arkadaşlar bu aralar youtube dan bu video inidiriciler ile video indiremiyorum ama en son sürüm kullanıyorum örnek 4k downlader gibi ama yok indirmiyor eskiden oynatma linkindeki vidoların hepsini indirirdi şimdi tespit ediyor ama indirmiyor hiç ne tavsiye edersiniz nasıl birşey kullanayım veya site vardım bir oynatma listesindeki videoları indirmek isityorumsıralı olarak da ??

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Hamamböcekleriyle yaptığınız savaşta galibiyete ulaştığınız çözüm varsa bir zahmet yazıverin.
Şu an için Bayer in jel ürünü mantıklı geliyor, ne dersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18
 • tuskilidi @tuskilidi

  iki sene boyunca biz de çok çektik hamam böceklerinden. evi iki kez üst üste ilaçladık yine çare etmedi çünkü hamam böceğinin mülkiyet kavramı yok 🙂 komşularla beraber topyekün ilaçlama yapılmadan kurtulmak imkansız. bizim mutfak duvarı ortak olan komşumuz taşınınca yeni kiracı girmeden orayı da ilaçlattık ve sorunumuz çözüldü.

 • Krycek @krycek

  Mutfağa ve bulaşık makinesine sinmiş yağa geliyorlar. Mutfak sorunu kızartmadan kaynaklı. Makine sorunu su sızıntısından kaynaklı yağ birikmesinden veya iç aksamda biriken yağ kalıntısından. Ve varsa iyi temizlenmeyen aspiratöre.

 • Erdinç B. @erdincb

  Eğer apartmanda yaşıyorsanız hamamböcekleri büyük ihtimalle giderlerden gelir. Apartmanda tadilat falan varsa bir yerlerde açık bir pimaş olabilir. Eğer varsa mutlaka kapatmak gerekir. Arkadaşlar belirtmiş, bulaşık makinesinin içine bile giriyorlar borudan. Eğer pimaştan giriyorlarsa ilaçlama da kesin çözüm olmuyor. Bizim eve senede 1 2 tane giriyor. Kotherin sıkıyorum öldü öldü ölmediyse terliğin kinetik enerjisiyle öldürüyorum.

 • AAY @ademalp

  Hamam böcekleri ile savaş;
  1. Evde kırıntı yiyecek olmayacak.
  2. Genellikle sıcak ortamları severler oralara tuzaklı yem konulur.
  3. Eve gelebilecekleri havalandırmalara ince sineklik takmalısınız ve bu alanları ilaçlayacaksınız.
  4. Mutfağı ilaçlayıp 10-12 saat kapısını kapalı tutacaksınız.
  5. Bina genelinde havalandırma çatı bodrum gibi alanlar ilaçlanmalı.

  İlaçlamayı 15-20 gün arayla tekrarlamakta fayda var.

  Günde 20 civarı elle telef ettiğimiz halde kurtulamıyorduk. Yukarıdaki şekilde çözüme ulaştık.

Cümleten Hayırlı Akşamlar,

Geçen şehirler arası yolculuk yaptığım sırada öndeki kamyondan gelen taş sebebiyle aracımın ön camında bozuk para boyutlarında bir çatlak oluştu. Bunu kasko ile halletmeyi düşündüğümde hasar kaydı olarak işlenme durumunda oldukları bilgisini aldım. Bu yüzden linkte belirttiğim gibi bir çözüm arayışındayım daha önce böyle bir durumla karşılaşan varsa aranızda camın tamiri için ne yapmalıyım?

https://www.trendyol.com/oem/oto-cam-tamir-kiti-arac-on-cam-catlak-cizik-giderici-cam-tamir-onarim-seti-p-65942669?boutiqueId=61&merchantId=126621

OEM Oto Cam Tamir Kiti Araç Ön Cam Çatlak Çizik Giderici Cam Tamir Onarım...

OEM Oto Cam Tamir Kiti Araç Ön Cam Çatlak Çizik Giderici Cam Tamir Onarım Seti yorumlarını inceleyin, Trendyol'a özel indirimli fiyata satın alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Revanced atta gitmiş, önerilen güncel sürüme patchleyince çalışıyor ama kısa sürede duruyor video yüklemesi. çözüm bulabilen oldu mu acaba?
ekleme: denemek için YouTube premium aldım resmi uygulama da aynı şekilde donup kalıyor. iki farklı cihazda denedim aynı.
ekleme 2: revanced/misc/spoof device dimensions seçeneğini aktif edince düzeldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nasıl olmuş ?
https://teypkodu.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Windows u key olarak market sitelerinden alsam bir problem olur mu freedos lu PC için? Yani bu şekilde aktive edilmiş bir windows kullanmak problem mi. bir sitede link buldum ancak format atarsanız windows unuz gider yazıyor, kalıcı yok mudur? bir de zombi pc yaratmayalım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15