Küçük Kardeşim...
Babam videoya almış...
Kamera: iPhone 7
https://youtu.be/8Zm0waZdll4

Git Yanımdan Git

Bebek Videoları, Komik Videolar, Eğlence,
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nintendo 3ds aldım alırken super mario 3d land ve benzer birkaç oyun geldi cihazı çok sevdim ama platform oyunları sevmediğim için ne yaptıysam mario'a alışamadım ve bende bu oyunu satıp diğer oyunlara yatırım almaya karar verdim bazı oyunların demo sürümünü oynadım beğendim şimdi mario 3d land (pal) kaça satsam iyidir kutu yok sadece kartuş var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türkiye'nin ilk bilim kurgu dizisi...
https://www.youtube.com/watch?v=rXnLd9PtO3g

GEÇİT TEASER/FRAGMAN

Yaratıcı Yapımcı/Creative Producer: Hazan Turaçtemur Yönetmen/Director: Tarkan Özel SFX: Cem Özel Görüntü Yönetmeni/D.O.P: Ali Murat Altınışık Sanat Yönetmen...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

The Worst And Longest Death Scene Ever!

More Strange Funny Videos: http://www.strangeorwhat.com
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@mr-paramedik 3ds aldım her şey güzel L tuşu basılıyor ama işlev görmüyor L tuşu oyunlarda o kadar önemli mi ve hangi oyunlarda geçerli örnek vermek gerekirse mario oyunlarında ne işe yarıyor ? cihazı geri iade edeyim mi ? ve r4 dual core karta 11.6 sürümüne güncelleme gelir mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

BUGÜN ÇOK MUTLUYUM 😀
Nintendo 3ds + r4 kart + sims ds +2 tane pokemon oyunu ds olma ihtimali var + süper mario world 3ds+ cihaz içinde 5 tane daha oyun = sizce kaça almış olsam iyidir ve şarj + taşıma çantası.

DİKKAT BAL REKLAMI GİBİ OLABİLİR AMA GERÇEK.
NOT: BU CİHAZI DAHA ÖNCE ALMAK İSTEDİM YERİNE PSP ALDIM PSP'İ 3 GÜN İÇİNDE BOZDUM VE AYLAR SONRA BU ÜRÜN ALMAK İÇİN İKİ HAFTA SATICININ PEŞİNDEN KOŞTUM.

BeğenFavori PaylaşYorum yap