Merhaba, bu satıcıdan iPad Air 4. nesil almayı düşünüyorum. Lakin satıcı pek güven vermedi. Yarın öbür gün bir sıkıntı yaşadığımda, böyle bir satıcıdan aldığım için sıkıntı yaşar mıyım? Yoksa biraz daha para ekleyip daha güvenilir bir yerden mi almalıyım? Apple ürünlerine yabancıyım. Teşekkürler.
http://www.trendyol.com/apple/ipad-air-4-nesil-10-9-64-gb-wifi-tablet-myfp2tu-a-rose-gold-p-59118919

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Merhaba, yaklaşık 3 ay sonra eğitim amaçlı yurt dışında olacağım. Orada çoğunlukla not almak ve dizi, film gibi şeyler için de kullanacağım bir cihaz arıyorum. Oyun oynamayacağım. Sadece yukarıda belirttiğim işleri yapmak için kullanacağım. İnternette genellikle öğrenciler için 8. nesil iPad önerilmiş 8. nesil iPad mi almalıyım yoksa 4-5 bin lira(bütçem) civarında bir laptop mu? Devamlı yanımda olması gerekiyor. Okulda sıkça kullanacağım. Bu durumlar göz önüne alındığında, öğrenci işleri için iPad yeterli olur mu? iPad kullananlar veya bilgisi olanlar aydınlatırsa çok sevinirim. İyi günler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TAKE 2 Borderlands 3 Standart Edition PS4 Oyun

TAKE 2 Borderlands 3 Standart Edition PS4 Oyun en uygun fiyatlarla MediaMarkt'ta! TAKE 2 Borderlands 3 Standart Edition PS4 Oyun fiyatı ve özelliklerini incelemek için hemen tıkla, sen de...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.epey.com/kulaklik/snopy-sn-bt155.html ihtiyacı olan varsa tekli Bluetooth kulaklık Amazon'da 23.45 TL.

Snopy SN-BT155 Kulaklık

Snopy SN-BT155 Kulaklık detaylı özelliklerini inceleyin, benzer ürünlerle karşılaştırın, ürün yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.n11.com/urun/hyperx-cloud-alpha-cloud9-edition-hx-hsca-rdee-oyuncu-kulakligi-624531?magaza=zoccoshop
Az biraz indirimde. İhtiyacı olan almayı düşünen varsa kuponla vs. daha ucuza kapatabilir.
#İndirim #Kulaklık

HyperX Cloud Alpha Cloud9 Edition HX-HSCA-RD/EE Oyuncu Kulaklığı Fiyatları...

HyperX Cloud Alpha Cloud9 Edition HX-HSCA-RD/EE Oyuncu Kulaklığı en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://bit.ly/3vxuD3P
https://bit.ly/38PxDio bu tür ses kartları Realtek® ALC887-VD2 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC´inden kaliteli bir ses, mikrofon farkı yaratır mı?(Linkler çok uzun olduğu için kısalttım)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

9. nesil XBOX kolunu PS4'e bağlamanın hiçbir yolu yok mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • 4ever @joe

  Pc üzerinden istediğin gamepadi bağlayabilirsin. Remote play olmalı bir de ufak bir program lazım. Herhangi bir gamepadi ps4 olarak tanıtıyor. O şekilde çok rahat oynanıyor sıfır lag diyebilirim. Remote play çözünürlüğü en düşük olarak ayarla. Fpsyi de 30 yap. Ayarladıktan sonra ps4 ekranına dön oynamaya başla. Tetikler analoglar sorunsuz oynanıyor. Denediğim gamepadler ps1, gamesir, no name bir gamepad. Pc burada dönüştğrücü işlevi görüyor sadece. Youtubede de rehber bulursun xbox gamepad on ps4 diye arat.

  • Julien @ducatze

   Aslında yapmak istediğim şey şöyle. Elimde bir adet ds4 ve bir adet xbox gamepad var. İkisini aynı anda ps4 üzerinden kullanmak istiyorum. Street Fighter vs oynayabilmek için. İkisini aynı anda kullanmak mümkün mü? Dediğiniz olayı denedim. XBOX kolu bağlanınca DS4 kendini devredışı bırakıyor.

  • 4ever @joe

   @ducatze ikisini de dediğim yöntemle pc üzerinden ps4e tanıtabiliyorsun. 4 gamepade kadar destekliyor. Direkt ps4 üzerinden takman için ek aparat alman lazım. Onlar da çok pahalı.

Yeni gelecek 3060 modellerinin, madencilik için kullanılamayacak olması ikinci el kart piyasasını nasıl etkiler? 5600XT,580,590 madencilik için çok üst fiyatlardan kapış kapış gidiyor. Millet 3060dan umudu kesince ikinci el ekran kartı piyasası daha pahalı hale gelir mi? Piyasa nasıl bir tepki verir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15