Merhaba, type-c usb kablosu alacağım ama en ucuzunu alıp geçmemin bir sakıncası olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar,

Bozuk bir SSD, anakart'ı bozabilir mi? Arkadaşımın PC'sinde ekrana görüntü gelmiyordu. Ram'leri tek tek denedim, üzerine bozuk olmadığına emin olduğum ram'leri de taktım fakat görüntü alamadım. Ekran kartı'nı da çıkarttım, yine sonuç yok. SSD'de mi sorun var acaba diye o PC'deki SSD'yi sağlam bilgisayara bağladım ve o da ne artık sağlam olan bilgisayardan da görüntü alamamaya başladım(PC'nin asıl sağlam SSD'sini geri bağlamama rağmen).

Şimdi bu sorunu nasıl çözeceğim bilemiyorum. Böyle bir şey başına gelen var mıdır? (Not: BIOS'u sıfırlamayı da denedim)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, arkadaşımın PC'si muhtemelen ram'lerden kaynaklı olduğunu düşündüğüm mavi ekran veriyor. Ram'lerde sorun olup olmadığını anlamak için yapılabilen bir test var mıdır acaba?(Yazılımsal bir test)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Merhabalar,
Domain transferi sürecinde taşınacak domain'e bağlı web sitesi ve mail adresi kullanılabilir mi, yoksa transfer gerçekleşene kadar kapalı mı kalıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, şirkette bulunan bilgisayarlardan bir tanesi açıldıktan bir süre sonra ağ problemleri yaşıyor(internete bağlanmada yavaşlık ve ağda bulunan dosyaları açmakta yavaşlık).
Bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor. Bu neden olur acaba, ve çözümü nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, bu DLSR fotoğraf makinalarının altında bulunan ve tripod aparatına bağlanacak olan vida kısmı için vidayı nereden bulabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@alinux Merhaba hocam, siz web sitesi yapımı ile mi uğraşıyordunuz? Sanki aklımda böyle bir şey kalmış 🙂 Eğer öyle ise sormak istediğim bir kaç sorum var bir web sitesi yapımı ile alakalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, mikrofonu iyi olan ve kablolu bir kulak içi kulaklık bakıyorum. Ses kalitesinden daha çok mikrofonun sesi iyi iletmesi daha önemli. 150TL'ye kadar çıkabilirim.
Kullanıp memnun kaldığınız ya da duyduğunuz bir kulaklık var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap