Aliexpress fiyat takibi için AliTools diye bir program buldum. Hem fiyat geçmişini görebiliyorsunuz hemde fiyatta indirim olunca bildirme özelliği var. Aliexpressin yanında gearbest gibi 3-5 çinli site daha var. Belki işinize yarar:

AliTools - Google Play'de Uygulamalar

Aşağıdaki bilgileri almak için AliTools'u yükleyin: - fiyat geçmişi — pahalı ürünlerden uzak durun - satıcı güven seviyesi — sadece güvenilir satıcılardan alışveriş yapın -...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlker Canikligil I İz Bırakanlar #8

Socrates Dergi Genel Yayın Yönetmeni Caner Eler, Socrates Stüdyo'nun Samsung Galaxy Note9 sponsorluğundaki yeni video serisinde, her hafta hayata iz bırakan ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Burda biri paylaşmıştı bunu internet bulma imkanımız var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu filmi Bülent Yalçin tavsiyesi ile izledim. Bu güne kadar izlediklerinizi unutun. Şiddete hazırsanız Mutlaka izleyiniz. Adamların film sektörü aşmış...:=)))

https://youtu.be/kTUvEyc33tI

The Night Comes for Us | Best Fight Scene | Netflix movie 2018 [FHD]

✖✖Best fight scene ever ✖✖ ►►►►Best action flick since The Raid Movies►►►► #TheNightComesforUs #action #netflix ►►Ito (Joe Taslim), a gangland enforcer, caug...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Ezcool E14 notebook Windows 10 X64 Sürücüleri/Driver

 

Geçen hafta bir arkadaşım format atılması için getirdiği notebook windows 10 kurdum sıra sürücü kurmaya geldi. Sitesine baktım notebook'tan eser yok. Destek bölümü diye forum sayfasına yönlendiriyor yine orada da notebook'tan eser yok. Müşteri hizmetlerini aradım adam bilgisayarı bize gönderin veya hafta içi siteye eklenecek onu bekleyin dedi.Neyse bir hafta bekledim eklenmemiş. Onlardan hayır yok benzer işlemcili bilgisayarlardan deneyerek sürücüleri buldum.

Belki bir arkadaşa yararı olur diye sürücüleri ekliyorum.

Yüklerken Aygıt yöneticisinden sarı ünlem olan donanıma sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir tıklayıp sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara tıklayıp "#Ezcool E14 Win10 X64 Driver"  klasörünü seçip ileri tıklayıp yüklüyoruz. Her donanımı böyle tek tek yüklüyoruz. Wifi aktif olunca bir ağa bağlanıp kalan sürücüleri #windows update üzerinden otomatik yükleniyoruz.


Bu sürücüler İntel Atom Z8350 işlemcili model için geçerlidir.


Sürücüleri indirme linkleri

Wetransfer

Alternatif Mediafire

Alternatif Dosya.co


Virüs Total bağlantısı.

 


#ezcool #teknoyardim #driver #windows10 #intelatom

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • alper212 @alper212

    Öncelikle laptop sahipleri için yaptığınız şey büyük nimet. Ancak niye Türk firmasından alışveriş yapmadığımın kanıtı olabilir.

    2012 yılında aldığım MSI 970A-G46 anakartın driverlarını hala MSI'ın kendi sitesinden indirip kullanabiliyorum. Yazık cidden.

Termal macunu sürme şekline hayran kaldım güzel işçilik 😀
https://youtu.be/dIEaUmwdano?t=546

9900K、2080Tiでパソコン初自作

pc自作に挑戦しました。 主なパーツ。 CPU:Core i9-9900K グラボ:msi GAMING X TRIO GEFORCE RTX 2080Ti ケース:CORSAIR GRAPHITE 780T マザーボード: asus ROG STRIX Z390-F GAMING cpuクーラー:noctua ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11