Samsung Galaxy S20+ BTS Edition, 1 Temmuz (bugün) itibarıyla resmi olarak ön siparişe açılmış durumda. 9.799 TL gibi oldukça yüksek bit fiyat etiketine sahip olan Samsung Galaxy S20+ BTS Edition, mor renkli özel tasarımının yanı sıra Samsung’un en yeni kablosuz kulaklık modeli olan Galaxy Buds+’ın yine mor renkli BTS Edition versiyonunu ve 4 aylık YouTube Premium aboneliğini de yanında hediye getiriyor. https://www.webtekno.com/haber/amp/96005#click=https://t.co/5IN1wZcZr5

Samsung Galaxy S20+ BTS Edition Türkiye'de : İşte Fiyatı

Samsung, satışa sunulduğu tüm pazarlarda ilgiyle karşılanan Galaxy S20+ BTS Edition sürümünü Türkiye'de de ön siparişe açtı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

"YouTube, kullanıcıların 15 saniyeyle sınırlı videolar çekip yayınlayabileceği yeni bir özelliği test etmeye başladı"
eyvah eyvah 😑https://www.webtekno.com/haber/amp/95716#click=https://t.co/NZ8LwXbAnK

YouTube, TikTok Benzeri Bir Özellik Test Etmeye Başladı

YouTube, kullanıcıların TikTok benzeri şekilde 15 saniyeyle sınırlı videolar çekip yayınlayabileceği yeni bir özelliği test etmeye başladı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#WhatsApp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 26

#OtoSeyir Mercedes’in en yeni SUV modeli, düzenlenen dijital bir etkinlikte Türkiye’ye ‘merhaba’ dedi. Mercedes GLB Türkiye fiyatı da bu etkinlikte açıklandı. Araç, 406.000 TL’den başlayan fiyatla alıcı bulacak. AMG donanım için 446.600 TL’lik bir fiyat etiketi bulunuyor.https://shiftdelete.net/2020-mercedes-glb-turkiye-fiyati

2020 Mercedes GLB Türkiye'de satışta! İşte fiyatı - ShiftDelete.Net

Mercedes SUV ailesinin en yeni üyesi Mercedes GLB ülkemizde satışa çıktı. Böylelikle 2020 Mercedes GLB Türkiye fiyatı da netlik kazandı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyice Samsung a döndü Xiaomi. Sürekli yeni cihaz çıkarıyorlar. https://twitter.com/XiaomiTurkiye/status/1269900294768545792?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ISA @isasntrk

  Güncellemelerde çakıldılar iyici. Yanlış yapıyolar bence.

 • Marmara Kazım @digitalanimal

  devir fazla çeşit devri oldu anasını satayım.

 • Hasan ilker Com @ilkercom

  benim için xiaomi = çöp. Bir sürü cihaz üretiyorlar ama hiç bir adam gibi işini yapamıyor. önceden ucuzdu eywallah diyorduk. artık muadillerinden pahalı. kendini premium marka filan sanıyorlar.

  mi box ile dün uğraşmaktan sinire kestim yan odadaki wi-fi yi görmüyor. aynı mesafede telefon full çekiyor. araya mi repeater bağladım onu da görmüyor. mi repeater a bir yazılım yapmışlar evlere şenlik. en son kanal seçimin 11. kanaldan 1. kanala aldım otomatik bağlandı. böyle bir saçmalık yok. mi band 4 var. hasbel kader adım sayıyor. saçma sapan adım sayışı var. mi box denen cihazın dünya kadar eksiği var. ( dahili hafıza çok az. harici usb taksan usb 2.0 , ayrıca 4k cihaz yapmışssın 4k da takılıyor ) ama neredeyse 500 liraya satılacak. yarı parasına çançinçon cihazlar var. daha iyi.

  telefonunu aldım direkt sattım. kutusunu bile açmadım. o derece uyuz oldum bu xiaomi ye.

 • zatisahaneleri @zatisahaneleri

  Ucuz olursa alınır. Bende bir kamerası var. Sadece çin için üretmişler çin dışında kullanmana izin vermiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6