Heralde Rockstar bir daha GTA çıkartmayacağım dese hiç kimse sesini çıkartmayacak 😀 Bu ne GTA sevdasıymış arkadaş, oyun ilk çıktığında PS3 için almıştım yıl 2013. 3-4 ay kadar güzelce oynadım ve defteri kapattım. Şuan PS5 gelmek üzere hala aynı oyun konuşuluyor 😀 Hayır oyunu sevenlerin hala oynamasını geçtim 7 senelik oyunu daha yeni deneyimleyecek insanların oluşu da garip. 7 senedir, bir fırsatını bulup da oynamamış isen bırak oynama zaten. Bir salın artık da oyunu ilk çıktığında alıp oynamış yeni oyunu bekleyen benim gibiler için GTA VI gelsin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12
 • Ota @otakaraha

  7 sene içinde büyüyen bir nesil var. Hep bu durum gözardı ediliyor. Half-life 2'yi çıkışından 6 sene sonra oynadım. Halen yeni deneyimleyecek oyuncular da var. Belki de video oyunlara yeni ilgi duymaya başlamış bir insan da olabilir bu. Şu anda en son çıkan Gta da Gta 5.
  7 sene geçti halen oynamadıysa oynamasın açıklaması bence mantıklı değil. Bu olay her zaman olacak.

 • YasinC @yasinc

  Çoğu olumsuz yanı adı sayesinde görmezden geliniyor. Bana göre GTA V çokta şaşalı bir oyun değil. GTA SAN bile daha detaylı bazı konularda. GTA V'in haritası küçük, senaryo bittikten sonra online sevmeyen adam için oyun bitiyor. Haritada yapacak şeyler kısıtlı maalesef. GTA online kısmına daha çok önem verdiler gibi geliyor bana.

 • Guapo @guapo

  İyi de bu açık dünya oyunu. Oyunu bitirdim deyince bitmiyor ki. Bende GTA 4 kurulu hala. Sistemim güncel olduğundan GTA 5'i daha rahat oynatıyor ama ben Liberty City seviyorum. İki dolaşıyorum , taksicilik yapıyorum vs.

  GTA 5 kuruluyken de redux mod yapmıştım , arabaları modlamıştım. Realistic kafasında takılıyordum.

  GTA 4 zamanında sistemim yoktu be dediğin gibi internet kafede save dosyalarını buluta kaydederek bitirmiştim ama hala da kurulu bilgisayarımda.

  Daş gibi oyun işte ;

 • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

  Oyunlari ciktigi gibi oynamamak da suc oldu. Peki...

Hiç takip etmiyorum ama şeyi merak ettim, "O Ses"(The Voice) yarışmalarına kendi söz ve müziği ile katılan biri çıktı mı, çıktı ise başarılı olan var mı acaba? (ya da izin veriliyor mu?)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoloji ve Bilim notlarının bugünkü bölümünü izlemeye başladım, 1 dk. sonra ekrana kocaman "Bu videoyu izlemek için ödeme yapmak gerekiyor." uyarısı çıktı. Halbuki TS abonelik servisine geçtiğinden beri kısa dönemlerde ara versem de hep abone oldum, Youtube'da da Katıl TS Plus abonesiyim. Videoları kısıtlama olmadan izleyebilmek için daha ne kadar ödeme yapmam gerekiyor acaba?

Edit: Sıkıntı geçmiş görünüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Öylesine sahibinden'de araba fiyatlarına bakıyordum. Mesela 2017-2018 BMW 1 serisi 2. el araçlar(35-40 bin km'de ve temiz) genelde 210-220 bin bandında yazılmışlar. BMW'nin kendi fiyat listesine bakayım dedim, sıfır 1 serisi 289 bin tl'den başlıyor. 3 senelik ve az da olsa km'si olan bir araç nasıl olur da sıfır araçtan ancak 70 bin tl ucuz olabilir?
Daha önce burada bir yerde bunun nedeni hakkında bir şey okumuştum sanki, hatta yazan kişi bir çok 2. el aracın sıfır araçlardan daha pahalıya satıldığını yazmıştı sanırsam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Merhaba bir şey sormak istiyorum, TR'de Youtube gelirleri düşük bildiğiniz üzere. Peki benim Türkiye'de yaşamama rağmen US hesabı üzerinden işimi yapmamı engelleyen nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
Onur Eryilmaz paylaştı.

---------------ÇEKİLİŞ-----------------
Merhabalar,
Elimde fazladan Windows 10 keyi var, ben de ihtiyacım olmadığı için burdan çekilişle vermeye karar verdim. Yakın zamanda yine benzer çekilişler yapmaya da devam edeceğim bir sorun çıkmadığı takdirde.
Umarım ihtiyacı olan bir arkadaşımıza çıkar.
🚀ŞARTLAR:
🎈 Durumu beğenip, paylaşmak ve yorum olarak "katılıyorum" yazmak.
💖 Son Katılım Tarihi: 09.05.2020 23:59
Kazanan kişi çekiliş sonrası açıklanacaktır. Herkese iyi şanslar!
#temphayratı #TempHediyesi #ÇekilişVar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 51

Merhaba, Samsung Galaxy A51 alınır mı? Eğer çinli telefonlar düşünülmüyor ise.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Murat Gamsız traş makinesi inceledi, incelediği makine stoklarda kalmamış. :/

BeğenFavori PaylaşYorum yap