📺 Aynı anda 9 ya da 16 haber kanalının canlı yayını izleyebileceğiniz, özelleştirilebilir multitv uygulaması. Özellikle önemli olaylar olduğunda kanallar arasında dolaşmak yerine kullanılabilir. İstenen farklı YouTube canlı yayınlarının da linkleri eklenebilir.

👉 https://lab.mertskaplan.com/multitv/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1 yıl filan sonra çok güzel birşeyin haberini verebilirim...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

Oldlar pozu hatırladı bile. 😀 #TozluSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

@behzat @gurkan-atilgan @achfighter @ganiemre @omerf97 @ozmo @erdincb
Arkadaşlar CS 1.6 için sunucuyu kurdum TeknoSeyir şeklinde aratarak ulaşabilirsiniz sunucu listesinde.
ip adresi 18.159.109.194
sunucu frankfurtta fakat şuan mod vs. yüklemedim varsa istediğiniz özelleştirmeler ve haritalar yazın ekleyeyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dünkü #SilentHill yayınının özeti:

#silenthill2 Remake: Daha önce de söylediğim gibi hiç umudum yok. Bloober, her ne kadar korku üsluplarını ve yaptıkları işleri sevsem de, SH2'deki hissi yakalayabilecek ve bunu bir adım öteye taşıyabilecek seviyede bir stüdyo kesinlikle değil. Masahiro Ito ve Akira Yamaoka'nın da Bloober'ı bir üst seviyeye taşımaya yeteceğini düşünmüyorum. Konami, RE2 Remake'i çok kıskanmış belli. Ama Silent Hill 2, yeniden yapıma ihtiyaç duymayan bir klasik. Yeniden yapılacaksa da daha yetkin ellerde hayat bulması gerekirdi.

Seriyle bu oyunla tanışacak gençler için üzülüyorum. Vasattan hallice bir şey oynayacaklar.

#SilentHillTownfall: Stories Untold ve Observation gibi harika iki oyun yapmış No Code, kesinlikle ufak çaplı bir Silent Hill oyunu için uygun isim. Bloober kadar tanınmıyor olsalar da en azından onlar gibi boylarından büyük bir işe kalkışmamışlar. Bu adamlar çok yetenekli. Bloober'dan daha yetenekliler. Seriye farklı tarzda bir dokunuş katabilirler.

#SilentHillf : Beklenen ana oyun. 1960'lar Japonya'sında geçecek. Ana seriye nasıl bağlayacaklar çok merak ediyorum. Oyunun hikayesini, psikolojik korku türünde muazzam visual novel öyküleri yazan Ryukishi07 kaleme alıyor. Başlı başına heyecan verici bir şey bu. Yayındaki en heyecan verici duyuru buydu bence. Umarım çok beklemeyiz. Tek korkum; oyunu geliştiren Hong Kong'lu Neobards'ın remaster'lar ve bazı oyunların yeni nesil versiyonları dışında henüz kayda değer bir şey yapmamış olması (ki bence bunlar da kayda değer işler sayılmazlar).

#ReturntoSilentHill : Yeni filmin geldiğini biliyorduk. Filmin başında ilk filmin yönetmeni Christophe Gans var- ki geçen gündemlerden birinde konuşmuştuk. Film, ikinci oyunun uyarlaması olacakmış. Açıkçası remake pespayeliğine kıyasla bundan daha çok umudum var. İlk Silent Hill filmi, çok fazla eksiği olsa da yapılmış en eli yüzü düzgün oyun uyarlaması filmdi bence. SH2'de işler daha zor. Çok daha fazla tema, çok daha derin bir öykü ve onca psikolojik bagajı 100-120 dakikaya sığdırmaları gerekiyor. Zor iş; ama başarırlarsa bir klasik izleriz. Başaramazlarsa da her şekilde SH2'nin yeniden yapım oyununa tercih ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir süredir üzerinde çalıştığım uygulamam bugün itibariyle AppStore'da yayınlandı. Uygulama Almanca isimleri artikelleri ile birlikte öğretmeyi hedefliyor. Uygulamayı inceleyip AppStore üzerinden olumlu ya da olumsuz geri dönüşlerinizi benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.

https://apps.apple.com/tr/app/der-die-das-articles-fun-way/id1638822068

#iOS #almanca #MobilUygulama #Apple

‎Der Die Das - Articles Fun Way

‎Der Die Das - Articles fun way has creative gameplay so it aims to improve your vocabulary knowledge without boring you. In each round, a random card drops down from the top and you need to swipe...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoloji ve Bilim Notları'nı izleyenler hatırlayacaktır. Birkaç ay önce Astronot olmak için TUA başvuru açmıştı ve ben de gereken şartları sağlıyordum. Elime mi yapışır göndereyim evrakları diyerekten başvurdum. Tabi ki bir beklentim yoktu ama süreci merak ediyordum açıkçası. Az önce aşağıdaki gibi bir cevap geldi.

Uzay kariyerim başlayamadan bitti. 😂 Sağlık olsun artık gelecek görevlere bakacağız. 🚀

Sayın HAMDİ KELLECİOĞLU,

Ülkemizin insanlı ilk uzay görevine göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Başvurunuzun olumsuz değerlendirildiğini üzülerek bildiririz.

Bu tarihi görev kapsamında yapmış olduğunuz uzay yolcusu başvurunuz için düzenlenmiş belgeyi ekte bilgilerinize sunarız.

Sürece katıldığınız için teşekkür eder, başarılı bir kariyer dileriz.

Saygılarımızla,

Türk Uzay Yolcusu ve Bilim Misyonu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11