https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-evo-plus-128gb-microsd-hafiza-karti-mb-mc128ga-tr_pdp_582984466
Bu hafıza kartında bu hızların çıkma sebebi kart okuyucusu olabilir mi? Yoksa sahtesine mi denk geldik?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İngilizce bir kelimeyi üstten kesme işareti ile ayırdığımız zaman gelecek ek Türkçe okunuşa göre mi olmalıdır yoksa İngilizce okunuşuna göre mi? Mesela "driver'ları(dırayvır'ları) mı yoksa "driver'leri(diriver'leri) mi? Özellikle böyle teknoloji markalarında veya terimlerinde sık sık farklı şekilde kullanımlarını görüyorum. Net bir cevabı var mı acaba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

Çok fazla overclock tecrübesi olmayan birisi olarak soruyorum. R5 1600 AF işlemcimi 4.00Ghz'de 1.3V ile şu anlık sorunsuz stabil olarak kullanıyorum. Lakin işlemcim sürekli 4.00Ghz olarak çalışıyor. Boş veya oyun ayırmaksızın hep full tempo. Boşta bu hızlarda çalışmasını pek gerekli bulmuyorum. Bu işin bir çözümü var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Araç kamerasında kullanmak için sahte çıkması vs gibi işlerle uğraşmadan hangi 64GB hafıza kartı nereden alınmalıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
BeğenFavori PaylaşYorum yap

COD Warzone'da yaşadığım packet loss sorunundan sonra Nat Type Open yaparsam belki düzelir diye bu işe giriştim. 2-3 gün önce modem arayüzünden port açtım. Belirlenen UDP-TCP değerlerini girdim. DMZ ve uPNP kısmını hallettim. Güvenlik duvarından aynı şekilde kaydettim. Ağ ayarları üzerinden ipv4 kısmına ipconfig ile gösterilen değerleri yazdım. Nat type open oldu. Tam sorun çözüldü sanırım derken ertesi gün modem kapanıp açılınca tak ip 192.168.1.5 olan ip adresi 192.168.1.9 olarak değişti. Yaptığım bütün ayarlar boşa gitti. Modem her kapanıp açıldığında ip adresi değiştiği için benim eski ip üzerinden açtığım portların bir anlamı kalmadı. Bu ip adresinin sürekli değişmemesi için tek çözüm servis sağlayıcısından statik ip hizmeti almak mıdır? Yoksa bu sanal sunucular için başka çözümü var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

Müzik dinlemek için 400-500 lira bandında hangi tws kulaklıklar alınabilir? Bim 500 liraya Jabra 65T. A101 450 liraya Samsung buds satıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Bu ayarladığım önceliği nasıl kaydedebilirim? Uygulamaya her girdiğimde aynı şeyi yapmak istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap