Sevgili Teknoseyir! Gerçekten inanılmaz tembelsiniz. Sizin 2 tane içerik ürettiğiniz zaman içinde diğer kanallar 5 tane üretiyor. Ve bunlar kalitesiz değil gayet dolu içerikler. Ben kalitesiz kanal izlemem zaten. Ben bu sitenin manyağı olarak başınıza bela olacağım. Siz 3 yıl önce olduğu gibi doğru düzgün videolar yapmaya başlayana kadar buradayım. Murat ve Levent özellikle size söylüyorum. Oturun bir eski videolar gecesi yapın beraber. Şu anki acınası halinizi çok rahat görebilirsiniz o zaman.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 33
 • K98 @mask

  firmalardan gelen konuklarla şu firmanın ceo su genel müdürü vs ile yapılan videoların yanından bile geçmiyorum artık bende. ki uzun zamandır bende her videolarını izlemiyorum hamdi abi olursa yine izleniyor zevkli oluyor neşeli adam. eskiden gece telefonun başında beklerdim uykusuz kalıp işe geç gittigimi bilirim. ne incelesinler de izleyelim uzay mekigi mi yok onu beklemiyoruz elbette. belki yine hamdi abinin linux incelemeleri olur, kullanıcı deneyimleri ile ilgili video olabilir bunlar zekliydi bir remix os incelemesinden bir ubuntu vs vs hiç yüklemesemde denemesemde yeni bişey izlemek güzel oluyordu. en basiti arkadaş yazmış bitcoin konusunda birçok video yapıldı ama kimse bişey anlamadı yok niyazi saral yok o yok bu. nese en son tozlu rafları bile izlemedim daha niceleri.

 • Vizuvv @vizuvv

  Ben bunlara karşıyım arkadaş;

  1. Levent abinin aksiliğinin fosilliğinin önüne geçtiğine katılmıyorum, hala tecrübelerini defalarca anlatmış olsada paylaşıyor.
  2. İçeriğin sayısından ve kalitesinden bahsederken 4K ve 60FPS beklentileri ekrana boş boş bakmama neden oluyor. Adamlar doğa gezgini kuş gözlemcisi olsa 4K isteğini anlarım, adamlar bir extreme spor dalı ile meşgul olsa 60FPS isteğini anlarım ama dedim ya “pöfff” bile diyemiyorsun bu isteklere. Adamlar oturuyor ha ! Sabit ! Kahve rengi koltuk, gülen pok yastık, arkada jaluzi.. Bunu mu 4K istiyorsun? Levent abi arada bir sakalını bıyığını karıştırıyor bunu mu 60 FPS istiyorsun?
  3. Çoğu demiş ki eskiden beklerdim uykusuz kalırdım, ee büyüdünüz artık ve temel düzeyde de bilgi sahibisiniz teknoloji hakkında, ee daha makul davranışlar içinde olmanız da çok beklenebilir bir durum 🙂
  4. Kadronun İngilizcesinin ne kadar iyi olduğunu biliyoruz, ve gündemleri derlemenin “O” kadarda meşakkatli olduğunu düşünmüyorum, hafta boyunca bakarak oldukları yabancı haber kaynaklarındaki ilgisini çeken haberlere tik koyuyorlar sonra mevzu bahis yapıyorlar. Emek var ama “Bir haftadır ofiste yatıyorum, hanım temiz iç çamaşırı ile iki paket sigara getirdi” gibi bir durum yok.
  5. Plus ile birlikte kıpırdanma olacağı kesin ama bu parmak şıklatması hızında olmayacaktır. Sabır edin.

  Plus bile alamayan ben, neler beklerdim;

  1. Canlı yayın sohbet köşesi olacak, ve spontan olacak. Bunun kaçarı yok. ((İLLA 60FPS OLSUN !))
  2. Küfür kıyamet dahi olsa, oyun geceleri yapılmalı, toplanacaksınız aynı birinizin evinde toplandığınız gibi konsol açılacak bi gece Fifa, diğer gece GOW, hem gameplay hem reaksiyon görecek insanlar.
  3. Yeni model araçlar kiralanarak incelenebilir, ikince elde ne alınmalı, şu kadar paraya en iyi seçenek nedir gibi köşeler olabilir, takipçi araçları incelenebilir. Takipçilerin para talep etmeyeceklerine eminim, 2 kare yüzü görünse dünyalar onun olur  Mesela yazın ortasına takipçiler ile bir gocart etkinliği yapabilirsiniz, plüslere özel vs. Herkes kendi parasını verir amaç tanışma toplanma olur.
  4. Hinlik/Cinlik köşesi olabilir, eski akıllı telefondan nasıl IP kamera yapılır, standart kahve makinası nasıl zaman ayarlı olur, şöyle bir sorun yaşıyordum böyle çözdüm sizde yapın vs vs 🙂
  5. Videolu benchmark köşesi olmalı, GTX 1070 ile güncel 8 oyun yan yana vs gibi, zaten çok popi bir içerik türü, Türkçesini yapın yorumlayın. Millet size yığılır. GTA 14 minimum GTX 5080 RS de oynanır mı vs.
  Kalın sağlıcakla 🙂
  *Word katkıları ile hazırlanmıştır.

 • Murat Gamsız @gamsizm

  Daha önce bu konu ile ilgili uzun bir cavap yazmıştım. Eski TS'nin daha iyi olduğu konusunda kimsenin şüphesi yok zaten. Yalnız o hesap 3 senenin de gerisine gider. TS'nin iflas sonucu yeniden kurulduğu dönem ile insanların genel olarak şikayetlerinin başladığı dönem aynı.

  Çünkü yeni TS'nin üç editörü var. Hamdi editör bile değildi aslında. Mecburen oldu yoksa iki kişi kalacaktık.

  Eski TS kurulduğunda 6 editör vardı. 6 içerik üretilirdi ve bu içerik, gündem hariç, 10 dakikaydı. Derinlemesine inceleme dediğiniz videolar için hazırlık süresi bazen bir haftaydı. Şimdi bazıları için bir gün.

  Daha sonra patlama yaşadığımız 2013 yılında aramıza katılan isimlerle çok daha büyüdük. Benchmarkları yapacak ayrı elemanımız bile vardı. Süreler uzadı. Ekran önüne çıkanların adedi arttı, konuklar hariç. Sonra baktık büyümenin maddi karşılığı yok ve bizi batıracak küçülme dönemine girildi ve Plus ilk defa konuşuldu. Uygulamaya geçmedi ve TS'nin bağlı olduğu firma iflas etti.

  Biz yeniden kurduk üç kişi. Hala aynı ekip devam ediyor. Eğer plus hamlesi gelmeseydi bu ay şöyle bir TS izleyecektiniz.

  İçerik sayısı gündem artı iki videoya düşecekti. Videoların gelme günleri sabit olmayacaktı. Hiç video girilmeyen haftalar olacaktı. Çünkü aslında her gün bir video girecek bir kadromuz yok.O yüzden içerik kalitesi düşüyor. Bizim bu kadro ile ayda yapmamız gereken video sayısı haftada ikiden fazla olamaz. O videolar da içerik olarak ancak o zaman tatmin edici olur.

  Plus gazı ile 5 video sözümüzü tutuyoruz. Maddi güç ile yeni isimler katıp, telif karşılığı, içerikleri başkalarının hazırlamasını sağlayacağız. O zaman herkesin kendi konusuna daha fazla zaman ayırma şansı olacak.

  İşe yaramazsa ya da plus sistemi çökerse, o zaman yine az önceki senaryo olacak vs TS bizim hobi sitemiz olacak. İş olarak başka işler peşinde olacağız. Plus bizim son kurşunumuz. Yayıncılığı, sulandırmadan İş olarak yapmaya değer mi bunu görmeye çalışıyoruz. Olmazsa zorlamayacağız. Azalarak bitecek. Plan bu. İçeriğin reklamlaştırılması gibi içimize kesinlikle sinmeyecek yöntemlere yönelmeyeceğiz. Bunu yapsak zaten çoktan köşeydik.

  Bizim TS olarak tek sözümüz içerik iyi ya da kötü ama yüzde yüz izleyiciler için hazırlanıyor olması. Bu değerli bir şey ise artık maddi bir karşılık sunma seçeneği de var. O kadar önemli değilse zaten geri kalan her şey fasa fiso. Göz boyama.

  • drfree @drfree

   @dincerkasim dincer beyin dedikleride mantıklı bence bi bakın.

   bu arada sadece incelemeye yönelmeyin biraz farklılaşın münkünse bilim ve teknoloji gündemi çok güzel bu tarz içerikleri artırsanız ben daha çok sevinirim. Bu arada bazende hep beraber gündem veya video çekin murat,levent , hamdi ve can abi beraber video çekseniz bence güzel olur.

 • Murat Gamsız @gamsizm

  Bu arada TeknoSeyir'in tarihini kurulum tarihi benzer diğer sitelerle beraber incelerseniz, telefonların piyasayı nasıl ele geçirdiğini adım adım görebilirsiniz.

  TeknoSeyir'i iğrenç felaket ve başarısız bir yayın olarak kabul edelim ve piyasaya bakalım diğer şeyler aynı kalmış mı.

  Bütün bilişim sektörü telefona dönüştü koca koca bilgisayar fuarları bitti telefon fuarları geldi.
  TR her yıl düzenli olarak fakirleşti ve ve bu süreç son iki yılda artarak devam ediyor üstüne vergi yükleri geldi. İnsanların satın alma güçleri çok ciddi oranda düştü.

  Alamayacakları şeyleri aratmamaya ve bizden kopmaya başladılar. Bu esnada Çinden çöp getiren kanallar doğal olarak yükseldi. Biz kabul etmedik. Gearbest'ten aldığımız ürünler bile çoğunlukla düzgün ürünlerdi. Zaten kendimize aldıklarımızı çıkardık çoğunlukla. Anlaşma imzalamadık.

  Her gün bu tip sitelerden, Amazon.com'da tezgah açan Çinli adamlardan mail geliyor. Para verelim ürün verelim inceleyin diye. Aynı tekliflerin Alman sitelerine geldiğini pek sanmıyorum. Onlar bile fakirliğin kokusunu almış durumdalar ve çöplerini satmaya çalışıyorlar.

  TR'de en çok satan ekran kartı 1050Ti
  TR'de ortalama telefon satın alma rakamı 1500 TL

  Globalde NVIDIA bile ürün çıkarmaz oldu. Hala 1080 diyoruz. Son iki yıldır toplanan sistemlerin kemik bileşenleri aynı. Heyecan verici bir ürün yok.

  İnovasyon denen şey süper pahalı cihazlara LED takmakla eş değer hale geldi. Biz buna ilerleme gözü ile bakmıyoruz. Hala adam gibi kara kutu kasa bulunca sarılıp öpen adamlarız.

  TS'nin 18 yaş altı kullanıcısı %5. Halbuki tüm piyasa o yüzde 5'e bir şey satmak için çalışıyor. TS'yi çocuk kanalına dönüştürmedik bu kesinlikle önemli bir hata ticari anlamda.

  Ek olarak bu işe yeni girmiş bir çocuğun heyacanı bizimle aynı değil. Belki çocuk hala kendisine 'hediye' edilen bir anakart ile heyecanlanıp bunu izleyiciye yansıtabiliyor. Biz o anakartın yonga setinin kendi içinde dandik USB 3.1 ile ,gen 2 değil, geldiğini görünce bu ne biçim iş deyip kızıyoruz.

  Firmaların ettiği laflar bizi etkilemiyor. Çünkü yirmi yıldır aynı pazarlama taktikleri ve ifadelerini görmekten bıktık. Bakacağımız iki üç detay var zaten teşhisi koymaya yetiyor.

  TS yayına başladığında fenomen diye bir şey yoktu.
  TS yayına başladığında Vlogger diye bir şey yoktu.
  TS yayına başladığında canlı yayın diye bir şey yoktu (çok zahmetliydi)
  TS yayına başladığında yayından para kazanmak diye bir şey yoktu
  TS yayına başladığında kotalar video izlemek için hala çok ufaktı.

  Nasıl ki internet dergileri bitirdi aslında gelişmeler bizim klasik yayıncılık formatını da bitirdi. Çünkü yine sizin pek bilmediğiniz şey, gelişen trendler ekonomiyi belirler. Bizi maddi olarak besleyen kaynaklar da bu değişime ayak uydurdu. 1 instagram fenomeni tek bir video/foto gönderisi için 25000 TL alabiliyor. Bu benim gözümle gördüğüm örnek. Bizim abonelik işi mantıklı mı burdan kıyaslayın. Şimdi benim ve LP'nin Plus vs uğraşmayıp kanallarımızdan ürün gazladığımızı hayal edin. Takipçi sayısı da birkaç tıkla 100.000 üzerine çıkabiliyor malum.

  Fenomen pazarlama şirketleri de Çinliler gibi bize geliyor. Bizi fenomen diye kaydetmişler. Ürün pazarlama teklifleri ediyorlar.

  Ben hep şunu tasviye ediyorum TS'yi eleştirirken diğer benzer yayınların eriştikleri rakamlara da bakın. Bizle kıyaslamak için değil, trend olup uçan giden kanallarla kıyaslayın. Yavaşlamanın benzer formattaki her yayında olduğunu göreceksiniz. Ben bunun için özel servisler kullanıyorum. Ama siz de biraz zahmetle görebilirsiniz. VidIQ öneririm.

  Yani aslında değişen koşullar TS tarzı yayınların hem ayakta kalmasını zorlaştırıyor ama bir yandan da kişisel fonlama imkanları sayesinde daha farklı yollarla ayakta kalabilecek imkanları da sunuyor.

  Sizin yayıncı olarak bildiğiniz firmaların aslında başka ne işlerle uğraştığını bilseydiniz epey şaşırırdınız. TS de dahil buna. Sizin tembellik dediğiniz şey aslında bizim TS dışı işlere koşturmak için harcadığımız zaman. Ama bırakmaya karar verdik. Plus abone sayısı bunu belirleyecek.

  • Fatih Göksel @goksel-fatih

   Murat'çım bu kadar uzun uzun açıklamışsın çok detaylı, bütün teknoseyir ailesi adına teşekkür ederim. Söylediğin her şeyi zaten biliyorum. Bana bilmediğim bir şey söylemedin.

   Sizin için içerik üretmek zor çünkü çok geleneksel yöntemlerle yapmaya çalışıyorsunuz bu işi hala. Bu dinozorluk Levent abiden geliyor bunun da farkındayım. Bu eleştirilerimi lütfen yanlış anlamayın hepinizi çok seviyorum. Dinozorluk konusuna çözüm bulmayı ben de istemiyorum çünkü aslında dinozor olmanızı da seviyorum. Ama hem dinozorluğu hem de günümüz akışını bir şekilde buluşturmayı başarırsanız, işte o zaman hepimiz uçarız.

   Bu yazıları LP'de okuyordur eminim. İnsanları azıcık rahat bırak LP.

Artık her gün macOS'la alakalı ufak bir tavsiye vereceğim belki bir gün işinize yarar. Geçenlerde bir arkadaş macOS'te Bluetooth sorunu yaşıyordu, böyle sıkıntılar yaşayanlar opt(alt)+ shift'e basılı tutarak Bluetooth simgesine tıklasın debug seçeneği çıkıcak, ordan resetleyin tüm modülü. Bluetooth'la alakalı tüm verileri,ayarları silecektir. Herhangi bir sorunuz varsa macOS'la ilgili onlarıda cevaplamaya çalışacağım. #MacOSTavsiye #Apple #MacOS

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Canon EOS 5D Mark IV fotoğraf makinesi incelemesi

Canon'un EOS 5D serisinin son versiyonu Mark 4'ü inceliyoruz.

Örnek fotoğraflar burada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 44
 • Mustafa Sezgin @tomusga

  Panasonic GH5 incelemesi bekliyorum.Varmı planda acaba.

 • m.levent @mustafa-levent

  @gamsizm güneşli ortamda çektiğiniz fotolarda gölgeler gölge gibi değil çok koyu görünüyor ve dolayısıyla detaylar nispeten kaybolmuş! Gece fotolarında da aynı şekilde, ışık kaynağı etrafı aydınken karanlık olmayan loş olması gereken bölgeler zifiri ve detaysız.. Bu zımbırtıda nikondaki gibi active d-light gibi bir ayar yokmudur? Yoksa detaysız karanlık bölgeleri illede raw yönetimiylemi düzelticez?

  • Murat Gamsız @gamsizm

   Var. Ben kendi düzeltmesini yapmasına her zaman engel oluyorum. RAW ile kendim düzeltirim zaten. Mümkün olan en doğal hali neyse öyle çekiyorum. Ona bakarsak renklerin daha canlı gözükmesini ya da fotonun keskin olmasını sağlayabiliriz. Hangi fotodan bahsediyorsunuz saniyesini verir misiniz?

  • m.levent @mustafa-levent

   @gamsizm gölgeler bütün fotolarda en koyu halde görünüyor mesela haydarpaşa garına bi bakabilirsiniz gece fotolarında çok kontrast var aydın yerler parlak, gölgeler ise çok koyu. aslında fotoların bu çektiğin hali doğal değil güneşin tepede en parlak olduğu bir vakitte makine ışık ve gölgeyi olması gerektiği gibi alamıyor dengeleyemiyor sensörde ışık gölgeye galebe çalıyor gölgeleri sertleştiriyor dolayısıyla detaylar gidiyor raw yönetiminde doğallık için malumunuz bunun ayarını detayları patlatmadan ince yapmak lazım böyle durumlarda nikonda active d-light ayarını low kullanıyorum dengeli oluyor her zaman fotolara müdahale imkanım olmuyor o yüzden makinede bu özelliği ararım dediğiniz gibi zaten varmış

  • Murat Gamsız @gamsizm

   @mustafa-levent İşte bu fotolarda soldaki gözün gördüğü hali.

 • Kaan Telekoglu @kaan-telekoglu

  Ekibe saygım sonsuz. Daha önceki foto makinası incelemeleriyle karşılaştırıldığında daha yüzeysel bir inceleme izlediğim hissine kapıldım. Örneğin (6D ve A7 incelmesi) Bu ürünü alacak vatandaş bütün incelemeleri izlemiştir, incelemesiz de teknik özelliklerinden ihtiyacı olur olmaz onu anlar bu argumanlar son derece doğru. 5DM4 M3'ün üzerine 6D'nin üzerine ne koymuş. (5DM2 ile bile karşılaştırabilir bence çünkü Türkiye'de ciddi bir kullanıcı kitlesi var.) Kim 5D M3 almalı kim 5DM4 almalı kim 6D almalı gibi bir sohbet keyifli olabilirmiş. Bir profesyoneli hangi özellikleri heyecanlandırdı. Hangi özellikler hayal kırıklığına uğrattı vs. Konuk olarak Barış Özkök ya da Özkan olabilirmiş. Bel ki de çok uzardı. Sonuç olarak izledik eğlendik muhabetinizden keyif aldık. Sevgiyle.

 • Olcay Şahin @o-l-c-a-y-s-a-h-i-n5858

  Baya hoşuma gitti bu makina çekmeyi bilmeyen birisini dahi tatmin edeceğine eminim (mesela ben :D)

ASUS Download Master ile router üzerinden download

AKN'nin gece 2-8 arası kalkması ile birçok kişi büyük download işlerini bu saatler arasına kaydırdı ancak bu iş için bilgisayar kullanmak hem elektrik hem ses hem de güvenlik açısından ideal çözüm olmayabiliyor.

Bilgisayar yerine router üzerinden downloadları yönetmemizi ve harici diske ya da USB belleğe indirmemizi sağlayan ASUS Download Master yazılımını inceledik.

ASUS Download Master, birçok ASUS modem ve router'da destekleniyor.

Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ► https://goo.gl/z4MuvY

Web Sitemiz: http://teknoseyir.com/

TeknoSeyir Ailesi Kanalları:
Otomobil Kanalımız: Otoseyir ► https://goo.gl/ZXgxLT

Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter ►https://twitter.com/teknoseyir
Facebook ► https://www.facebook.com/TeknoSeyir

TeknoSeyir kanalı, Türkiye’nin yeni nesil teknoloji platformu TeknoSeyir.com’un YouTube hesabıdır. En güncel ürün incelemelerine ve teknolojiyle ilgili son gelişmelere bu kanaldan ulaşabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 50

Aputure LightStorm LS 1c LED aydınlatma incelemesi

Fotoğraf ve video çekimlerinde fark yaratan en önemli şeylerden biri kullandığınız ışıktır. Son zamanlarda, kolay taşınabilme, az elektrik tüketimi ve yüksek ışık gücüyle tercih edilmeye başlayan LED sistemlerin, kendi piyasasında fiyat performans oranı konusunda adından söz ettiren sistemi, Aputure LightStorm'u Yalçın Aydın ile inceliyoruz.

Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ► https://goo.gl/z4MuvY

Web Sitemiz: http://teknoseyir.com/

TeknoSeyir Ailesi Kanalları:
Otomobil Kanalımız: Otoseyir ► https://goo.gl/ZXgxLT

Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter ►https://twitter.com/teknoseyir
Facebook ► https://www.facebook.com/TeknoSeyir

TeknoSeyir kanalı, Türkiye’nin yeni nesil teknoloji platformu TeknoSeyir.com’un YouTube hesabıdır. En güncel ürün incelemelerine ve teknolojiyle ilgili son gelişmelere bu kanaldan ulaşabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 25

Adobe Premiere Pro CC ile video düzenleme

Kutay Kösem ile üç bölüm olarak hazırladığımız serinin son bölümünde, daha önce kalibre ettiğimiz ViewSonic VP2468 ile Adobe Premiere'de video düzenleyeceğiz.

Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ► https://goo.gl/z4MuvY

Web Sitemiz: http://teknoseyir.com/

TeknoSeyir Ailesi Kanalları:
Oyun Kanalımız: Gamende ► https://goo.gl/MN4ExT
Otomobil Kanalımız: Otoseyir ► https://goo.gl/ZXgxLT

Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter ►https://twitter.com/teknoseyir
Facebook ► https://www.facebook.com/TeknoSeyir

TeknoSeyir kanalı, Türkiye’nin yeni nesil teknoloji platformu TeknoSeyir.com’un YouTube hesabıdır. En güncel ürün incelemelerine ve teknolojiyle ilgili son gelişmelere bu kanaldan ulaşabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 37
 • Burçin BOZKIR @cok_okuyan

  Nedense bu bölümü aceleye getirilmiş eksik olarak kurgulanmış gibi algıladım. Video düzenleme olayında çok daha fazla ana başlık ve uygulamalı gösterimi olmalıydı diye düşünüyorum. Yapılan işlemlerin etkisini monitörden ekran kaydı yapılarak izlenmesi vs. Sanki ayak üstü, arkadaş arası muhabbet havasında kalmış... Birçok insanın youtube yayıncılığına merak sardığı, heves ettiği bu dönemde, daha bilgilendirici bir içerik ile çok daha fazla geri dönüş alabileceğinizi düşünüyorum.

 • NTSC @ntsc

  var keşke herkesi mesaj spamına tutsan ne severdik seni be.

 • Paralelport @paralelport

  Başlığın "..ile videoda renk düzenleme" olması gerekmiyor mu?

  Başlığı görünce acemilere yönelik bir Premiere başlangıcı sandım.

 • 12henry14 @12henry14

  video sizce de çok basit kalmamış mı?
  bir video editör olarak videoda düzenlemeyle ilgili bir şey göremedim, renk düzenleme ile ilgili bir video çekiliyorsa; vectorscope ve waveform göstergesi tanıtılıp, bu göstergelerin renk düzenlemesine göre nasıl yorumlanacağı söylenmeden bir renk düzenleme videosu olamaz bence.

Photoshop ile raw - ham fotoğraf işleme

Photoshop ile raw yani ham fotoğraf işlemek nasıl yapılır, Kutay Kösem ile örnekle gösteriyoruz.

Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ► https://goo.gl/z4MuvY

Web Sitemiz: http://teknoseyir.com/

TeknoSeyir Ailesi Kanalları:
Oyun Kanalımız: Gamende ► https://goo.gl/MN4ExT
Otomobil Kanalımız: Otoseyir ► https://goo.gl/ZXgxLT

Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter ►https://twitter.com/teknoseyir
Facebook ► https://www.facebook.com/TeknoSeyir

TeknoSeyir kanalı, Türkiye’nin yeni nesil teknoloji platformu TeknoSeyir.com’un YouTube hesabıdır. En güncel ürün incelemelerine ve teknolojiyle ilgili son gelişmelere bu kanaldan ulaşabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 46
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ürün fotoğrafçılığı ile ilgili de ipuçları veren güzel bir video. https://www.youtube.com/watch?v=oSd0keSj2W8

Behind the scenes at a McDonald's photo shoot

Isabel M from Toronto asked "Why does your food look different in the advertising than what is in the store?" http://qmcd.ca/MOwwgV Our answer? An exclusive behind-the-scenes tour of a McDonald's...
BeğenFavori PaylaşYorum yap