Şokta satılan rampage koltuktan aldım. Ama resimdeki yer kendi kendine ayrıldı. Bi türlü kapanmıyor. Daha dün aldık bugün ayrıldı. Çıkarıp takınca çıt diye kapanıyor ama içeri girmiyor. Bunun kolay yolu var mı? Deriyi yırtacam yoksa. 😅

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#iphone11 den #iphone12 pro ya geçen biri pil ömrü olarak nasıl etkilenir? 11 kullanıyorum ve memnunum pil performansı olarak. Fakat biraz daha küçük olması ve ekran kalitesi daha iyi olması nedeniyle 12 proya geçmeyi düşünüyorum. Kafamdaki soru pil performansı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3 bin lira altına alınabilecek en iyi televizyon bu mudur? Kullanıcı yorumları falan gayet güzel. Bilemedim. 🙂

https://www.epey.com/televizyon/samsung-40t5300.html

Samsung 40T5300 (UE40T5300AU) Televizyon

Samsung 40T5300 Full HD (FHD) TV UE40T5300AU detaylı özelliklerini inceleyin, benzer ürünlerle karşılaştırın, ürün yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kampanyalı aylık #beınconnect paketi var mı? Daha önce kullanmadım. İnternet hızım 50 civarı. Smart tvden izleyeceğim. Özellikle derbi zamanı kasma donma yaşar mıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Sadece video izleme amacıyla #tablet hediye alacağım. İpadler güzel ama bi tık pahalı. Ne önerirsiniz? Aradığım özellikler:

Bütçem 2 bine kadar. Ne kadar az olursa daha iyi. 🙂

1- Görüntü kalitesi
2- Ses kalitesi ve yüksekliği
3- Batarya ömrü

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Buzdolabı çalışma mantığı nasıldır? İndesit marka bi buzdolabı aldım ikinci el. Uzun süre çalışıyor. 5-6 saat belki daha fazla. Uzun süre de çalışmıyor. Çalıştığı süre kadar duryor neredeyse. Genel olarak soğutmasında bir sıkıntı yok. Ama garip geldi bana. Ayrıca kış olduğu için minumum değerlerde kullanıyorum buzluk ve buzdolabı kısmını. Aldığım adam maksimum değerde uzun süre kullanırsan bir iki gün motoru yakarsın vs dedi. Bana saçma geldi. Nette doğru dürüst bir bilgi de bulamadım. Merak ettim açıkçası. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13
 • ad33p @ad33p

  Düşük seyiyeye aldığınız için o dereceye getirmesi, hava koşullları da düşünülürse, daha kolay olduğu için, o dereceye getirip duruyordur. Tekrar ısınana kadar da çalışmıyordur. Bir iki derece ya da ayar nasılsa artık arttırıp bakabilirsiniz. Daha sık çalışmaya başlayacaktır.

 • Ronnie James Dio @ronniejamesdio

  basınç altında soğuyan gazlar vardır. buzdolabında da bu gazlardan ve onları sıkıştırıp basınç yaratan kompresör var. mantık bu.

 • Erdinç B. @erdincb

  Statikse uzun süre çalışır uzun süre durur. Hava üflemeli (no frost) ise daha kısa süre çalışır daha kısa süre dinlenir. Buzu kırmak için arada bir ısıtıcı çalıştırır çat çut buz kırılma sesi duyarsın.

 • teknosevir @teknosevir

  Nette ne konuda düzgün bilgi bulamadığınızı anlamadım ama buzdolabı çalışma prensibi oldukça basit ve internette çok fazla bilgi var bu konuda, çeşit çeşit seviyelerde.
  Uzun süre çalışmasının bir sürü sebebi olabilir, benim aklıma gelenler;

  ısıl yalıtım: dolap ısıya maruz kalıyordur ya da soğuttuğu havayı muhafaza edemiyordur.

  motor/kompresör: düşük verimlidir, çok çalışması gerekir

  gaz/soğutucu akışkan: türü ya da miktarı yanlış seçilmiş olabilir.

  termostat kalibrasyonu: belki de sadece sıcaklığı yanlış ölçüyordur

  not: buzdolabı tamiri yapan daha iyi bilir konuyu ben düz kullanıcı olarak teorik bilgi ile attım tuttum. Soğutuşundan memnunsanız elektrik tüketimini hesaplayın(sitede böyle bi ileti vardı) ondan da memnunsanız sorun yok demektir. Güle güle kullan

#iphone11 ile resim ya da video çekerken yeşil nokta veya yeşil şerit çıkıyor arada. Bunun nedeni ne olabilir? Kamera ayarlarından dolayı mı böyle yoksa sorun mu var? Cihaz daha 4 aylık falan. Her zaman da olmuyor. Örnek olarak şu resimdeki gibi yeşil nokta oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 29

Iphone 11 için hızlı şarj cihazı alacağım. Kendi sitesinde fiyat kabloyla beraber çok yüksek tutuyor.https://www.hepsiburada.com/apple-18w-usb-c-guc-adaptoru-mu7v2tu-a-apple-usb-c-lightning-kablosu-1-m-mqgj2zm-a-pm-HB00000UPCGO bunu alsam orijinal mıdır? Satıcı hepsiburada ama kafam karıştı. Birçok yerde daha ucuza da satılıyor. 😃

Apple 18W USB-C Güç Adaptörü - MU7V2TU/A + Apple USB-C - Fiyatı

Apple 18W USB-C Güç Adaptörü - MU7V2TU/A + Apple USB-C - en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#iphone11 için kılıf ve ekran koruyucu arıyorum. Ekran koruyucu için bir videoda görmüştüm kalıp gibi oturtup sonra çekiyordu arkadaş. Çok düzgün yapışıyordu. Ama link falan bırakmamış. O tarz bir şey kullanan var mı? Kılıf için de telefonu kalınlaştırmadan ve ağırlaştırmadan koruyan şeffaf olmayan bir ürün bakıyorum. Önerilere açığım. ☺

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. #AppleAirPods tarzı önerebileceğiniz kablosuz kulaklık var mı? Slikonlu olan kulak içi kulaklıklar hem kulağımda durmuyor hem de rahat edemiyorum. 😀 #airpods da çok pahalı. 300 lira civarına ne alınabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap