Aynı ağa bağlı telefonlardan bazıları bi süre geçtikten sonra bu ağda İnternet erişimi yok hatası vermeye başlıyor bunun sebebi nedir acaba bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazondan kardeşime kaleci eldiveni almıştım 30-35 tl gibi bi fiyata (20.falan alışverişimdir)
eldiveni kardeşim 1-2 defa kullandı geldi bugün parmaklarının üst tarafındaki dikişleri dikmemişler şaka gibi 😀 Delta markası söyleyeyim alacak olanlara tavsiye etmem.
amazona yazdım direkt para iadesi yaptılar, göndermenize de gerek yok dediler.
Bu saatten sonra bi ürün alacaksam önce amazona bakarım varsa alırım yoksa amazondaki muadillerine bakarım 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

NEYİ TARTIŞTIĞINI BİLMEYEN DAYILAR

Orjinal Video Sahibi ; TOLER MEDYA https://www.youtube.com/channel/UCvHXzEFnxTHBCTvrrZYPQLg Orjinal Video Linki ; https://www.youtube.com/watch?v=xjag1Yobg4s...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

rekor birazdan değişecekgibi 7,94 şu an
https://dolarrekorkirdimi.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

merhaba,
10 yaşındaki kardeşim için amazondan kitap almak istiyorum ama ben son 10 senedir 3-4 kitap okumuşumdur en fazla.
var mı önereceğiniz, çocuğu yobazlığa ittirmeyecek, ufkunu açacak kitaplar? 120/30 indirimiyle birleştirip 90 tllik almak istiyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

laptop açıldıktan yarım saat sonra falan vızzztt diye ses çıkararak donuyor, ekran mavi veya mor oluyor. kapanıyor, komple elektriği gidiyor. geçen sene de oluyordu yaptırdım 200 tl gibi bir şeye yaptılar hem de... elektrik kaçağı mı ne var demişlerdi. laptop touchpadin oralara herhangi bi sert bile değil hani hafif tıklatmada kapanıyor vızzzt diyerek. yaptırdıktan sonra 2-3 ay düzgündü sonra yine böyel oldu.Acer aspire v3-571g , başka şehirde yaptırmıştım yoksa alıp aynı yere giderdim de..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi mi 5s son 2-3 aydır çok ısınıyor. Karantinadan dolayı çok fazla uğraştığım için mi oluyor yoksa zaten böyleydi de ben telefonla çok uğrașmadığım için fark etmiyor muydum acaba?
Hele son günlerde telefonu elimde tutamıyorum. Şarjda falan da değil whatsappda mesajlaşırken telefonu bırakıyorum soğusun diye.. Isınınca da aşırı donuyor klavye geç açılıyo delirtiyor beni.
Bundan önce nexus 5 kullandım 3 seneye yakın son kullandığım gün bile böyle bi sorun olmadı.
Bunu alalı da tam 3 sene olacak

BeğenFavori PaylaşYorum yap