Merhabalar bu akşam arkadaşımın ps4 slim cihazının sorunu olup olmadığını denemem lazım ama elimde sadece laptop var. Öğrenci evinde televizyon yok 😀
ben bu ps4 slim'in kollarının çalışıp çalışmadığını, herhangi bir sorunu olup olmadığını nasıl anlayabilirim? veya laptopun ekranına yansıtamaz mıyım? laptopta hdmi ve vga çıkışı var. İnternet üzerinden falan ps4 slimi direkt laptop ekranında gösterip deneyemez miiym?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

bu nasıl oluyor ya? 12 gb ram var.. bu ekran görünntüsünü aldıktan 2 dk sonra laptop ekranı kapandı ama laptop çalşıyodu..güç tuşuna basıı tutup kapattım baştan açtım. sebebi nedir acaba bunun?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar
Powerbank tavsiyesi olan var mıdır ? Kullanıp da memnun olan, Type-c girişli mümkünse
10000 mAh civarı kapasiteli. Fiyatı öğrenciyi yakmayan 😀
Kamp,çadır gibi işlere girmeyi düşünüyoz da 1-2 hafta dersler başlayana kadar.
2014 yılında 10400lük xiaomi almıştım 40 tlye denk gelmişti 😀 60 tlye satmıştım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bi site vardı, sanal bir bilgisayar veriyordu ücretsiz. indirme hızı falan yüksekti, indirmeli değildi tarayıcı üzerindendi galiba. bilen var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

laptopta 12 gb (8+4) ram var ama buradan bakınca 4 gözüküyo.
son 1-2 aydır da film falan izlerken cızztt gibi bi ses çıkarıp donuyor ve yeniden başlatıyor kendini. hatta açılmaya da biliyor bataryayı çıkartıp takınca açmaya çalışınca açılıyor.
sorum şu ki 8 gb ramim bozulmuş mu ? soketindne çıkarsam bu sorunlar düzelir mi?
laptopun touchpadinin olduğu kısman sağ ve sol tarafı boş alanlara en ufak bi parmağımla tıklatsam laptop kapanıyor.. hatta ekranı hareket ettirince kendini uyku moduna alıyo çoğu zaman 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarda bazı oyunlarda (pubg lite) kurulum olduktan sonra kısayolu açmaya çalışınca bilgisayar sanki %100 işlemciyle çalışıormuş gibi donmaya başlıyor. daha önce de karşılaşmıştım aynı sorunla bi videoplayer'da 64bit değil de 32bitini kurunca düzeldi 😀 . bilgisayarım 64bit. ben bu sorunu nasıl düzeltebilirim. bilgisayar 64 bit olduğunu mu unuttu acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #Spotify
son 4-5 gündür spotify android ve windows uygulamasında şarkılar otomatik olarak karışık çalıyor. kapalı olmasına rağmen karışık çalmanın.
2 tane şarkının olduğu çalma listesi oluşturuyorum yine ilk şarkı bitince bütün şarkılarımdan rastgele birini açıyo. sıraya ekliyorum 4-5 şarkı sırayı da çalmıyo yine rastgele açıyor...
Çıldırınca mp3 indirdim poweramp'la dinleyeyim dedim de spotify cidden parayı hak ediyormuş...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mimarlık okuyan, render için bilgisayar dizmesi gereken bi arkadaş var bu sene mezun oluyo. En iyisini alalım diyo bana sordu ben dr çok bilmem size sorayım dedim 😀
15-20bine kadar bütçesi var. Vatan bilgisayara gidip toplatmak mi mantıklı yoksa var mı öneriniz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6