Merhabalar. Huawei freebuds pro alalı 3 yıl oldu. Kulaklık kalitesinden memnunum ama pil yarım saat civarı gidiyor. Yapılabilecek bir şey var mı? Sitesini inceledim göremedim. Çöp mü olacak artık?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. iPhone’da uygulamayı kapatınca ve arka plandan da kapatınca tamamen kapanmasını nasıl sağlarım. Örneğin WhatsApp’tan çıkıp tekrar girince son yaptığım mesajlaşmayı açıyor. Ben sohbetler ekranına geçmesini istiyorum. Bu mesajlar uygulamasında da öyle. Uygulamayı kapatıp arka planda kapattıktan sonra yine de uygulamaya tekrar girince son kaldığım mesajı açıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hiç birbirleri ile alakaları yok ama 2 telefon arasında kaldım. iphone 11 128GB veya samsung Z flip3. Android kullandım ama ios hiç kullanmadım. Süper Mario benzeri oyunlar dışında oyun oynamam. Ama ara yüz yağ gibi akmalı. Fotoğrafı severim. Derinlemesine işletim sistemini kurcalamam. Öneriniz ne olur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Merhabalar, vodafone hattım var. Sim araç seti diye ekrana reklam çıkıp duruyor. Konuşurken bile çıkıyor. Yanlışlıkla basacağım sonunda. Ne yaptıysam engelleyemedim. Kalıcı çözüm var mı? Android telefon.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba. Telefonumun ekranı kendiliğinden açılıyor. Neden yada hangi uygulama kaynaklı olduğunu nasıl anlayabilirim? (android)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, LG TV lerdeki sihirli kumanda diğer markalarda da var mı? TV alacağım ama sihirli kumanda olmadan akıllı tv kullanmak işkence.

BeğenFavori PaylaşYorum yap