Disney + Türkiye'de satışa çıkmış. Yurtdışı içerik hakkında bilgi edinmek isteyen arkadaşlar, şu videonun 29:18:00'dan sonrasına bakmanızı öneririm.
https://youtu.be/TtdBBne8NVk?t=1758

Büyük Kapışmalar

◘ Abone olmak için ► https://www.youtube.com/channel/UCMB8EzN-u5FJ5hPzQNyGH5A/join◘Daha Çok Video Gelsin (Patreon) ► http://bit.ly/2tUQORN◘ Instagram ►https:...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir tanıdığımın, uzun zamandır kullanmadığı açık kalmış cep telefonu hattını kapatmaya, operatörün bayisine gittiğinde, bayi; "hattınıza yüklü 1.000.000 TL var. Geçmiş dönem borçlarını ödeyip, hattı kapatınca bu parayı alabilirsiniz" demiş. Tanıdığım bu paranın kaynağını bilmiyor.
Sizce durum nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

Kadıköy’e gittiğim zamanlarda Yazıcıoğlu’na uğrayıp çeşitli dükkanların önünde yada tezgahlarında duran bu listelerden mutlaka alırdım. Eve gelince de buradan çeşitli bilgisayar konfigürasyonları oluşturup fiyat karşılaştırması yapardım. Geçenlerde bir kutuda buldum. Şurada hatıra olarak dursun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

1- Türkiye'nin koruyucu içermeyen tek gazozu.
2- Türkiye'nin tek koruyucu içermeyen gazozu.

Reklamlarda bu iki cümleden hangisini duyuyor sunuz? İki cümle arasındaki fark nedir bir düşünün.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Gittigidiyor'daki tüm ürün açıklamalarında
"Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz."
yazıyor.
Bu açıklamada denmek istenen;
Burada bu ürün ile ilgili bir sürü şey yazıyor olabilir. Ama bu yazılanlar; uydurma, palavra, hayal ürünü, gerçek olmayan bilgiler olabilir. Sen bu yazılanlara inanma.

Örneğin;
"Ekran boyutu : 105 CM"
yazıyor. Ama gelen ürün 35 cm çıkabilir. Site belirtmiş : "farklı nitelikte özellikte olabilir".
Satıcıya teyit et. Yani; Ben sorumlu değilim. Satıcı sorumlu demek.
Ben sadece satıcıya ortam sağlıyorum. Hiç bir şeyden sorumlu değilim. Süpersin gittigiyor!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vatan Bilgisayar ürün alırken 2 kere düşünün. Aldığınız ürün arızalı çıkarsa ne yazık ki size şubeleri açılana kadar yardımcı olmuyorlar. Şu an tüm şubeleri kapalı ve ne zaman açılacağı da belli değil.
Aldığım MSI ekran kartı arızalı çıktı. Kartı Vatan Bilgisayar'a gönderdim. Onlar da servise gönderdiler. Servisten değişim/iade onayı geldi. Cep telefonuma mesaj olarak bana da ulaştı. Şimdi Vatan Bilgisayar’ı arayıp görüştüğümde; bana ne yeni ürün gönderebileceklerini ne de paramı iade edebileceklerini belirttiler. Ancak şubeleri açılınca yapabilirlermiş.
Yeni ürün alsam gönderiyor musunuz? dedim. Orası satış kısmının işiymiş. Benim görüştüğüm yer servismiş. Cevabı aldım.
Ola ki Vatan Bilgisayar’dan aldığınız ürün arızalı çıkarsa aylarca beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bence başka bir firmayı düşünün.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Millipiyango biletlerine çıkan ikramiye adedinde büyük düşüş olmuş. Geçen gün piyangocu ile konuşurken söyledi. Bunu üzerine millipiyango internet sitesinden baktım. Gerçekten de verilen ikramiye adedi çok azalmış. Aşağıda iki ayrı çekiliş için sonuçlar var. Farkı siz de görebilirsiniz.
Ayrıca artık sayısal loto bayilerinden, loto makinesi ile piyango bileti alınabiliyor.
Acaba bu değişikliklerde amaçlanan nedir sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • 3dfx @3dfx

    Ülkede her seyin icine hile girmisken, hele particilik bu seviyeye gelmisken, üstüne sasirtici derecede arka arkaya ankaranin bir ilcesine büyük ikramiye cikiyorken kim gidip alir ki? Büyük ihtimal satamadiklari icin dagitilan ikramiyeyi azaltmak zorunda kaldilar.

Tüm Vodafone'lu arkadaşların dikkatine! (faturalı+faturasız). Vodafone sizin talebiniz olmadığı halde, hattınıza "Güvenli Depo 100 GB" Aylık 4.90TL tanımlıyor. Ailemdeki 4 hattan 2'sine bunu yaptılar. Siz de kontrol edin. Bu paket kendini otomatik yeniliyor. Her ay sizden 4.90TL alacaklar. Çevrenizdeki arkadaşlarınızı da uyarın. Online işlem merkezinden "Tarife ve Paketlerim" e baksınlar. Eğer tanımlı ise burada gözüküyor. İptal edilip paramı iade etmeleri için vodafonu aradım. Bakalım iade edecekler mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba. Türk Telekom Mobil kullanıcısıyım. Düne kadar bir problemim yoktu. Fakat dünden beridir "mobil ağ kullanılamıyor" diye uyarı alıyorum. Hattım sanki bloke olmuş gibi. Telefonla hiçbir arama yapamıyorum. Beni arayanlar da ulaşamıyor. *123# benzeri kodları da çalıştıramıyorum. Sim kartımı başka telefona takınca hat çalışıyor. Başka bir sim kartı (yine Türk Telekom) bu telefona takınca telefon da çalışıyor. Fakat o simkart benim telefonda çalışmıyor. TT müşteri hizmetlerini aradım suçu telefona attılar (LG G4). Ama telefon başka sim kartla çalışıyor. Aranızda yakın zamanda benzer sorunla karşılaşan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

XIAOMI 90 Spor ayakkabı (Powered By Intel)

Adamlar spor ayakkabı da üretmişler. Daha önce sitede paylaşılmış, yağmurluğu da varmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap