BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adamsın Türk Telekom twitter'da trend topic olmuş 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Düz Dünya Derneği Başkanı Doğukan Özkan, küre Dünya modelindeki Antarktika kıtası görüntülerinin gerçeği yansıtmadığını ileri sürdü.
Özkan, Antarktika kıtasının Dünya'nın etrafını çevreleyen buzullar olduğunu iddia etti. NASA dahil pek çok kurumun dünyaya sahte görüntüler servis ettiğini öne süren Özkan, Antarktika kıtasının gerçek fotoğrafını çekene ve teorilerinin aksini ispat edenlere, 100 bin TL ödül vereceğini söyledi.

Düz Dünya Derneği daha önce de Dünya'nın küre şeklinde olduğunu kanıtlayanlar için 50 bin TL ödül vaat etmişti. https://twitter.com/t24comtr/status/1165198882822918144?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12
 • Murat Şentürk @senturkmurat1999

  Listede yok ama sonyde yaşanan değişime baksan yeter zaten.

 • Erdinç B. @erdincb

  Japon firmaları yeniliğe pek ayak uyduramıyorlar. Dik kafalı ve gelenekselciler. Çin yükselirken Japonya nın geride kalması bundan.

 • berrram @berrram

  Bu listede yer almayan daha doğrusu neredeyse hiç bir listede yer almayan, hakkında hiç haber çıkmayan bir kaç tane şirket var. Dünyaya gerçekten yön veren şirketler bunlar. Çünkü bu şirketler olmadan ne yazık ki artık insanlar hayatta kalamaz. Neredeyse dünyadaki her ülke bu şirketlere bağlı ve hepsinin ortak özelliği de tarım ile ilgili olmaları. Cargill, Monsanto, Syngenta araştırın bakın bu firmalara Türkiye'de de faliyetteler.

 • ALIEN @alien

  Geçen bir haber vardı, ülkemizin 500 büyük şirketinin toplam yıllık cirosu Wallmart ın yıllık cirosunun yarısı civarında falan idi.

  Birde dikkatimi çekti dünya çapında savunma sanayini temsil eden bir tane bile firma yok listede.
  General Dynamics, Northrop Grumman, McDonnell Douglas, Boeing, Airbus vs. hiç biri yok.
  Ya liste dışı bunlar ya da o kadar kazanmıyorlar.

  • berrram @berrram

   Aslında onlarca farklı kriter var market değerine göre Apple ilk sırada. Global 2000'e göre ICB. Net gelirine göre Saudi Aramco. Saudi Aramco 111,1 milyar USD gelir elde etmiş ardından Apple 59,53 milyar USD.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2,3 güne youtube'a gururla yükler videoyu 🤐 https://twitter.com/tribundergi/status/1161722825188814849?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13