Battlefield V’in Yapımı Tamamlandı, Xbox One’da Ön Yüklemeye Açıldı
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici DICE, Battlefield V’in resmi olarak Gold statüsüne ulaştığını duyurdu. Bu da oyunun geliştirme sürecinin tamamlandığı ve oyunun başka bir erteleme almadan 20 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağı anlamına geliyor.

DICE Genel Müdürü Oskar Gabrielson:

“Battlefield V’i bugün çıkaracaktık ancak bildiğiniz üzere oyunu cilalamak ve bize verdiğiniz tüm geri bildirimlere göre hareket etmek için bir ay erteledik. Bizimle birlikte çok sabırlı oldunuz ve takdirimizin bir göstergesi olarak ekibimiz sizin için küçük bir hediye hazırladı: Oscar Mike amblemi ve miğferi.”

?? #Battlefield V has officially gone GOLD! There’s not long left on the road to launch but today was our original launch date. As a thank you to the community, we have a message from @ogabrielson and a gift for all players in Battlefield V — the Oscar Mike emblem and helmet. https://t.co/DlX3EBsNi4— #Battlefield V (@Battlefield) 19 Ekim 2018

Bununla birlikte Battlefield V, oyunun dijital sürümlerinden herhangi birini satın alan Xbox One kullanıcıları için ön yüklemeye açıldı. İndirme boyutu 31,89 GB.
https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Battlefield_Vin_Yapimi_Tamamlandi_Xbox_Oneda_On_Yuklemeye_Acildi-92464.htm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
PCMODTR paylaştı.

1 milyon tane soru yok kısa öz, katılırsanız sevinirim, bir geliştirici arkadaşın ricası #oyun #game #anket

Türk Oyuncu Anketi

Arkadaşlar Türk kültürü ile ilgili olan oyunuma maddi anlamda destek bulabilmek için bazı pazar araştırmaları yapmam ve bunları sunmam gerekiyor. Bu anketi bunun için yapıyorum....
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Donanim Haber DH v2 beta sürümü ile yenilenmiş.
https://www.donanimhaber.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Battlefield V Tek Oyunculu Tanıtım Videosu
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici DICE, Battlefield V’in tek oyunculu modu Savaş Hikayeleri için tanıtım videosu yayınladı.
Battlefield V 20 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.
https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Battlefield_V_Tek_Oyunculu_Tanitim_Videosu-92418.htm
@talha-turhal

Battlefield V - Official Single Player Trailer

Discover the untold stories of World War 2 with Battlefield V's single player War Stories. In Nordlys, resist German occupation in Norway, sabotage behind en...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mikrofon Preampları hakkinda bilgisi olan var mı ?
Preampların 0dB to 60dB yükseltme kabilyetini bir mikserdeki Preamp 0dB to 60dB yükseltme kabiliyeti ile kıyaslamak doğru olurmu.Shure SM7B Vocal Dynamic( Cardioid – 60dB ) için mikser üstünde bulanan Preamp değerleri ne kadar verimli olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ethernet bağlantılarında hızı iki buçuk katına çıkaracak olan 2.5 Gbps standardı yavaş yavaş son kullanıcı tarafına inmeye başladı. Realtek üç yeni yongayı piyasaya sürdü.

Kablosuz bağlantı tarafında son yıllarda hız ve performans artışı konusunda önemli ilerlemeler kaydedildi. Bununla birlikte kablolu tarafta ilerlemeler biraz daha yavaş. Uzun yıllardır kullanılan 1Gbps hız standardı 2.5Gbps standardına terfi etmeye başladı.
Yaygınlaşıyor
Aslında daha yüksek hızlar için bir süredir çalışmalar devam ediyor. Aquantia gibi firmalar 10Gbps hızlarına kadar çıkabiliyor. Bununla birlikte sunucu tarafı ağırlıklı olduğu için son kullanıcı tarafında hareketlilik çok az. Hali hazırda yaygın olarak kullanılan en yüksek hız 1Gbps.
Realtek de 2.5 Gbps Base-T Ethernet kontrolcülerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ethernet kontrolcü pazarında Realtek yüksek hacimli ve düşük maliyetli yongalar ürettiği için 2.5 Gbps standardının yayılmasına yardımcı olacak.
Realtek ilk etapta 3 farklı 2.5 Gbps Base-T Ethernet kontrolcü hazırlanmış durumda. RTL8125 yongası PCI-Express 2.0 x1 tabanlı ve anakartlara entegre edilecek. Yonga 5Gbps bant genişliği sunuyor.
RTL8156 yongası USB 3.1 üzerinden bağlantılarda kullanılmak için tasarlandı. RTL8226 yongası ise ağ ekipmanlarında kendisine yer bulacak. Her ikisi de yine 5Gbps bant genişliğine sahip.
Teoride 2.5Gbps (325MB/s) hıza ulaşan yeni kontrolcüler bazı Z390 anakartlarda yerini aldı ve yıl bitmeden bu anakartların piyasaya çıkması bekleniyor. Hatta Z390 Phantom Gaming modeli 2.5Gbps hızına çıkan ilk anakart olma ünvanına sahip. Elbette bu hızlar için Switch gibi diğer ekipmanların da uyumlu olması gerekiyor. Kablo tarafında ise Cat5e standardı şu anda uyumlu durumda.
https://www.donanimhaber.com/ag-urunleri/haberleri/2-5-Gbps-Ethernet-yayginlasiyor.htm

2.5 Gbps Ethernet yaygınlaşıyor

Ethernet bağlantılarında hızı iki buçuk katına çıkaracak olan 2.5 Gbps standardı yavaş yavaş son kullanıcı tarafına inmeye başladı. Realtek üç yeni yongayı piyasaya sürdü.
BeğenFavori PaylaşYorum yap