TAKE 2 Borderlands 3 Standart Edition PS4 Oyun

TAKE 2 Borderlands 3 Standart Edition PS4 Oyun en uygun fiyatlarla MediaMarkt'ta! TAKE 2 Borderlands 3 Standart Edition PS4 Oyun fiyatı ve özelliklerini incelemek için hemen tıkla, sen de...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.epey.com/kulaklik/snopy-sn-bt155.html ihtiyacı olan varsa tekli Bluetooth kulaklık Amazon'da 23.45 TL.

Snopy SN-BT155 Kulaklık

Snopy SN-BT155 Kulaklık detaylı özelliklerini inceleyin, benzer ürünlerle karşılaştırın, ürün yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.n11.com/urun/hyperx-cloud-alpha-cloud9-edition-hx-hsca-rdee-oyuncu-kulakligi-624531?magaza=zoccoshop
Az biraz indirimde. İhtiyacı olan almayı düşünen varsa kuponla vs. daha ucuza kapatabilir.
#İndirim #Kulaklık

HyperX Cloud Alpha Cloud9 Edition HX-HSCA-RD/EE Oyuncu Kulaklığı Fiyatları...

HyperX Cloud Alpha Cloud9 Edition HX-HSCA-RD/EE Oyuncu Kulaklığı en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://bit.ly/3vxuD3P
https://bit.ly/38PxDio bu tür ses kartları Realtek® ALC887-VD2 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC´inden kaliteli bir ses, mikrofon farkı yaratır mı?(Linkler çok uzun olduğu için kısalttım)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

9. nesil XBOX kolunu PS4'e bağlamanın hiçbir yolu yok mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Bağlarsın. Ammaaaaaaa araya bir aygıt lazım. Gimx miydi neydi öyle usb zımbırtı vardı ama kablolu oluyordu. O yüzden 3. parti firmaların gamepadlerine bakman lazım.

 • Joe @joe

  Pc üzerinden istediğin gamepadi bağlayabilirsin. Remote play olmalı bir de ufak bir program lazım. Herhangi bir gamepadi ps4 olarak tanıtıyor. O şekilde çok rahat oynanıyor sıfır lag diyebilirim. Remote play çözünürlüğü en düşük olarak ayarla. Fpsyi de 30 yap. Ayarladıktan sonra ps4 ekranına dön oynamaya başla. Tetikler analoglar sorunsuz oynanıyor. Denediğim gamepadler ps1, gamesir, no name bir gamepad. Pc burada dönüştğrücü işlevi görüyor sadece. Youtubede de rehber bulursun xbox gamepad on ps4 diye arat.

  • Julien @ducatze

   Aslında yapmak istediğim şey şöyle. Elimde bir adet ds4 ve bir adet xbox gamepad var. İkisini aynı anda ps4 üzerinden kullanmak istiyorum. Street Fighter vs oynayabilmek için. İkisini aynı anda kullanmak mümkün mü? Dediğiniz olayı denedim. XBOX kolu bağlanınca DS4 kendini devredışı bırakıyor.

  • Joe @joe

   @ducatze ikisini de dediğim yöntemle pc üzerinden ps4e tanıtabiliyorsun. 4 gamepade kadar destekliyor. Direkt ps4 üzerinden takman için ek aparat alman lazım. Onlar da çok pahalı.

Yeni gelecek 3060 modellerinin, madencilik için kullanılamayacak olması ikinci el kart piyasasını nasıl etkiler? 5600XT,580,590 madencilik için çok üst fiyatlardan kapış kapış gidiyor. Millet 3060dan umudu kesince ikinci el ekran kartı piyasası daha pahalı hale gelir mi? Piyasa nasıl bir tepki verir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

https://www.playstore.com/kampanya/playstore-flas-indirim-1-subat-2021
9 liraya AC Origins, 18 liraya Far Cry 5, 9 liraya Rainbow Six kaçırmayın.
Bu arada oyunlar uPlay üzerinden alınıyor. Alacakların aklında bulunsun.

Playstore 1 Şubat Flaş İndirimi - Playstore

En popüler PC-MAC oyunlarına ve Free to Play paketlerine Türkiye'nin her noktasından ulaşabilir, internet faturasına 12 ay taksitle sahip olabilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 18

2-3 gün önce Karabük'ten faturası benim adıma olan bir kargo yollanmış. İşin garip tarafı ne ben o sırada bir şeyler aldım. Ne de Karabük'te tanıdığım ettiğim birisi var. Gönderilen kargo ile hiçbir bağlantım yok. Gönderici ve alıcı kısmı benimle uyuşmuyor. Sadece fatura benim adıma kesilmiş. Faturadaki TC, tel no falan hepsi benim bilgilerim ama adres benim adresim değil çünkü kargo ilçeye gönderilmiş. Arayıp konuştum yurtiçi kargoyla. Temsilci de başta olayı anlayamadı, sonrasında büyük ihtimalle sistemsel olarak hata olduğunu, yanlışlıkla benim bilgilerim üzerinden kargoyu oluşturduklarını söyledi. Yani kargo normalde başkası adına gidiyor ama benim adıma alakasız bir fatura kesiliyor. Böyle bir durum da beni çok rahatsız etti. Yani kimin kargoyla ne gönderdiğini bilmiyorum. Neden benim adıma alakasız bir fatura kesiliyor? Adam x şeyini gönderdi, yarın öbür gün bir şey oldu sorumlu ben mi olacağım fatura benim adıma olduğu için? Bu çok büyük bir yanlış değil mi yoksa ben mi büyütüyorum? Hani olacağından değil de ya olursa mantığıyla bakıyorum. Bu ihmal, yarın öbür gün kapıma böyle aynen kardeşim aras kargo diye polisleri dikme ihtimali taşımıyor mu? Yurtiçine dava açmayı düşünmedim değil aslında 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Modeme gelen hızı kısıtlamak mümkün mü? SNR değerim 8-8.5 arasında bazen 7ye falan düşüyordu. Hızımı 70-75 civarına düşürürsem 10-12 civarını görebilirim diye düşünüyorum. Ama modemden nasıl yapılacağını bilmiyorum. Tenda V1200 modem kullanıyorum modeme 80 geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap