Just Dance çok iyiymiş ya. Sadece 2 şarkıda sanki kilometrelerce koşmuşum gibi terletti. Benim gibi spor yapmaya üşenenler için birebir gerçekten. Oyunu satın almadan denemek için şu adresi kullanabilirsiniz. Telefona uygulamasını indirmeniz ve pc ile aynı ağa bağlı olmanız yeterli. Telefonu kontrolcü olarak kullanıyor. Tabi telefonun elden uçma olasılığı var dikkat edin 😀 Ben eski telefonu kullandım ne olur ne olmaz diye 😀 https://justdancenow.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

PC'de Just Dance'i deneyen var mı? Telefonu eşleştirip kontrolcü olarak kullanmak gerekiyormuş anladığım kadarıyla. O zaman telefonu elde tutmak gerekiyor heralde sürekli. Telefonu yanlışlıkla fırlatmak çok olası gibi geldi 😀 Bir de niye PC'de sadece 2017 olanı var merak ettim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

NIKON Online fotograf ve video kurslari

Nikon firmasi evde vakit gecirecekleri de dusunuo, giris seviyesinden baslayarak daha gelismis kullanicilara dogru devam edecek bir dizi online kursu ucretsiz olarak yayinladi.

https://www.nikonevents.com/us/live/nikon-school-online/

Nikon School Online - Free online courses for April

Stream all of Nikon School Online's courses for free the entire month of April. Let's make the most of this time.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@leventp Twitter da paylaşmış bende buradan bilgilendireyim. #mimari #mimarlık

https://twitter.com/atkoksal/status/1238698627029037056

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Sinema
"the art of racing in the rain"
izleyin anacım... muhteşem bi film olmuş...
sıra kitabını okumakta
"Kendimi hep insan gibi hissetmiştim. Beni diğer köpeklerden farklı kılan bir şeylerin olduğunu biliyordum. Evet, köpek olarak yaratılmıştım ama bu sadece bir kabuktu. Önemli olan içinde ne barındığıydı. Ruh. Ve benim ruhum uzun zamandır insandı."

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çoklu monitörlerin parlaklığını ayarlamak için fiziksel butonları kullanmak istemezseniz böyle ufak ve kullanışlı bir uygulama var.
https://www.microsoft.com/store/apps/9nw33j738bl0
https://github.com/emoacht/Monitorian

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şimdiye kadar oynadığım en uzun soluklu şehir kurma türündeki oyun Anno 2205. Bunun için tüm ek paketleri almak gerekiyor ama hakkını veriyorlar doğruya doğru. Bulunduğunuz Continental sektördeki her şeyi yapıyorsunuz "ee bitti buradaki yapılacak şeyler" diyorsunuz, Arctic bir sektör açılıyor. Ama bu sektör tamamen farklı. Binaları, yapılaşma şekli, dinamikleri... Çok soğuk olduğu için evleri ısı yayan fabrikaların yanına yapmanız gerekiyor. Ondan sonra ay(uydu olan ay 😀 ) açılıyor, yine tamamen farklı binalar, farklı kaynaklar ve farklı dinamikler. Sonra bir uzay üssü açılıyor, o baştan aşağı farklı ve bir teknoloji ağacı açıyor. Buradaki araştırmalar karasal sektörlere etki ediyor. Ondan sonra Tundra açılıyor yine her şey tamamen farklı. Ve bu sektörlerin hepsi arasında bağlantı kurmak gerekiyor. Her sektörde başka bir sektörden kaynaklar ve ürünler gerekiyor. Uzay üssünde araştırma yapmak için karasal sektörlerden astronot yetiştirip yollamanız gerekiyor. Her sektörün kendine özel bir görev serisi, sektör projesi oluyor ve bunları bitirince özel bonuslar alıyorsunuz. Savaş olan dış sektörlerde gemilerle savaş yapmak gerekiyor. Bunların üzerine, rakip şirketlerden satın alabileceğiniz sektörler var ki 30 saatlik oynanışın sonunda daha o aşamaya bile gelemedim.

Kısaca oyunda yapılacak farklı şeyler bitmiyor. Beni bu oyuna bağlayan da bu çeşitlilik oldu. Genelde bu tip oyunlarda 20-30 saatin sonunda yapılacak her şey biter, bir tek şehri genişletmeye uğraşırsınız. Anno 2205 bu döngüyü tamamen kırmış. Diğer Anno oyunlarında dahi bu kadar çeşitlilik yoktu sanırım.

Grafiksel anlamda da inanılmaz. (Fotoğraflarda niyeyse biraz blurlu gibi çıkmış öyle değil normalde)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Bu sorunu çözemedim hala windows son güncellemeden sonra 5 10dkda bir locking.. yazıp kilitleniyor. bildiğiniz bir çözümü var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap