Sahibinden sitesinde i3 - 3. nesil laptoplara ciddi ciddi 1500- 2100 TL arası rakamlar görüyorum.
Kenarda duran lenovo laptop'a (i5-3210m-g610m-8GB-240GBSSD) ye ben şimdi en azından 1.500 TL fiyat çekebiliyor muyum ?
piyasa ne olmuş böyle ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 18

Meizu M10 32 Gb (meizu Türkiye Garantili) Fiyatları ve Özellikleri

Meizu M10 32 Gb (meizu Türkiye Garantili) en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.n11.com/urun/hiking-a19-64-gb-duos-hiking-turkiye-garantili-1317381?magaza=akdemirteknoloji&renk=acik-mavi#unf-review

https://www.n11.com/urun/nokia-22-16-gb-nokia-turkiye-garantili-1214313?magaza=telefonpiyasasi

Arkadaşlar Selam,
Anne telefonu arıyorum. fiyatlar uçmuş . sadece watzap instagram ve konusma olacak fakat yine bunları 3 sene felan yapabilecek bir telefon arıyorum. s3 miniyi 2015 ten beri kullanıyordu.

Hiking A19 64 Gb Duos (hiking Türkiye Garantili) Fiyatları ve Özellikleri

Hiking A19 64 Gb Duos (hiking Türkiye Garantili) en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Selam,
E devlet üzerinden yolculuk izni aldık, onaylandı.
Biz şehirden geçerken elimizde bir belge olması gerekiyor değil mi ? Polise ibraz etmemiz gereken bir şey?
SMS onayı geldi fakat e devletten bir belge çıkmasını bekliyordum sadece onayı görebiliyorum.
Bilginiz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • samedl @samedl

  Ben e devletten başvurdum izin çıkmıştı.
  Başvurularımdan detay basıp pdf olarak kaydettim onu gösterdim çogu detaylı bakmıyor sms de yeterli olur büyük ihtimalle

 • Kaos @kaos

  Elinizde bir kagit olsun bence.

 • Nakahella @nakah

  Çok deneyim okudum bununla ilgili, herkes aynı fikirde. İncelemiyorlar, gösterdiğiniz mesajda "selam polis bey ben izinliyim geçiriver beni" yazsa bile okumadığı için geçirir sizi. Onay SMS'i göstermeniz yeterli olur. Yazıcınız varsa bir de ekran görüntüsü alıp çıktı alın daha net olsun kağıdı görür görmez geç derler. 😀

 • qubit @qubit

  İzni mülki amir veriyor size. Başvurunuz ona gidiyor olmalı şu an. Islak imzalı bir kağıt istiyorsanız telefon edin size çıktı versinler. Gidemiyorsanız getirebiliyorlar. Kaymakamlığa danışın. Gerek yok SMS'i göster geç diyebilirler, ama kafanız rahat olur.

Selamlar,
Enpara kullanan arkadaşlar, enpara hesabındaki dövizi finansbank şubelerinden çekebiliyor muyuz?

Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Tunahannn paylaştı.

Bir arkadaşımız için sistem toplayacağım. Ryzen 3600 almayı planlıyorum. Bunun için Gigabyte B450 Auros M modelini düşündüm. Sizce bu anakart nasıl?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,

U....@ hotmail .com adresli microsoft hesabı başka birinin eline geçmiş olabilir. https://account.live.com adresinden kurtarın B002

Yazılı mesaj geldi. Ne yapmam gerekli?

Teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@umtk Bey Selam,
Çeşitli sebeplerden dolayı mi5 prime telefonumu miui 10 sürümünden 9'a düşürmek istiyorum ama güncelleme paketi seçtiğimde "sorry,flash older version is not allowed" hatası aliyorum.
Pek bir şey yapamadım ama bir yerlerde bootloader kilidini açtım. Unlocked olarak görülüyor ama aynı hatayı alıyorum. Yardım eder misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,
Mi5 kullanan/kullanmış olan arkadaşlara bir sorum olacak. Yanılmıyorsam miui 10 önceki sürümlere göre çok daha fazla pil kullanıyor. En azından ben böyle gözlemledim. Ve ayrıca önceki sürümlere göre bazı sorunlarıda var(metrodan cıkınca mobilveriyi açıp kapamak gerekiyor).
Sizce önceki sürümlerden hangisine dönüş yapmalıyım? Yoksa yapmamalı mıyım ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Tunahannn paylaştı.

Selamlar.

PC'deki (windows) videoları İphone'da izlemek için (stream) hangi yöntemi kullanıyorsunuz. VLC Streamer denedim ama kullanışlı değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Emre @emre64

  Nplayer kullanıyorum. Diski ağda paylaşıp ağ üzerinden Nplayer ile hem dosyalara erişiyorum hem de izliyorum. Nplayer iOS'in en iyi oynatıcısı. Oynatamadığı dosya yok gibi bir şey, özellikleri de saymakla bitmez.