Huawei RRU3908 1800MHz Base Station Teardown (Part 1 of 2)

#huawei #basestation #teardown #radio All high resolution pictures: http://kaizerpowerelectronics.dk/teardown/huawei-rru3908-base-station-teardown-part-1-of-...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar one x e gelen tüm oyunlar one s e de geliyor mu ? 1080p monitör de one s almak mantıklı mıdır ? Bu arada gamepass one s de de var değil mi yoksa sadece one x de mi var ? Cidden Xbox ile hiç alakam olmadığı için soruyorum bunları.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • scorptr @scorptr

  Geliyor hocam one x de oyununa göre 4k veya 60fps olabiliyor ama onun dışında her xbox one oyunu tüm xbox onelarda çalışıyor. Gamepass tüm xboxlarda var hatta pcde bile ömevcut gerçi xboxdaki kadar oyun yok pc gamepassinde sanırım.

  Şuan en ucuza en çok oyun oynamak istiyorsanız xbox one almak en mantıklı şey gamepassten dolayı.

  mümkünse 2.el alın birkaç ay sonra yeni konsollar gelcek zaten.

  • Cleaverix @cleaverix

   Anladım hocam yeni konsol geldiğinde one x e destek devam eder s e etmez diye belki düşündüm de aynı aileden olduklarından gelir dediğiniz gibi. Bu arada 1080p için s tercih etsem çok sorun olur mu ? PS4 pro kullanıyordum açıkçası slim ile pro arasında ki farka hiç degmedigini düşünüyorum 1080p de ikisini de kullandım. ama Xbox da durum nedir s ile x arasında grafik olarak fark var mı çok

  • @johncenaaa @xeon

   @cleaverix oyunlar nasıl bilemem ama donanım olarak çok fark var

  • scorptr @scorptr

   @cleaverix iki cihazda mevcut değil bende hocam internetten edindiğim bilgilere göre yazdım. youtubeda karşılaştırma videoları varsa bir bakın isterseniz. ben olsam fark çok olsa bile one s alırdım 2.el çünkü birkaç ay sonra yeni konsollar cıkınca one x in değeri daha cok düşer one s e göre birde geriye uyumluluk olcağı için yeni konsollara geçince oyunlarınızı oynamaya devam edebilirsiniz masrafınız one s i alıp satarkenki kayıp kadar olur

 • sawgent @sawgent

  O şekilde ayrımların hiç birisi yok. Alacağın şey bu saatten sonra ilerde ne yapacağınla alakalı olur. Çıkacak konsollara geçmeyeceksen one x almak mantıklı. Onlara geçeceksen ve o zamana kadar idare etsin dersen one s alman mantıklı.

 • Orcun @orcun

  Bütün oyunlar geliyor one s x ayrımı yok. One x sadece 4k oynatmada başarılı gücünden dolayı 1080p de de kalitesi iyi olabilir birde 60 fps vs. Gamepass konsol ve pc ayrımı var pc de olan gamepass oyunları ayrı konsoldaki ayrı, konsolda daha çok diye biliyorum ama onun da kendi içinde one s one x ayrımı yok.

Merhaba teknoseyir ahalisi.Bankada çalışan arkadaş varsa onlara bir sorum var.

Konut kredisindeki 0.79 faiz oranı sadece müteahhitin sattığı evlerde mi geçerli? Yoksa müteahitin kat karşılığı arsa sahibine devrettiği evlerde de geçerli mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Bilgisayarımdaki fotoğraflarıma bakıyorum.
Eskiden Win Xp zamanında bile fotoğraflar çok çabuk açılıyordu, jpg, jpeg, uzantısı ne olursa olsun hepsini açıyor diğerine(Next) çok rahat geçiyordu tekerlekle de zoom yapıyorduk falan filan. windowsun orijinal fotoğraf görüntüleme uygulaması çok iyiydi. şimdi windows 10'da bu ne biçim iş anlamadım resmen eziyet çekiyoruz fotoğraflara bakarken, üstelik bi de bazen donmaz mı, deli etti beni.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beforeigners isminde yeni bir Norveç dizisine başladım. HBO Nordic yapımı. Dünya'nın her yerinde geçmişten(taş devrinden 1800'lerden vs) gelen insanların belirmesini konu alıyor. Bu yönüyle diğer zaman yolculuğu yapımlarından oldukça ayrılıyor. Sezon 6 bölüm, henüz 2. bölümdeyim ama fena gitmiyor, farklı bir yapım olmuş. Maalesef İngilizce gerektiriyor, Türkçe altyazı yok #Dizi https://youtu.be/XCm1SMSHdhA

BEFOREIGNERS: Official international trailer

Nicolai Cleve Broch (Max Manus) & Krista Kosonen (Blade Runner 2049) star in a new Norwegian series from creators Anne Bjørnstad & Eilif Skodvin (Lilyhammar)...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BirazMüzik Yanlış Anlaşılan Şarkılar.
"İki kapılı bir Honda" ya bayağı güldüm 😀 😀 Kurgudaki mizahsenler de çok iyi 😀
https://www.youtube.com/watch?v=3aUGclGoEt4

Yanlış Anlaşılan Şarkılar (Acapella) - Mensemble

Bazı şarkılar vardır, "ya şarkının şurasında ne diyor?" diye sorarsın kendine. Biz de Mensemble olarak o şarkıları aldık, bir güzel düzenledik. Keyifle (ve m...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Joker içimizden biri...

https://youtu.be/0fidN_-Ku6w

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Ankara ya yeni geldim. Tonla avm var. Avmlerin bazılarında çeşitli farklı aktiviteler varmış. Okçuluk, laser tag, arcade salonu gibi. Bunun haricinde uçuş simülasyonu falan da gördüm. Neyse.

#Ankara da yapılabilecek #aktivite önerilerinize ihtiyacım var. Ulaşım, fiyat vs hiçbir şeyi düşünmeyin. Sadece elimde bir liste olsun istiyorum.
#yardım #şehir #yaşam #şehirrehberi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ersin Gündem @ersin_gundem

  Ankapark'a gidip sınırsız bilet ile eğlenebilirsiniz. Gerçi şu aralar işletmeci şirketin durumu biraz karışık ama batmaz 1-2 haftaya.

 • Buğra Ergün @bugraergun

  Ayaş'ta yamaç paraşütü yapılıyor mevsim izin veriyor mu bilmem ama araştırabilirsin. Onun dışında lavarla'yı takip edip güncel etkinliklere ve gezilecek yerlere bakabilirsin.

 • zaradr @zaradr

  Rüzgarlık sokak ve çevresinde bol miktarda eğlence mekanı var. Blue tvde belgesel de çıktı bu ara.

 • mfeyzifar @mfeyzifar

  Müze listesi

  Anıtkabir ve Atatürk-Kurtuluş Savaşı Müzesi
  Etnografya Müzesi
  Devlet Resim ve Heykel Müzesi
  Cumhuriyet Müzesi
  Kurtuluş Savaşı Müzesi (I. TBMM Binası)
  Olgunlaşma Enstitüsü 100. Yıl Müzesi
  Hava Kuvvetleri Müzesi
  Mehmet Akif Ersoy Müze Evi
  Meteoroloji Müzesi
  ODTÜ Bilim ve Teknoloji Müzesi
  PTT Pul Müzesi
  Pembe Köşk
  TCMB Para Müzesi
  TRT Yayıncılık Tarihi Müzesi
  Türkiye Barolar Birliği Hukuk Müzesi
  Gordion Müzesi
  Ziraat Bankası Müzesi
  Beypazarı Tarih ve Kültür Müzesi
  Beypazarı Yaşayan Müze
  Kalecik Karahan Konağı ve Müzesi
  MKE Sanayi ve Teknoloji Müzesi
  Mustafa Ayaz Vakfı Plastik Sanatlar Müzesi
  Somut Olmayan Kültürel Miras Müzesi
  Türk Hamamı Müzesi
  Ankara Üniversitesi Oyuncak Müzesi
  Veteriner Anatomi Müzesi
  Türkpusat Geleneksel Savaş Pusatları Müzesi
  Vakıf Eserleri Müzesi
  Altınköşk Müzesi
  Anadolu Medeniyetleri Muzesi
  Gokyay Satranc Muzesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5