Selamlar herkese, Ben bir klavye bakıyorum ( fiyat önemli değil )

+ Yazılımcı olduğum için sessiz olması veyahut sesli olmaması elzem
+ Deli gibi sigara içen biriyim, sürekli küle maruz kalacak ( tuşların yukarıda olduğu tarz klavyelerde sorun olmuyor sanırım )

Benim için önerebileceğiniz klavye varmı

*Not: Mx keys 2 ay dayanamadı 😀

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar herkese, arkadaşlar biraz arama yaptım ama istediğimi bulamadım.

Ben fake bir antivirüs arıyorum, amacım herhangi bir tarama yapmayan ama antivirüs gibi gözüküp defenderı kapatacak bir yazılım. GPEDİT vs.. ne yaparsam yapayım gün sonunda denfender bir şekilde geri açılıyor. Başka bir yöntemini yada varsa bildiğiniz bir fake programı paylaşırsanız sevinirim.

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım

Merhabalar, TTNET in verdiği TP-Link bir modem kullanıyorum arayüzünü vs.. çok sevdim fakat açık kalınca şişme yapıyor, wifi kopma-takılmalar oluyor, ısınma yapıyor. Reset atınca kendine geliyor.
2bin liraya kadar bir modem bakıyorum önerebileceğiniz bir modem varmı ?

Kullanım Senaryosu : İş yerindede evdeki hosta bağlanıyorum yaklaşık 10 servis trafik yapıyor. Haliyle bol bol port yönlendirmesi kullanıyorum. Hattım VDSL

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, bir usb - diske ihtiyacım var ama içine çok nadir dosya yazdıktan sonra çok uzun yıllar kullanılmayacak. İçindeki veriyi koruması çok önemli. Böyle bir cihaz öneriniz varmı ?
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ikinciel #satılık
Steam bakiyesi satan varmı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Azazil @azazil

  Eskiden bu işi yapıyordum. Ciddi paralar dönüyordu. Ancak ban yedim 🙂
  Yeni hesabımda cesaret edemiyorun 🙁

  • Ponce @ponce

   Mantığı nedir ki hocam? Sattığından ucuza nasıl mal ediyorsun?

  • Azazil @azazil

   Aracı siteler kullanarak steam bakiyesi alıyordum. (Cs GO, Dota2 İtemleri) bunları komisyonumu koyarak tekrar satıyordum. Örneğin 300lira ya satılan bir silahı 150TLye alıyordum. Bunu ya pazarda satıp steam bakiyesine çeviriyor ve bakiyem ile insanlara oyun satıyordum. Mesela 100TL olan oyunu 85 90TL ye Gift yöntemi ile gönderiyordum. Hem alıcı indirimlere ek böyle bir fırsat yakalamış oluyordu hem de ben kâr ediyordum. Bazen de direk aldığım itemi tekrar uygun fiyata komisyonumu koyarak nakit satıyordum.
   Alan memnun satan memnundu. Çok sayıda işlem gerçekleştirdim. Zamanla bu ticaretime ek olarak Steam Random Keyler de satmaya başladım.

   Ancak bir gün şerefsizin biriyle (600günfilan oldu) bi aracı site üzerinden işlem yaptım. Şahıs bana çaldığı steam hesabı üzerinden itemleri vermiş. Ben bunu nerden bilebilirim. Adam steam hesabını çalmış. İçindeki silah vs neyse bana site üzerinden satmış. Ee şimdi takas yaparken steamde ben kendisine bir şey vermedim. Çünkü ben ödememi site üzerinden gerçek para olarak yaptım. 2 gün sonra steamden mesaj geldi. Hırsızlığa karıştığınız için hesabınız sonsuza dek kapatıldı diye 🙂 Steamle iletişime geçtim. Benim ödemeyi nakit yaptığımı, hırsız olmadığımı vs ama (EVET biliyorum benim yaptığım da steam kurallarına aykırı ama hırsızlık değil sonuçta) hiç bir şekilde hesabımı açamayacaklarını söylediler.
   60 Level Steam İçersinde yüzlerce oyun ve binlerce itemlik envanteriyle tarihe karışmış oldu 😀

Bilgisayarla haşir neşir olmaktan 100 kg a yaklaştım ( 1.69 boy ) Yaşadığım yerde kardiyo yapma olanağım pek yok. Kondisyon bisikleti almayı düşünüyorum. Şu tarz birşey işimi görürmü yoksa daha ucuza halledilirmi ? ( Sert kullanırım ) Bilgisi olan yardımcı olabilirmi ?

https://urun.n11.com/dikey-bisiklet/dynamic-spin-bike-dikey-kondisyon-bisikleti-P254189077?gclid=Cj0KCQiAw5_fBRCSARIsAGodhk8xnnfJ_wJ_59_TOwWxkGGx3o7fKdQ17DAWTl2D5C-O8BX2WwlGRjgaAm9rEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

#TeknoYardım

Dynamic Spin Bike Dikey Kondisyon Bisikleti - n11.com

Dynamic Spin Bike Dikey Kondisyon Bisikleti 971,00 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Dynamic Dikey Bisiklet fiyatı Fitness & Kondisyon kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap