Mgm'ye göre bursa yakında donacak. 😕

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hiç ithalatçı garantili telefon aldınız mı? Aldıysanız pişman oldunuz mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14
 • Fırat Duran @firat_duran

  Galaxy S7 Edge alfımy. 20. Ayda falan ekranda dikine pembe çizgi sorunu çıktı. İst. Eminönünde Doğubankın arka sokağında bir han içinde normal bir teknik servis bakıyordu garanti kapsamında.
  Yorumlar rezalet ti. Full şikayet. Verdşm telefonu 1 hafta geçmemişti galiba ekranı değişmişlerdi. Sıfır sorun.
  Muhtemelen şans işi. 😂 Günahkarsan hayatta iyi şeyler olmaz. Ama arada bir sevabın varsa herşer tıkır tıkır.

 • mstfanar @mstfanar

  Lg g3 almıştım iki tane biri garanti süresi içinde bozuldu ücretsiz anakart değişimi yaptılar. Daha sonradan ikisi de garanti süresinden sonra bozulduğu için yeni telefona geçmiştim.
  Şans belki biraz da.

 • Coupe @coupe

  4.5 yıldır kullandığım telefonum ithalatçı garantili. Telefonda bir sorun yaşamadım. Ama iki android sürüm güncellemesinden sadece biri geldi, diğerini ben indirip kurdum.

Aşı için mhrs.gov.tr den randevu alınacakmış. Öncelik sağlık çalışanları olduğu için, randevu alma işlemi başlamamış. #Covid19

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu ikinci el oto fiyatları ne olacak böyle. Artık külüstür arabalara bile 50,60 bin₺ istemeye başladılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 16
 • RDR @rdr

  Bir şey olmayacak, en iyi ihtimalle bu seviyede kalır, daha fazla artmaz. 250 bin liralık sıfır arabanın önümüzdeki yıllarda 100-150 bin liraya düşme gibi bir ihtimali olmadığına göre ikinci el araçlar da eski seviyelerine dönmeyecekler 🙁

 • Gump @runforrest

  Araba almak ile yat almayı aynı seviyeye getirdiler, teşekkürler A....

 • KRAK3NN @passenoir

  20 yaşındaki tipo'ya 40 bin lira istemişler babam attı bugün fotoğraf,ayağımızı yerden kessin diye,verilen paraya yazık resmen.Çöpe atıyorsun parayı hiç bir araba fiyatını hak etmez mi ya.

  • Orcun @orcun

   Aman diyeyim tipo uno marea stilo falan fistan sakın. Bazı reno modelleri de öyle elektriksel sıkıntıları motorla alakalı sorunlar zaten en yenisi 20 yaşında vs. aman yani ayağını yerden kesmesin çağırın taksiye binin o parayla daha mantıklı. Linea işte palio bunlar okey daha giderleri var ama o eskilere sakın.

  • Orcun @orcun

   @kei Ford yada corolla okey güzel modelleri var ama şimdi bu arabalar pek sanayiye gitmiyor. Asıl sorun en ufak şeyde sanayiye gidince ustanın seni öpmesi zaten. Ama fiat öyle değil taksicilerden şunlardan bunlardan derken en kötü ustası bile işi biraz biliyorken corolla işte atıyorum fiesta şu bu işler daha da zor. Çünkü pek bilen eden yok biryere gideceksin oradan oraya süründürecekler vs. vs.

  • Orcun @orcun

   @kei İşte sıkıntı o nereden bulacak motor ustasını hele de japon. 🙁 Hondacıların şunlar bunların çok var ama çoğu da usta diyemiyorum dolandırıcı kılıklılar. Herifler işi öyle de büyütmüş ki yorum falan da satın alıyorlar. 🙁

  • Orcun @orcun

   @kei Tabi forumlarda falan da kavgalar dönüyor neler neler. 😀

  • KRAK3NN @passenoir

   @orcun Evet efsane kasa corolla yan komşumuzda var adam oğluyla beraber yaklaşık 15-16 yıldır kullanıyor hiç büyük sıkıntı çıkarmadı şimdiye kadar 🙂

 • Equitatus @equitatus

  Ekonomi düzelmezse araç fiyatları da düşmez. 100 altın parasına araba alınıyor, 100 altının fiyatı 3 kat artınca alınan aracın ₺ fiyatı da dolayısıyla artmış oluyor. En iyi ihtimalle bu seviyede kalır daha da artmaz. Kötü ihtimali her gün yaşıyoruz zaten, söylemeye gerek yok.

İBB iştiraki BELBİM A.Ş. ile BiTaksi önemli bir işbirliğine imza attı. İstanbulkart, BiTaksi'ye ödeme yöntemi olarak eklendi. 11 Ocak-11 Şubat tarihleri arasında İstanbulkart’la yapılacak ilk yolculuklar yüzde 20 indirimli olacak. Müşteri yolculuk sonunda telefonlarına ödeme ekranı geldiğinde İstanbulkart’ını telefonlarının arka kısmına dokundurarak ödeme yapabilecek.
https://twitter.com/BirGun_Gazetesi/status/1348987552963952640?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Günümüzün en olağan objelerinden birisi Covid-19 nedeniyle yüz maskeleri oldu. İhtiyaçlar ile bağlı olarak bir yüz maskesi de teknolojik hale geldi. Çıkarılabilir filtreler ile gelen yani tek kullanım olmayan ürün, 50 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip.
https://twitter.com/logdergisi/status/1348689095107760130?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap

👏

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7