TurHiLL Live USB 2024 (#LiveCD)

TurHiLL Live USB 2024

TurHiLL Blog Sitesi

Senelerdir kendi kullanımım için yaptığım ve çeşitli programlarında kullanıldığı Live USB belleği kullanıyorum. İnternet hızları arttığı için daha kolay paylaşılabilir oldu.

Böylece arkadaşıma eşe dosta link atıp paylaşıyordum. Fakat TS ailesi içinde paylaşmaya aşlamam belirli bir düzene kavuşmamı sağladı. Bir çok insana ulaşan bu son sürüm Live USB eski adı live cd idi, kolaylıkla windows makinelerine müdahale etmesi, zararlıları silmesi veya dosya kurtarması için kullanıldı. Profesyonel veya amatör bilgisayarla haşir neşir olan insanların çokça kullandığı bu son sürüm TurHiLL Live USB 2024 sürümü indirilebilir durumdadır.

İçerikte neler var?

Şöyle ki live usb sistemine Portabbleapps başlatıcısını ekledim. Zaman zaman güncelleniyor. iso dosyasını usb ye açtıktan sonra dana dizinde ki star.exe uygulamasını açın ve istediğiniz programları ekleyin. Ve kapatın menüyü. Biraz bekleyin ki rem de ki değişiklikler USB de güncellensin. Ayrıca yine ana dizinde ki YARDIM MERKEZİ klasörüne göz atmayı da unutmayın.

Bir çok program ekledim. Ayıca sitede ki güncelleme merkezinden ayarladığım firefox portable yazılımı indirin. Ve PortableApps klasörüne kopyalayın rar içeriğini. Ana sistemde Firefox açık olmasın. Cachesini rem de konumlandırdığım için çok seri çalışacaktır Firefox.

 

Google Driver: https://bit.ly/turhillliveusb2024  (2.65GB)

MediaFire:  https://bit.ly/mediafireliveusb  (2.65GB)

MD5: 82B0F0993EA8B2C42E2187C054A12D96

SHA1: 76ECDDBBF6A5F79041F67EE3C6FB515C689EBE91

 

İyi günler.

01-01-2023 00:01

@awsalli @massive-attack @awsalli @peace @kortex @72pinedoram @ademalp @hegemen @mr-bell @mhcycle @burakadagun @huseyinekrem @iboocum @wallace @aliud @izzetdemir @gurveer-ponce @aponshell @orcun @l0st @jabbathehutt  @ad33p @another @thundermack @seckyn @srkndmrgl @huseyinekrem @karflake1

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 21

İnternet hız testi için oldukça hızlı çalışan, detaylı, pratik ve reklamsız bir seçenek.

👉 https://speed.cloudflare.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 19

Windows'da yanlışıkla klasör izinlerini bozmuş, günlerdir tonla şey deneyip uğraşmak durumunda kalmış ve ümidi kesmiştim.
Format atmadan önce bir yazılım gördüm. Bunu da deneyeyim eğer olmazsa yedekleri alıp formata gidiyorum derken;
Şaşırtıcı şekilde tek tıkla tüm sorunlarımı çözdü.
Windows'da çözülmeyen bir hata, klasör izin problemi, ağ problemi v.s. bir sorununuz varsa mutlaka deneyin: https://www.majorgeeks.com/files/details/tweaking_com_windows_repair.html

Tweaking.com - Windows Repair

Tweaking.com - Windows Repair is an all-in-one repair tool to help fix many known Windows problems, including registry errors and file permissions. Video tutorial available.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uygun fiyatlı Windows 10 ürün anahtarı hala bulunabiliyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

#EDC çantamda ufak değişiklikler yaptım (aslında çok bir şeyi değiştirmedim sadece balisong bıçak ve anti viral mendil ekledim).Ama yinede paylaşasım geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 27
 • Rasko @rasko

  İş çantası mı bu? Değilse durum vahim.

 • Çağdaş Taş @tascagdas

  @nordre evet günlük çantam. laptop tablet taşımam gerekirse bu çantayı askısını gizleyerek büyük çantanın içine atıyorum. tabi büyük çantadada başka alet edevatlar bulunuyor. tipi usb hub gibi (işte çalışırken lazer, yedek li-ion, kumpas, tds metre, hava kalite kontrol cihazı gibi bazen çok gerekli ama genelde çok gereksiz olan seyleride taşıyordum.

 • FlashLight @flashlight

  Kolay gelsin hocam. Leatherman Surge Black ve Victorinox swisschamp bende de var, ancak iyi bir Fener alamadım pek ilgi alanım olmadığı için. Öneriniz olur mu acaba?

  • Çağdaş Taş @tascagdas

   @flashlight nasıl bir aydınlatma profili ve hangi pili kullanıcağınıza bağlı değişir.
   Elfenerleri benim hassas karnım olduğu için 3 tane ile geziyorum genelde. bu çantada ise her daim jetbeam ec26 modelini bulunduruyorum. aut ışıkları olduğu için ve epeyde güçlü oldukları için karanlıkta çantanın yerini hemen bulabiliyorum. kendisi bir emisar d4v2 klonu emisar sadece paypall ile satış yaptığı için alamamıştım orjinalinden.

   banggoodda bulunuyor bu model. almayı düşünürseniz kesinlikle tavsiye ederim fiyatına göre çok iyi. içinde anduril yazılımı var. d4v2'den direk riplenmiş o yüzden biraz ayar istiyor. (ben size anlatırım eğer alırsanız)

   Bunun dışında edc de fw3a var. efsane bir fener oldu. birkaç yıl önce çıktı. tasarlayan grubu direk tanıyorum diyebilirim. dünyadada ilk alan bin kişiden biriyim. bütün fw serisi var bende.

   güçlü ve geniş alanı aydınlatıcak yani flood bir fener istiyorsan fw21 pro
   güçlü ve uzak mesafe olsun diyorsan fw21 x9l
   güçsüz uzak mesafe diyorsan fw21 x1l
   edc flood-orta mesafe diyorsan fw3a
   edc flood-orta biraz daha güçlüsünü istiyorsan fw4a
   edc uzun mesafe diyorsan fw1a
   boyutuna göre aşırı etkileyici minik istiyorsan fwaa
   biraz havalı olsun diyorsan (tavsiye etmiyorum sorunları bol) fw3x
   ışık sıcaklığı değişebilir istiyorsan fw4x

   (tabi bu seçeneklerin yanında paslanmaz titanyum pirinç bakır damaskus makume gibi egzotik metallerdende yapılıyor bu fenerler) fw3s fw3t fw3c fw3b gibi isimlerde görebilirsin.

   ec26'yı almadan önce sürekli fw3a taşırdım yanımda bir sürü özelleştirilebilir parçasıda var. (tailglow turboglow paslanmaz bezel 18350 tüpü 18500 tüpü gibi hepsi var bende 😀 )

   Fenerler konusunda konuşmaya düşkünüm. çenem düştü yine. daha anlatıcak çok şey var 😛

 • Ufkabakan @ufkabakan

  Araçta bagaja konur, kampta yanına alırsın da her gün devamlı yanında taşımak için çok büyük, ağır ve hantal geldi bana. Şunları her daim taşımam için, bu çantadaki eşyalardan bir kaçını her gün bir kaç kez kullanıyor olmam gerek.

  • Çağdaş Taş @tascagdas

   @ufkabakan hergün en azından bir aleti kullanıyorum. gerek yemekhanede verdikleri portakalı kesmek için gerekse ortamda sesli dinlemem gereken bir şey olduğunda kulaklığı çıkararak. yeri geliyor bir arkadaşımın başı ağrıyor ağrı kesici veriyorum.yeri geliyor birinin gömleğinin düğmesi kopuyor çengelli iğne veriyorum. tabikide her gün hepsini kullanmıyorum.

   Benim için cüzdan taşımakla aynı şey bu çantayı taşımak, çok büyük değil. ağır değil diyemem gayet ağır. aracımdada ekipman bulunduruyorum. evdede. kampa giderken özel hardcase çantalarım var onların içine en ince ayrıntıya kadar düşündüğüm şeyleri alıyorum.

Domain değişimine ve herhangi bir yerde reklam yapmamış olmamıza rağmen https://telefonvergim.cf trafik almaya devam ediyor.
Tüm ziyaretçilerimize teşekkürler! 🎉

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar elimde ps2 slim var bunu en ucuz şekilde hdmi ile nasıl bağlarım? Elimde sadece standart ps2 kablosu var görüntüyü bozmadan verebilen f/p hdmi dönüştürücü var mı güzel? Ayrıca ps2'ye çıkmış en iyi futbol, yarış ve diğer her türlü oyunu önersenize yıllar evvel gow ve sa oynadım sürekli başka etkileyici gelen oyun yoktu zaman geçirmelik önerin bir şeyler. Ayrıca slim'e birşeyler yükleyip usb hdd takılabiliyormuş uğraşmaya değer mi? Mod falan yükleyip widescreen yapabiliyormuşuz, emulator yükleyip retro oyunları oynayabiliyormuşuz vs cihazı nasıl olduğu hakkın en ufak bir fikrim yok. Model 75004 5D

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Toplam 38.000 oyun ve 2.400 animasyondan oluşan dev Flash arşivi.
İndirme boyutu: 241GB
Çıkartıldıktan sonraki toplam boyut: 288GB

https://bluemaxima.org/flashpoint/

#Arşiv #Oyun #Animasyon #Flash

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5