardından ambalajını güzelce izopropil alkol ile fısfıslayarak dezenfekte ettikten sonra içeri alıp açtım ve MiBox S'e bağlayarak sadece router üzerinden MacID'sini beyaz listeye/izin verilen cihazlara tanımlayarak takıp kullanmaya başladım.

yarattığı fark çok iyi, PC'de aboneliğimin sağladığı internet bağlantısını kablo üzerinden nasıl kayıpsızca kullanabiliyorsam en ufak istisnaya yer bırakmaksızın aynı şekilde kullandırıyor. hazır USB'leri de bollaştırmışken bir de elimdeki hızlı olan Flash Belleği MiBox S'in ana hafızası ile birleştirerek o mevzuyu da ayrıca halletmiş oldum tadından yenmiyor.

en güzeli de Netflix'de 4K 60FPS testte 10 bit görüntüyü neredeyse tamamen kayıpsız aktarabilişi oldu, cidden büyük fark yaratıyor.

şu cihaza 2.4GHz kablosuz ağda doğru düzgün çekim özelliği sağlamayıp üzerine bir de dahili ethernet girişi eklemeyen çekik gözlü kafasına ne desem bilemedim, cihaz şimdi tam anlamıyla kendini bulmuş oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

T.C. kimlik no ile isim soyisim sorgulanabiliyor. Ne tür bir işinize yarar bilmiyorum bırakayım ben yine de linki

https://e-hastane.deu.edu.tr/hastane/polrandevu/

Herhangi bir telefon numarası girebilirsiniz farketmez. İsim soyisim, sağ üst köşede yer almakta.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

"Ailenin Yıldızı" paketini kullanan varsa bu şekilde araplardan ücret iade alabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaş doğrulaması isteyen youtube videolarının başına nsfw yazarsanız izleyebiliyorsunuz

şunun gibi
https://www.nsfwyoutube.com/watch?v=LCZLabOywYU&list=LLCAHFyIVbhkEA45G7R7MwqQ&index=5&t=0s

BeğenFavori PaylaşYorum yap

9.99'a direk üye oldum. Gayet iyi fiyat bence. Hiç aile üyeliğine vs gerek yok 🙂 #YoutubePremium

BeğenFavori PaylaşYorum yap

GFW Fires

Browse current active fires and sign up for alerts, or layer data to create custom maps showing forest use, conservation, land cover, air quality, and satellite imagery.
BeğenFavori PaylaşYorum yap