PocoX6Pro almaktan vazgeçip s23FE aldım. Mağazadan incelediğimde çok hoşuma girmedi açıkçası. Saat kampanyası da varmış. S23FE 8/256 ve watchclassic6 26500'e denk geldi.

2 nedenle samsung aldım. Bir daha kaliteli izlenim verdi bir de ikinci el de satmak benim için önemli. Ayrıca pil olarak poco için çok iyi değil dediler. Umarım bunun pili iyidir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • ozturka @ozturka

    Bildiğim kadarıyla iyi değil, en kotu satarsın

  • Orcun @orcun

    Valla poco moko yalan, yalan dolan cihaz. Bir dengesi yok o cihazın. CPU var eyvallah ram var okey tamam iyi hoş e gerisi ? ip68 yok. Kablosuz şarj yok. Usb portu 3.1 değil 2.0 o porttan bir bok yapamıyor, dex gibi birşey zaten yok. Kameraya gelelim içinde omnivision'un 2020 model bir ana sensörü var. Ya hay ben sizin gelmişinizi geçmişinizi dedirtiyor. Yetmiyor 2. ve 3. sensörü de çöp. Ultra geniş açı dediği de gene aynı bokun boku sensörü var. Birtane uyduruktan kamera olsun diye konmuş 2 mplik bebelere balon tadında pislik bir msn zamanından kalma a4 tech webcam sensörü de var. 😀 Ya neresinden tutarsan tut rezillik. S23 fe böyle değil ana kamerası gn3 sensörü s24 pluslarda olan zfold 5 lerde olan bir sensör harbi amiral gemi sensörü. 2. ultra geniş açı olan 13 mp sensörü de güzel 3. de fena değil. yani içindeki donanımlar nispeten dengeli konulmuş. Cpu abanalım işte gerisi çöp koyalım tadında bir telefon cihaz değil sonuçta. Ha satmaya gelirsek evet pokoya göre daha hızlı ve kolay gideceği kesin.

  • KirbiT @kirbit

    Arkadaşım dün Vatan bilgisayar'dan 23fe 256 gb aldı. 22 bin lira + 2 bin lira saat