Merhaba. Telefonumun ekranı kendiliğinden açılıyor. Neden yada hangi uygulama kaynaklı olduğunu nasıl anlayabilirim? (android)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, LG TV lerdeki sihirli kumanda diğer markalarda da var mı? TV alacağım ama sihirli kumanda olmadan akıllı tv kullanmak işkence.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, biraz aptalca gelebilir ama klasörlerde soldaki klasör ağacı görünümü kayboldu. Ne oldu bilmiyorum. Nasıl geri getirebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, Hb da şu paket 1799₺. Sizce nasıl? Almaya değer mi?
Microsoft Xbox One S 1 TB All-Digital Edition 4K Ultra HD Oyun Konsolu + 3 Ön Yüklü Oyun + 2 Kol + 1 Yıllık EA Access

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Merhabalar. Chrome için vpn eklentisi tavsiyesi olan var mı? Zenmate kullanıyordum, şifresini unuttum. Şifre hatırlat da sıfırlama linki göndermiyor. O yüzden başka tavsiyeniz olursa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeğenim için Ipod touch benzeri android bir cihaz bakıyorum. Hem müzik dinletsin hemde video izletsin. Tabletler büyük ve iyisi pahalı. Şöyle uygun fiyatlı bir çözüm öneriniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Herkese merhabalar. Boşta duran xiaomi tv box için hdmi bağlantılı dahili hoparlörlü bir monitör arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz marka-model var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. Projektör tavsiyeniz olur mu? Evde büyük ekran sinema izlemek için üzmeyecek, arada sınıfta öğrencilere sunum yapmak için kullanılacak. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@turknet internetim 13 gündür kesik. Geçen hafta otomatik mesaj saha ekiplerinin sorunu giderip gidermediğini sordu. Yok dedim. Onun dışında arayan soran yok. Her ne kadar çalıştığı dönemde problem yaşamasam da artık aboneliğimi sonlandırma noktasına geldim. İş yerine filan almayı düşünüyordum. Tüm işimiz online, internetin gitmesi iş yerini kapatmamız demek. Asla böyle bir hata yapmamak gerek. Müşteri hizmetleri sebebiyle asla tavsiye etmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Öz Hakiki NeolindTR @neolind

    Fiberi olan yerde Superonline on numara.

  • Ali Pektaş @alipektas

    Türknet biraz kumar aslına bakarsan. AKN'siz olması, uygun fiyata yüksek hız sunması ve taahhütsüz olması gibi artılarından, sorun yaşayınca haftalarca cebelleşme riskini göze alarak yararlanmayı kabul ediyorsun bir bakıma. Kablonet dışında Türknet'ten iyisi yok bana kalırsa. Kablonet'in de hizmet verdiği bölgeler çok çok kısıtlı maalesef. Türknet'in müşterileri belirli bir düzeye gelip, hem maddi hem de sayı bakımından Türk Telekom'a baskı kurabileceği ortam oluşmadan bu sorunlar azalmaz Türknet'te. Bu sorunlar azalmadan da Türknet o güce biraz zor erişir. Olay biraz paradoksa dönmüş gibi 🙂