Bahsi gecen 5 ekipmandan fazlasına sahip olmama rağmen iyi bir oyuncu değilim.
Bende mi sıkıntı var reklamlar da mı ?
1. Oyuncu faresi
2. Oyuncu kulaklığı
3. Işıklı mekanik klavye
4. Mouse pad
5. SSD
6.Monitör (144hz) onlar unutmuş ben ekledim

İyi bir oyuncunun olmazsa olmaz 5 ekipmanı

Oyun dünyasına "gamer" olarak adım atmak için iyi bir oyuncu bilgisayarının yanında iyi ekipmanlara ihtiyacı var. Bu yazımızda oyuncu bilgisayarının olmazsa olmaz 5 bileşenini bir araya getirdik.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Agony cehennemde geçecek bir birinci şahıs hayatta kalma korku oyunu ve oldukça fazla şiddet ve çıplaklık içeren sahne barındıracağı için sansür uygulamak zorunda kalınacak. Madmind Studio tarafından belirtilene göre de, PC kullanıcılarına sansürü kaldırma seçeneği sunulacak.

Agony'nin PC Versiyonunda Sansürü Kaldırma Seçeneği Olacak

Madmind Studio, Kickstarter üzerinden yaptığı güncelleme ile birlikte Agony'nin sansürlenmesi hakkında konuştu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

HP ve Dell; Nvidia’nın tekelleşme programına karşı muhalefete başladı. İki firma programı son derece taraflı buluyor ve Nvidia ile mücadele etme kararı aldı.

Nvidia’ya karşı cephe genişliyor

Nvidia’nın oyuncu pazarında tek başına hakimiyet kurmasını istemeyen devler harekete geçti. HP, Dell, Intel gibi firmalar gerekirse hukuki yol dahil her türlü tedbiri alıyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • PCMODTR @pcmodtr

   :)) Google çeviriyi ile işimiz var. Ben var ingilizce bilmemek

   Havuç ve sopa metafor burada akla gelir. NVIDIA bize GPP programının basit bir havuç olduğunu ve bu GPP şartlarının yürürlüğe girmesinden önce isteyerek tedarik ettiği bir havuç olduğunu söylüyor. Kuzey Amerika OEM’lerinin GPP’yi bir çubuk olarak gördüğünü size öneririm. Asya merkezli şirketlere gelince, bunu sadece normal bir iş günü olarak görüyorlar ve hala vagonu çekmekten memnuniyet duyuyorlar. Bir şey kesin. Dell ve HP, oyun markalarını NVIDIA’ya teslim etme tehlikesini görüyor. Umarım her ikisi de zemini korur.

  • Emre907 @emre907

   @pcmodtr Hp ve Dell gpp programı için nvidia ile anlaşma masasına oturmamış, gpp ile ilgili bir sürü söylenti var ama gerçekde yaptırımların ne olacağı belli değil. Gpp imzalamayana bir kaç yaptırım yazılmış ama doğruluğu kesin değil. Umarım bir ortak yol bulunur diye tamamlanmış, çünkü bu firmalarında bu yaptırımlar karşısında nvidia’ya karşı durması çok zor.
   Baya özet oldu… 🙂

  • PCMODTR @pcmodtr

   @emre907 Zaten editörler gibi konuyu doldurmak için uzatmaya gerek yok.Tam olması gerektiği gibi yazmışsın eline sağlık.

Korsana karşıyım ama ……

Far Cry 5 korsana yenik düştü

Far Cry 5 crack çıktı. Ubisoft'un yeni göz bebeği Far Cry 5'in çıkışının ardından daha 1 ay geçmeden, korsanlar oyunu kırmayı başardı. CPY tarafından hazırlanan crack dosyası internette yayınlandı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

God of War Basın Kiti

God of War Basın Kiti

İşte God of War'un basına gönderilen sürümünün fotoğrafları.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 5.53 Yayınlandı

Sony Interactive Entertainment, PlayStation 4'ün yeni sistem yazılımı güncellemesi versiyon 5.53'ü bugün itibariyle yayınladı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu cihaz ne işe yarıyordu bilmiyorum ama pek satmamış.

Apple HomePod satışları hayal kırıklığı yarattı

Apple'ın büyük bir beklentiyle piyasaya sürdüğü akıllı hoparlör HomePod beklenen satış ivmesini yakalayamadı. 349 dolarlık fiyatıyla konuşulan HomePod, Apple'ı bir hayli üzmüş durumda.
BeğenFavori PaylaşYorum yap