Merhabalar, Hb da şu paket 1799₺. Sizce nasıl? Almaya değer mi?
Microsoft Xbox One S 1 TB All-Digital Edition 4K Ultra HD Oyun Konsolu + 3 Ön Yüklü Oyun + 2 Kol + 1 Yıllık EA Access

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Merhabalar. Chrome için vpn eklentisi tavsiyesi olan var mı? Zenmate kullanıyordum, şifresini unuttum. Şifre hatırlat da sıfırlama linki göndermiyor. O yüzden başka tavsiyeniz olursa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeğenim için Ipod touch benzeri android bir cihaz bakıyorum. Hem müzik dinletsin hemde video izletsin. Tabletler büyük ve iyisi pahalı. Şöyle uygun fiyatlı bir çözüm öneriniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Herkese merhabalar. Boşta duran xiaomi tv box için hdmi bağlantılı dahili hoparlörlü bir monitör arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz marka-model var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. Projektör tavsiyeniz olur mu? Evde büyük ekran sinema izlemek için üzmeyecek, arada sınıfta öğrencilere sunum yapmak için kullanılacak. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@turknet internetim 13 gündür kesik. Geçen hafta otomatik mesaj saha ekiplerinin sorunu giderip gidermediğini sordu. Yok dedim. Onun dışında arayan soran yok. Her ne kadar çalıştığı dönemde problem yaşamasam da artık aboneliğimi sonlandırma noktasına geldim. İş yerine filan almayı düşünüyordum. Tüm işimiz online, internetin gitmesi iş yerini kapatmamız demek. Asla böyle bir hata yapmamak gerek. Müşteri hizmetleri sebebiyle asla tavsiye etmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Öz Hakiki NeolindTR @neolind

  Fiberi olan yerde Superonline on numara.

 • Ali Pektaş @alipektas

  Türknet biraz kumar aslına bakarsan. AKN'siz olması, uygun fiyata yüksek hız sunması ve taahhütsüz olması gibi artılarından, sorun yaşayınca haftalarca cebelleşme riskini göze alarak yararlanmayı kabul ediyorsun bir bakıma. Kablonet dışında Türknet'ten iyisi yok bana kalırsa. Kablonet'in de hizmet verdiği bölgeler çok çok kısıtlı maalesef. Türknet'in müşterileri belirli bir düzeye gelip, hem maddi hem de sayı bakımından Türk Telekom'a baskı kurabileceği ortam oluşmadan bu sorunlar azalmaz Türknet'te. Bu sorunlar azalmadan da Türknet o güce biraz zor erişir. Olay biraz paradoksa dönmüş gibi 🙂

#turknet i kapatırsam bu müşteri hizmetleri modeli yüzünden kapatacağım. Cuma sabah kesilen internetim için verdikleri tek yanıt telekoma ilettik, gelip bakacaklar. Ya telekomun insafına bu kadar bırakılmak hiç doğru değil. Başka operatör de yok, fiber de yok, 10 metre ötedeki binada hepsi var o da ayrı acıklı bir durum. #turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ApoNSHeLL @aponshell

  Türknet'in pişmanlıkla alakası yok.Bu memleketin emeğini yiyip suyunu içipte işini yapmayıp milletin işini savsaklatanlarla çektiği çok var.

 • Ali Pektaş @alipektas

  İşin başında Türk Telekom gibi bir mafya varken Türknet'in taahhütsüz, AKN'siz, rakiplerinden uygun fiyata yüksek hızlar vermeye çalışmaktan başka yapacak hiçbir şeyi olmuyor. Bu şartlarda bile en iyi seçenek hâlâ Türknet bana kalırsa. Benim de internetim 24 gün sonra bağlandı, Türk Telekom sağ olsun. Belki 10 kere gittim santrale, rica minnet etiketlemeyi yaptırdım ekiplerine.

 • Gökhan Bilgin @mutlakdeli

  Sıkıntı şu. Örnek veriyorum hizmeti türknet değil de vodafone net ten almış olsaydınız ve arıza yaşamış olsaydınız türknetten farklı olarak arayıp ulaşabileceğiniz bir personel olacaktı. Onun da size tek cevabı biz arıza kaydı oluşturduk olacaktı. Daha fazla bir şey diyemeyip aynı cevabı alacaktınız O yüzden türknet filan pişmanlık değil bu ülkenin internet altyapısı ve başındaki firma sorunlu.

 • Mustafa Kaya @mky

  aylık ortalama 200 gb veriyi .çekmemi sağlıyor turknet. genel olarak da sorunsuz. ttnette iken 1 haftadan sonra hep sorundu. turknet bence pişmanlık değildir. nimettir. demekki lokasyona göre sıkıntılar var.

Merhabalar. Windowsta wifi simgesi bağlı göründüğü halde bazen internete giremiyorum. Simgeye sağ tıklayıp sorunları gider dediğimde resimdeki gibi bir işlem yapıyor ve sorun çözülüyor. Bu durum günde 4-5 kez oluyor. Wi-fi kartının sürücülerini güncelledim, modem sürücüsü de en son çıkan sürücü. Bu durum neden kaynaklanıyor olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. 2500₺ ye s7 edge mi alınır zenfone 5 mi? Yada başka öneriniz var mı? (max:3000)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12