Apple: Kutuyu küçülterek aynı lojistik parasıyla daha çok ürün taşır.
Sony: Büyült, büyült, büyült anam, büyült.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Bu dengesiz dengesiz çıkan vodafone menü işi gerçekten çirkinleşiyor. Ben uyurken çıkmış telefona. Kim bilir kaç saat önce çıktı o saatten beri telefonun ekranı açık kalmış. Alarmımda o gerizekalı uygulama yüzünden çalmamış. Ekranımda saatlerce açık kalmasından dolayı yanık oluşsa kim verecek abi hesabını? En az 2 saattir açık bu ekran çünkü alarm saat 14.00 de çalacaktı kilit ekranında kalmış. Annemde geldi oğlum senin ekranın neden sürekli yanıyor sürekli mesaj geliyor sanırım diyor.

Bu tüm ülkece bilinen bir saçmalık. Ekranımın parasını istiyorum ben. Ne yaparsam yapayım kapanmıyor bu aptal uygulama daha önce defalarca denedim. İlla telefonu rootlamam mı gerekiyor bu saçma sapan şeyi kapatmak için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

Bu gece yeni bir Plus bölümü başlıyor. Hep söylüyorum, yeni bölümler için yeni yüzler şart. Bu seride de bize yeni bir isim eşlik edecek. Uzun zamandır benden istenen bir içerikti işin ehli anlatacak. İlk iki video herkese açık. Bakalım ne diyeceksiniz. Bekleyin derim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Maksimum 1200TL ye ofis sistemi kurdum bu sistem ile ilgli görüşleriniz nedir? Yaklaşık 20tane alınacak onuda aklınızda bulundurun 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

Daha ucuzu yok 😀 en son bu kadar düşürdüm. Sanki bir şey eksik gibi de geliyor ama bulamadım :/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

@yasinilkaya Ufak bi deneme 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap