Bilgisayarla haşir neşir olmaktan 100 kg a yaklaştım ( 1.69 boy ) Yaşadığım yerde kardiyo yapma olanağım pek yok. Kondisyon bisikleti almayı düşünüyorum. Şu tarz birşey işimi görürmü yoksa daha ucuza halledilirmi ? ( Sert kullanırım ) Bilgisi olan yardımcı olabilirmi ?

https://urun.n11.com/dikey-bisiklet/dynamic-spin-bike-dikey-kondisyon-bisikleti-P254189077?gclid=Cj0KCQiAw5_fBRCSARIsAGodhk8xnnfJ_wJ_59_TOwWxkGGx3o7fKdQ17DAWTl2D5C-O8BX2WwlGRjgaAm9rEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

#TeknoYardım

Dynamic Spin Bike Dikey Kondisyon Bisikleti - n11.com

Dynamic Spin Bike Dikey Kondisyon Bisikleti 971,00 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Dynamic Dikey Bisiklet fiyatı Fitness & Kondisyon kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6
 • Erkan @erkann

  Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan değil, gereksiz ve zararlı bir şekilde beslendiğin için 100 KG oldun. İlk olarak bu dürüstlük aşamasını atlattıktan sonra ne yapabileceğine bir bakalım. Böyle bir alet yerine normal bir bisiklet alsan hem daha zevkli olur hem de daha teşfik edici. Onun harici yok kardeşim param cebimde kalsın v.s dersen ekmeği bırakıp her gün 10 km üzeri yürürsen ve akşam yatmadan 3-4 saat önceye kadar bir şey yemezsen sorunun çözüleceğine inanıyorum. Bisiklet ile de 10 ile başlayıp 20-30 a kadar arttırabilirsen durum çözülür. Kondisyonuna inanırsan 150'de yaparsın.

 • Erdinç B. @erdincb

  Bunun ayakta kullanılanını almalısın. Asıl o işe yarıyor. Ve tavsiye ederim, günde 40 dakika bile insanın canına okuyor. Eliptik bisiklet diye arat, kayışlı değil manyetik olanlardan al.

 • LD3 @lvntd

  Kardiyo antrenmanlarımın düzenli olarak haftada iki tanesini indoor cycling ile yapıyorum. Kesinlikle faydasını görürsünüz. Ama hayatta her şeyde olduğu gibi bu da doğru yapılması halinde dışarıdan göründüğü kadar kolay bir şey değil. Üzerine çıkıp basit bir şekilde yarım saat, bir saat çevirip inmek hayalini kurduğunuz faydayı sağlamayabilir.

  Benim size tavsiyem şu. Macfit'lerde hemen hemen her gün grup indoor cycling dersleri yapılıyor. Giriş seviyesine uygun dersler ve bu salonlara aylık üye olabiliyorsunuz. Aşağı yukarı 100 TL'ye aylık üyelik yapıp haftada iki üç kez giderek kendinizi deneyin. Hem kendinizi denemiş, hem de linkteki alete o parayı verip almadan önce az da olsa bir şeyler öğrenmiş olursunuz. Hoşunuza gitmezse de masraftan kurtulursunuz.

  https://www.instagram.com/p/BlfrLFSjmLF/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=8q91l9couj6g