Bu aralar 3 yıllık Game Pass için en uygun yol hangisi? Uzun süredir takip etmediğim için şu an hiç bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam, hem anneannemler hem de bizim için tansiyon aleti bakıyorum. <omron alacağım kesin. Ancak hangi modelini alacağım ve nereden alacağım konusunda bir bilgim yok. Bu konuda bilgisi olanlardan destek rica ediyorum. Her iki cihazda koldan ölçmeli.
#TansiyonAleti

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Ceyhun paylaştı.

#AssasinsCreed

LOGO KEYCHAIN COLLECTION 2007-2022
https://youtu.be/eBnLTvfDMuY

Sanırım bu şekilde bir AC logo çalışması daha önce yapılmamıştır. Diğer çalışmalarıma kıyasla, başından sonuna dek beni epey zorlayan bir iş oldu. İlk orijinal logoyu, denemek için sprey boya ile kırmızı renge boyadım ve sonuç hoşuma gitti; diğerleri ile de çeşitli renklerde sprey boya çalışması yapacağım, her birinin rengini belirledim ve boyaların siparişlerini de verdim.

Boya çalışmasından sonra (1 hafta içinde) gönderime hazır olacaklar.

Çok az sayıdaki bu şeylerden istediğiniz varsa şimdiden harekete geçebilirsiniz, diğer çalışmalarıma göre çok daha yoğun emek ve zaman gerektirdiğinden, tekrar üretmeyi planlamıyorum. Her modelden bir kaç adet mevcut.
http://www.instagram.com/asaltek/

330 TL/adet (bir adet istenilen model)
430 TL/mini set (bir adet orijinal logo + bir adet istenilen model)
2400 TL/full set (10 adetlik tam set)
(her şey dahil)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 20
 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  (Tabi ki benden çok çok daha iyi biliyorsunuzdur ama) bence biraz daha ince bir tasarım ile bu işi büyütmeniz lazım. Gerçekten çok temiz çalışıyorsunuz (maşallah).

  • ismail ozan izci @asaltek

   Teşekkürler. Ürettiğim şeylerin ülkemizde pek alıcısı olamıyor maalesef, bundan ötürü üretimin maliyetini bile karşılaması zor. Yurt dışı odaklı ürünlerime daha fazla odaklanmam gerek aslında, ama işte arada yaptığım bu gibi çalışmalar, işimde kalite artırımı için kullandığım bir basamak gibi, yurt dışına yapacaklarımın birer ön çalışması, argesi niteliğinde oluyor. Buralardan edindiğim tecrübe ve deneyimi yurt dışı için yeni ürünler geliştirmek için kullanıyorum. Benim için bu da faydalı ve çok zorlandığım bir çalışma oldu, yakında yurt dışı için üretmeyi planladığım bir anahtarlık var ve işte yaşadığım bu deneyimden faydalanarak tasarlayacağım mesela onu, bu üretimdeki ile benzer yöntemler kullanacağım.

  • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

   @asaltek: Şimdiden kolay gelsin. Çok daha iyilerine inşallah...

 • Polemik @polemik

  Çok güzel bir çalışma, elinize sağlık. AC meraklısı olsam tüm seti alırdım (Ancak AC bana hiçbir şey ifade etmiyor.).

  Alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

 • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

  @asaltek bana 1mm'den daha ince gibi gelmişti. Bıçağın bu incelikte kırılma riski yüksek. 1000 feed'den daha düşük hızda mı kesim yaptırıyorsunuz.

 • makouli @makouli

  Eşe dosta, "bu filmdeki/dizideki propları imal eden adamı biliyorum ben, acayip bi herif bak göstereyim" diyeceğim günler çok uzak değil bence 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

Şu yazılım ile MKV üzerinde her türlü düzenlemeyi yapabiliyorsunuz. Ben SRT ile MKV'yi birleştirme amacım doğrultusunda keşfettim. Sıfırdan render ediyormuş gibi beklemeden SRT'yi gömüyor. Çok fazla ayar sunuyor. Tüm masaüstü işletim sistemlerinde var. Açık kaynaklı ve ücretsiz.
https://mkvtoolnix.download/

Kaynak kodu: https://gitlab.com/mbunkus/mkvtoolnix

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Osman Öztürk @ptseeker

  Çevirmenlik yaparken elim ayağımdı bu. Matroska video format aslında altyazıyı gömmüyor sadece zip gibi yanında taşımasını sağlıyor hatta ses de öyle olması lazım. Ses görüntü altyazılar ayrı ve player işi yapıyor. Bu sayede farklı ses ve altyazı seçmek de lümkün oluyor

  • Ekrem @huseyinekrem

   Neleri senin elinden izledik? 😀

  • Osman Öztürk @ptseeker

   @huseyinekrem Yayınlamadığım için izlememişsinizdir diye düşünüyorum. Ben ingilizce egzersizi olsun diye çeviriyordum duruyordu. Birileri bir şekilde elde edip türkanimede falan yayınladıysa bilemeyeceğim 🙂 Yugioh Zexal serisi ile başlamıştım diye hatırlıyorum. Acemiydim ama tüm fansublardan daha profesyonel bir iş çıkartıyordum arkadaşımla beraber. Ufak fairy tail amv çevirilerim de olmuştu sanırım. Son dönemde hobime geri dönme çabasıyla Dr. Stone ikinci sezonu yarısına kadar çevirdim fakat bırakmak durumunda kaldım. Appare ranman üzerine de çalıştım. Maksat ingilizce geliştirmekti ama gramer aynı olunca Japoncaya yaradı 😀

   Shokugeki no souma animesinde お代わり がい’るか (okawari ga iru ka) sorusunu süremiz var mı şeklinde çeviren çevirmene denk geldikten sonra kanım dondu ve bir daha türkçe altyazılı izlemedim. Öyle de uzaklaştım 🙂 Sen de çevirmendin değil mi?

  • Ekrem @huseyinekrem

   @ptseeker Ben Initial D yeni movie üçlemesinin ilk iki bölümünü çevirmiştim sadece. Bu konuda kendime çevirmen demeyi uygun bulmuyorum 🙂 Ben de bıraktım TR altyazı olayını artık. Hem güncel hem daha kaliteli izleyebiliyorum. Fansubların 480p görünümlü çakma 1080p'lerine kalmaktan gına gelmişti zaten.

 • Tai per Dog Un @alipektas

  Sıfırdan render etmiyor zira mkv bir video formatı, kodek vs. değil. Video konteyner dosyası o; içinde mp4, altyazı, ses, sahneler gibi dosyaları birden fazla sayıda da barındırabilen bir çatı gibi bir şey. Rar dosyası gibi düşün. Maksat hepsini bir arada tek dosyada tutmak. Bu dual diye başlık atılan içinde hem orijinal hem de atıyorum Türkçe ses barındıran filmler bunu bu konteyner sayesinde yapıyor misal.

 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  @ptseeker @alipektas Teşekkürler arkadaşlar. Yeni bir şey öğrendim. 🙂

Qualcomm platform kullanan ilk Thinkpad dizüstü bilgisayar X13s duyuruldu.

- Snapdragon 8cx Gen 3 SoC
- 13.3" 16:10 WUXGA ekran
- 300nit %72 NTSC mat, mat dokunmatik, 400nit %100 SRGB seçeneği
- 32GB LPDDR4X-4266 RAM (lehimli), 1TB PCIe SSD seçeneği
- Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2, 5G mmWave sub-6 eSIM desteği
- Firma verisi 29 saat pil ömrü (49.5Wh, Rapid şarj)
- 2x USB C 3.2 Gen 2, 3.5mm ses portları
- %95 arka aydınlatmalı klavye + trackpoint
- Dolby ses sistemi, üç mikrofon
- 5MP + 5MP IR webcam
- Parmak izi okuyucu güç tuşu
- Ürün ağırlığı 1.06kg, 13.4mm kalınlık
- Windows 11 Pro işletim sistemi
- Satış fiyatı $1100

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#EldenRing, sanırım gece 02:00 sularında açılacak. Gece açılır açılmaz Twitch'teyiz. Upload paketi de hazır. Bildirimleri açmayı unutmayın.

Edit: Bölgeyi değiştirip gece 1 saat erken de başlayabiliriz.

https://www.twitch.tv/teknoseyir

Twitch

Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

#HorizonForbiddenWest #anahtarlık
https://youtu.be/YqQcuVkqIU4

300TL/adet (her şey dahil)
(sonraki gün yurtiçi kargo ile gönderim)
(sadece 5 adet)

Güncelleme: Tükendi.
(İsteklerinizi önceden bana mutlaka iletin lütfen, yeterli sayıya ulaşıldığında tekrar üretirim.)

http://www.instagram.com/asaltek

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 16

Word dosyalarının uzantısını .rar yaparsanız ve dışarıya çıkartırsanız dosyanın içindeki görsellerin orijinal boyuttaki haline tek tek ulaşabilirsiniz.
#AklınızdaBulunsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12

Bir Word dökümanının uzantısını .RAR yapıp içindeki "word/media" klasörüne bakarsanız dökümanın içinde kullanılan görsellere tek tek ulaşabilirsiniz.
#AklınızdaBulunsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap