Hali hazırda Plus abonesiyken ayda 15 TL ödüyordum. Şimdi yeni youtube plus abneliği benden aylık €6 (42 TL) istiyor. Yaklaşık 3 katlık bu artışı ben makul bulmuyorum. Yayın hayatınızda başarılar dilerim...
#akış #TeknoSeyirPlus

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 20

SORU: Teknoseyir Youtube kanal aboneliği ücretleri Euro cinsinden mi? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Big Bang May Have Created a Mirror Universe Where Time Runs Backwards

While time moves forward in our universe, it may run backward in another mirror universe that was created on the “other side” of the Big Bang.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

8 Bay NAS cihazım için 12 Şubat 2018'de €285 fiyata amazon.de sitesinden 4 tane Seagate 10 TB Ironwolf HDD almıştım. Nasıl olsa daha büyük kapasite HDD ler çıkınca 10 TB lıkların fiyatı ucuzlar sonra eklerim diye düşündüm. Ama işler hiç de öyle gitmedi... 🙁 Aradan geçen zamanda her geçen gün fiyatlar arttı. Black friday kovaladım olmadı. Şimdi 10 TB diskin fiyatı €360 civarında. Neden böyle oldu anlamadım. Baştan 8 tane almadığım için pişmanım.
#akış #teknoyardım #seagate #NAS

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell'deki Yeni 8GB (60 TL/AY) ile Uçuran 10GB (55TL/AY) arasındaki farkı anlayamadım. Neden 8GB olan daha pahalı:

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/ek-paketler/yeni-8gb

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/4-5g-hizinda-kampanyalar/ucuran-10-gb-paketi

#akış #İnternet #Turkcell #teknoyardım

Yeni 8 GB

Aşım derdi olmadan 30 gün boyunca 8 GB İnternet Paketi ile internetin keyfini çıkarın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eating pasta 3 times a week won't make you gain weight, according to a new study...

Participants who ate pasta three times a week instead of other carbs, and as part of a healthy diet, actually lost a small amount of weight.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • TwoCenk @twocenk

  Sıkıntı kilo yapması değil ki zaten. Kendilerinin besin değeri çok düşük ve bağırsak florasına en çok etkiyi karbonhidratlar yapıyor. Bunlara ek olarak biz sade yemiyoruz. Hiç bir şey yoksa bile yoğurt döker, yeriz. Öyle karışımlar kilo aldırıyor.

  • Batuhan @achfighter

   Karbonhidratlar barsaklara ne yönde etki ediyor, iyi mi kötü mü?

  • TwoCenk @twocenk

   @achfighter Maya mantarı artışına sebep oluyor. Kendilerinin çoğalması pek çok sağlık sorununa neden oluyor. En başta kilo. Artması iyi bir şey değil. Kendilerini düzene sokmanın tek yolu, onları öldürmek. İlaç falan öldürünce, diğerleri de öleceğinden tek yöntemi onları aç bırakmak. Karbonhidratları kesmek, yerine nişasta ile doldurmak gerekiyor. ( Patates vs gibi )

Amerika Best Buy fiyatlarını merak edenlere gelsin:
https://www.youtube.com/watch?v=C5C4nrYm_6U

Amerika'da 2019 Black Friday Çılğınlığına Bizde Katıldık! Bu Fiyatlara...

Merhaba arkadaşlar, bugün sizler için Amerika'da ve Dünya'da yılın en çok alışveriş yapıldığı Black Friday (Kara Cuma) alışveriş gününü ve fiyatlarını çektim...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Soru: Mi band 4 kullanıyorum ve uyuduğum zaman evdeki ışıkların otomatik kapanmasını istiyorum. Bunu nasıl yaparım?

Android telefon, Mijia Gateway 2, yeelight striplight plus, ve miband 4 kullanıyorum.

Bir yerlerde bu otomasyonun yapılabildiğini okumuştum ama şimdi bulamıyorum. Belki bir kifir verebilirsiniz.
Ardından bu otomasyonu geliştirip başka şeyler de ekleyeceğim.
#TeknoYardım #yeelight #XiaomiMiBand4 #mihome #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Youtube videosunu indirmek istiyorum. Bu işi şu anda hangi site yapıyor? Birkaç tane denedim olmadı... 🙁 #TeknoYardım #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Roborock S6 almayı düşünüyorum. Kullanan, şikayeti veya önerisi olan var mı? #roborock #robot #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Özkan Tokgöz @12ozkan123

  @oktayh daha yeni aldı da aynı seri mi bilmiyorum dün kurduk evi geziyordu

 • mcb @mcb

  s5 modelini kullanıyorum ben. ev eğer çok kalabalık bir ev değilse çok iyi iş çıkarıyor. yapmanız gereken tek şey yerdeki kabloları vs. takılacağı şeyleri ortadan kaldırıp temizle tuşuna basmanız yeterli. o kafasına göre takılıp size telefondan gösteriyor nereleri temizlediğini. yine uygulamadan girmesini istemediğiniz yerleri işaretlemek çok pratik. yine değiştirmeniz gereken parçaları uygulamada gösteriyor. hepsi de çok kolay çıkıp değişiyor. paspas konusunda ise şöyle bir siliyor diyebilirim. kendinizin vileda yapması gibi olmaz ama ev zaten öyle bir temizleniyor ki şöyle bir silseniz de yetiyor. evdeki miele süpürgeyi açmaz oldum artık. o derece pratik. piyasada irobot haricinde bir rakibi de yok bence. özellikle akıllı navigasyon konusunda belki de en iyisi.

  • Koray Üstüner @korayus

   Çok teşekkür ediyorum, ürünü haftaya kesin alacağım. Ev kalabalık değil, her gün toz alsın vileda yapsın olabildiğince. Hangi yedek parçayı almamı önerirsiniz?

  • mcb @mcb

   @korayus yedek parça olarak hemen bir şey almanıza gerek yok. Zaten uygulama söylüyor ne zaman değiştirmeniz gerektiğini de. Ana fırçası, yan fırçası, mob bezleri, hepa filtresi, mob başlıkları değiştirilebiliyor. Hemen hepsinden (yan ve ana fırça hariç) kutuya yedek koymuşlar. Eskidikçe değiştirirsiniz. Set halinde de satılıyor. Çok da uygun yedek parçaları